Domů Czech & Slovak Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Johaniti - kradnutie dediniek

HeroRobo222HeroRobo222 Komentářů: 1
upraveno 27.06.2015 v Hledání členů & aliance
Nechapem preco hraci z ali Johaniti kradnu bez dôvodu dedinky
Co je to za charakter a človeka ktorí to robý z pozicie sily kde ma svoju čest a svedomie ako napríklad hráč ,,,,Jonny Bravo,,, nema štipku charakteru ,,mne tiež dedinku nik nedal zadarmo,,,
NEHAMBIš SA ?????
Post edited by HeroRobo222 on
HeroRobo222 @ sk 1
«1

Komentáře

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 27.05.2015
    HeroRobo222 napsal: »
    Co je to za charakter a človeka ktorí to robý z pozicie sily kde ma svoju čest a svedomie ako napríklad hráč ,,,,Jonny Bravo,,, nema štipku charakteru ,,mne tiež dedinku nik nedal zadarmo,,,
    NEHAMBIš SA ?????
    Neřeš to na fóru! Existuje diplomacie!
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 345
    upraveno 27.05.2015
    NEHAMBIš SA ?????

Přečti si návod ke hře a tam o charakteru nic nepíší je to bojová hra tak že vesničky se krast mohou ale je to na dohodě hráčů zda tak budou dělat a tam hledej spíš ten problem a ne zde tady to nenajdeš

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • Flejmo2Flejmo2 Komentářů: 2
    upraveno 16.06.2015
    Podlamna preto lebo chcu mat čo najviac je im je no že dedinky sa nekradnu !!!!!!!!!:mad: Su silny tak sa neboja PCHE !!!
    Flejmo @ sk 1
  • mato2010mato2010 Komentářů: 1
    upraveno 16.06.2015
    Ja som si vybojoval dedinku a mali sme vojnu a oni mi ju zobrali a ani sme nemali vojnu zlodeji maš pravdu ja by som sa hambil ako pes
    mato2010 @ sk 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 16.06.2015
    Ach ta vůně čerstvě zabraných vesniček. Jak se mi po ní stýská :-).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 17.06.2015
    NEHAMBIš SA ?????
    Nieže nám podrobne popíšeš čo sa stalo a doložíš print screeny správ. Po takomto príspevku ti určite poradíme lepšie :D (pre tých, ktorým to nedošlo, JE TO IRÓNIA!)
  • Nemo7 (SK1)Nemo7 (SK1) Komentářů: 255
    upraveno 17.06.2015
    Tak im vyhlás vojnu a bojuj ! ..Alebo dávaj spravodlivú odvetu tiež im !.. a nie hneď fňukať na fóru ....
    upraveno 17.06.2015
    NEHAMBIš SA ?????

no ale oni nedělají nic proti pravidlům a charakter mají ok jen ta hra je na tomto zakladě stavěná tak si nestěžuj že někde něco když je to podstata hry :-))

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    upraveno 17.06.2015
    aci2 napsal: »
    no ale oni nedělají nic proti pravidlům a charakter mají ok jen ta hra je na tomto zakladě stavěná tak si nestěžuj že někde něco když je to podstata hry :-))

aci2
    Co se divíš, už teď fňukají že útočí na základny nebo světy. Do konce léta budou nadávat že "útočí". Jsou tu přeci cizáky a na hráče se neutočí :P.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• StrongPlayer451 (CZ1)StrongPlayer451 (CZ1) Komentářů: 968
    upraveno 17.06.2015
    Ale my útočíme, že Hanssi.Dnes jeden borec nadával že na něho útočí když mu hoří jeden příbytek!:)
    StrongPlayer451,
    Kníže, úroveň 47
    Čest:1779
    Průměrné body síly:30 000
    Aliance:hraničáři
    MÁM RÁD SVĚTY, CIZÁKY, VÁLKY:)
    NESNÁŠÍM MULTIÚČTUJÍCÍ HRÁČE, NESNÁŠÍM TAHÁNÍ PENĚZ GGs

ŘÍKEJE MI KOUBAS JE TO MOJE PŘEZDÍVKA!!!!!!!!
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 447
    upraveno 17.06.2015
    NEHAMBIš SA ?????
    prečo tu vôbec hovoríš o kradnutí!!!je to dobytie dedinky čo je podstata tejto hry a to že su na serveroch dohodnuty a nebojuje sa o ne ešte neznamena že ti ju nikto nemože zobrať,diplomaticky sa dohodni alebo o ne bojuj,fnukanie ti nepomôže
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 17.06.2015
    Ale my útočíme, že Hanssi.Dnes jeden borec nadával že na něho útočí když mu hoří jeden příbytek!:)

Já už moc ne. Otravuje mě jak mi pořád někdo píše a brečí že jsem někam vyjel. Ale až potkám ali co má koule a jezdí (a nechá si jezdit) i na vesničky, hupnu do ní :-).

