Rodina ACI1 až ACIx

Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
upraveno 04.07.2015 v Krčma (off-topic)
Pane Aci (jedno jaké číslo, všechno stejná verbež), i když vám mozkožrout v hlavě řve hlady .. zkuste mě vynechat a věnovat se lidem na vaší úrovni.
Díky
Post edited by Balík4 (CZ1) on
Balík4 @ cs 1

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    upraveno 30.06.2015
    To bude dlouhej den... Kluci, nechcete se na to vykašlat :-)? Je to jen hra, soubor pixelů chcete-li a venku je tak krásně. Za ty nervy to nestojí ;-).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    upraveno 30.06.2015
    Ale no tak.... Co je špatně? Teda jestli se smím zeptat:confused:

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 30.06.2015
    HanssCZ napsal: »
    To bude dlouhej den... Kluci, nechcete se na to vykašlat :-)? Je to jen hra, soubor pixelů chcete-li a venku je tak krásně. Za ty nervy to nestojí ;-).
    Tak prečo sedíš za PC ty? :D
    upraveno 30.06.2015
    liftboy napsal: »
    Tak prečo sedíš za PC ty? :D

Já vůbec nesedím. Stojím od 6 od rána že mě bolí nohy. A nemám pc ale mobil. A venku nejsem protože trpím v práci. Za hodinku mám padla, uvidíš jak jsem pak aktivní :-).
    Ale to jsme OT, sorry balíku.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 30.06.2015
    HanssCZ napsal: »
    Já vůbec nesedím. Stojím od 6 od rána že mě bolí nohy. A nemám pc ale mobil. A venku nejsem protože trpím v práci. Za hodinku mám padla, uvidíš jak jsem pak aktivní :-).
    Ale to jsme OT, sorry balíku.
    Tak teraz si ma zotrel jak mačku zo strechy. :D
  • StrongPlayer451 (CZ1)StrongPlayer451 (CZ1) Komentářů: 968
    upraveno 30.06.2015
    Balík4 napsal: »
    Pane Aci (jedno jaké číslo, všechno stejná verbež), i když vám mozkožrout v hlavě řve hlady .. zkuste mě vynechat a věnovat se lidem na vaší úrovni.
    Díky

Už to psala i Sstyx, ale popiš nám co se ti děje...
    StrongPlayer451,
    Kníže, úroveň 47
    Čest:1779
    Průměrné body síly:30 000
    Aliance:hraničáři
    MÁM RÁD SVĚTY, CIZÁKY, VÁLKY:)
    NESNÁŠÍM MULTIÚČTUJÍCÍ HRÁČE, NESNÁŠÍM TAHÁNÍ PENĚZ GGs

ŘÍKEJE MI KOUBAS JE TO MOJE PŘEZDÍVKA!!!!!!!!
  • Rorschach (CZ1)Rorschach (CZ1) Komentářů: 56CZ1
    upraveno 30.06.2015
    Myslím, že slovo verbež je je urážlivé a žádám prošetření, zda se pan Balík4 nedopustil přestupku proti pravidlům fóra, když jindy tak rád žádá vyšetřování ostatních :p
    jirka03jirka @ cs 1
  • Cuca (SK1)Cuca (SK1) Komentářů: 423
    upraveno 30.06.2015
    Myslím, že slovo verbež je je urážlivé a žádám prošetření, zda se pan Balík4 nedopustil přestupku proti pravidlům fóra, když jindy tak rád žádá vyšetřování ostatních :p

význam

1. (hanlivě) sebranka, skupina lidí, keterými mluvčí z nějakého důvodu opovrhuje nebo mu připadají obtížní
    2. (expresivně, hanlivě) malé děti

Myslím, že na základe totho výkladu môžeme povedať, že nejde o urážanie.
  • Rorschach (CZ1)Rorschach (CZ1) Komentářů: 56CZ1
    upraveno 02.07.2015
    Myslím Myško, bez urážky, že kdo neumí česky, těžko posoudí, co je urážka a co nie :) Pro slušného člověka je slovo verbež rozhodně urážka a pan Balík se dopustil přestupku proti VOP
    jirka03jirka @ cs 1
    upraveno 03.07.2015
    Myslím Myško, bez urážky, že kdo neumí česky, těžko posoudí, co je urážka a co nie :) Pro slušného člověka je slovo verbež rozhodně urážka a pan Balík se dopustil přestupku proti VOP

Ahoj Jirko. Třeba pro mě to urážka vůbec není a být tak titulován mě vůbec nevadí :-).

• tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 04.07.2015
    A proto bych zabanoval jirku, protože z tohoto se dá usuzovat, že označil Hansse za neslušného člověka.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
Sign In to comment.