• Honzk10Honzk10 Komentářů: 273
    upraveno 23.06.2015
    :D Sk server .... Sklamal mě :D

PŘ.

já : Jdu do aliance jedu si útok na základnu
    on : odvolej ten útok nebo letíš ...Nikdo na SK serveru nejezdí na základny

a já :A proč mají hradby hrad atd.
    on : to je jedno
    já : proč mají teda kastelána jako hl hrad
    on : neodepsal a vyhodil :D

Psal jsem to hodně skráceně ....
    Taky se nesmí útočit na neaktiv hráče ....

CHTĚL JSEM BÝT V ALIANCI TED UŽ CHÁPU ŽE MĚ DO ŽÁDNÝ NEVEMOU :D
    Hlavní plamen s.r.o.
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 23.06.2015
    Honzk10 napsal: »
    A ty se jim divíš? :p:D
    upraveno 23.06.2015

PŘ.

já : Jdu do aliance jedu si útok na základnu
    on : odvolej ten útok nebo letíš ...Nikdo na SK serveru nejezdí na základny

a já :A proč mají hradby hrad atd.
    on : to je jedno
    já : proč mají teda kastelána jako hl hrad
    on : neodepsal a vyhodil :D

Psal jsem to hodně skráceně ....
    Taky se nesmí útočit na neaktiv hráče ....

JJ takový je sk servr ale už to zatahujou i na cz ale to jim nevyjde nikomu se to nelíbí a tendence je pokud fňuká tak mu každej přidá ještě jednu za ucho :-))

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 23.06.2015

Na SK se nejezdí na základny (jen při válce a to ojediněle), nejezdí na vesničky, nejezdí na monumenty, nejezdí na laboratoře, nejezdí na královské věže, nejezdí na metropole a nejezdí na hlavní města = může se jet jen na HH hrady ve světech při neutrálním stavu :).

Pokud se vám tyto pravidla, která plno hráčům a velkým aliancím vyhovují, tak tom změňte nebo na SK nehrajte, hlavně prosím "nebrečte" nebo vám přidám :).
    upraveno 23.06.2015
    Matěji jsi trochu mimo téma ale budiž... Na SK to tak prostě je, i na cz jsou aliance které dodržují různá pravidla. Najdi si na sk alianci která to nedodržuje a nebo si založili vlastní a nastav si svá pravidla. Není nic jednoduššího.

• yaponecyaponec Komentářů: 102
    upraveno 23.06.2015
    Elam napsal: »
    Na SK se nejezdí na základny (jen při válce a to ojediněle), nejezdí na vesničky, nejezdí na monumenty, nejezdí na laboratoře, nejezdí na královské věže, nejezdí na metropole a nejezdí na hlavní města = může se jet jen na HH hrady ve světech při neutrálním stavu :).

Pokud se vám tyto pravidla, která plno hráčům a velkým aliancím vyhovují, tak tom změňte nebo na SK nehrajte, hlavně prosím "nebrečte" nebo vám přidám :).

Pre útoky na základne, zaberanie dedin, útoky na monuenty, laboratória, veže a ostrovy na aque sa vyhlasuje vojna, potom idu útoky všade (a pre ukončenie vojny sa žiadaju nejake tie reparácie, čiže rubíky, mince a suroviny). Ale najde sa taký čo to skúsi a potom tu vyplakáva.
    yaponec @ sk 1

Na konci žiadnej vojny nie je víťaz, zostávajú vždy len porazení.
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 23.06.2015
    yaponec napsal: »
    Pre útoky na základne, zaberanie dedin, útoky na monuenty, laboratória, veže a ostrovy na aque sa vyhlasuje vojna, potom idu útoky všade (a pre ukončenie vojny sa žiadaju nejake tie reparácie, čiže rubíky, mince a suroviny). Ale najde sa taký čo to skúsi a potom tu vyplakáva.

Vím, a proto se této politiky zastávám, když někdo neumí číst a ještě se chová arogantně, jeho chyba :).
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    upraveno 23.06.2015
    Je to k pláči jak to tady po letech vypadá, samé pravidla a nařízení !!! Jak jsem již psal, je to začátek konce.
    sir Skvorda
Sign In to comment.