Diskuze k "Změna v aktualizaci"

12035

Komentáře

• romaneskoromanesko Komentářů: 32
    upraveno 19.11.2014
    Uz mi to pride TRAPNÉ !!!! stale je to VYDIERANIE na kupu rubinov . ANI CENT VAM UZ NEDAM ...ANI PRAŠIVÝ JEDEN CENT ....pokial si z nas neprestanete robit srandu
    romanesko @ sk 1
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    upraveno 19.11.2014
    Můj názor na aktualizaci je jednoduchý vše do 70 levlu by mělo zůstat tak aby všichni v nízkých levlech měli stejné podmínky na hru co se týče rozšíření tak v žádném případě přeposílání surovin mezi světy tj. uhlí ke stavbě ano ale jen v zimě atak dále to samé i u dalších věcí nesmyslné sumy na stavbu nových budov proč? proč nejde jen budovy rozšířit bez bourání jako další levli atd atd prostě opět vše ušité horkou jehlou GGS jako vždy a k moderátorům malinký dovětek pokud sloužíte GGS zde tak vy byste měli jako první dávat programátorům podněty všichni hrajete tak víte přesně jaké budou reakce a tady je asi největší chyba buď špatně komunikujete s vedením GGS a nebo vedení GGS vás vůbec nebere jako partnera tak že se zamyslete kde je ta chyba a zda se vám vyplatí tohle provozovat
    Samy víte že tentokrát SK a CZ servry drží pohromadě a nepovolí dokud se ty nesmysly neopraví a bude možná ještě hůře pokud se to roznese do jiných států tak že se snažte z herní komunitou komunikovat a snažte se ucelit názor náš hráčů

nasranej aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • Erikus3Erikus3 Komentářů: 2
    upraveno 19.11.2014
    nie je co dodat .....hraci co nemaju vsetko postavene si to zase odnesu ..... je to akceptovatelne od 70 lvl .... a tie dary nam maju len zalepit oci ... kudne si ich nechajte .... zbytocne stracate kopec hracov a to len koli tomu ze ste nenazraty
    Erikus @ sk 1
  • botinobotino Komentářů: 7
    upraveno 19.11.2014
    V sobotu plati koncenzus, ze sa na goodgame ani neprihlasime, nech si ich serverova zakladna oddychne :)
    botino @ sk 1
  • ARLEON (CZ1)ARLEON (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 19.11.2014
    Zdravim, tak já tuhle hru hraju už opravdu dlouho, prakticky jsem jeden z prvních lidí z ČR a SK co jí začlo hrát a opravdu za tu dobu co to hraju jsem dal na fórum pár příspěvků a teďka jsem nucen jsem dát další. Co se týče toho přeposílání zdrojů jako je třeba sklo z ohnivých vrchů, tak je to opravdu neúnosný i pro mě jakožto 70 levl a to už mám postavený skoro všechny starý budovy na max, když mám přeposlat 57k skla do velké říše a z toho se mi tam dostane 17k, protože 40k musím dát za náklady na cestu, tak to je fakt moc. Jak už naznačil v jednom příspěvku Crackonoš, tak by bylo dobrý ty náklady za cestu sjednotit třeba alespoň v poměru 50/50, aby když tam chci poslat 57k , aby mi tam dojelo těch 28,5k skla. A taky chci podpořit nižší levly v tom, aby na ty starý budovy nepotřebovaly ty různý suroviny je to opravdu nefér a nesmysl. Tohle to by se mělo týkat jenom 70 levlu, protože stejně nemůžou nižší levly stavět ty lepší budovy, musej nejdřív postavit ty starý. No a to je zhruba všechno co jsem chtěl napsat. :-) Zatim zdar a přeju hodně nervů s touhle hrou. :-)
    ARLEON @ cs 1
  • mouceen2013 (SK1)mouceen2013 (SK1) Komentářů: 12
    upraveno 19.11.2014
    Uz to tu bolo viackrat pisane a povedane a a opakujem sa.

Silou mocou sa snazite v GGS si presadit svoje nezmysli a pochybujem, ze tato hra tymto speje k lepsiemu.

Pridajte nove veci... nic proti tomu nemam ale bolo by nacase si uvedomit, ze nove veci maju nove parametre pripadne nove suroviny ale stare vratte naspat.

Nech sa povodne stavby stavaju za povodne suroviny aj opravuju.

A novy sposob stavby nech platy len pre nove stavby a legendarne levely.

To je taky problem to pochopit a realizovat?

Dakujem vopred za pochopenie.

Mouceen
    mouceen2013 @ sk 1
  • vladimirN (SK1)vladimirN (SK1) Komentářů: 21SK1
    upraveno 19.11.2014
    takze nech sa paci pre ukazku, na SK servery, len koli tomu aby narobili co najviac skody takto podlo utocia JOHANITI....
    http://prntscr.com/57zpfr
    http://prntscr.com/57zpt5
    http://prntscr.com/57zq4g

tuna mate moznost vidiet chorobnu zavislost a dokazovanie si sili na slabsich aliancia, kde ani nemaju tolko podpory na preposielanie.....
    a takyto ludia podporuju GGS v tom ich pocinani, nakolko im pchaju neustale do vrecak eura
    vladimirN @ sk 1
  • pojo (SK1)pojo (SK1) Komentářů: 15
    upraveno 19.11.2014
    Co sem napisat premyšlam ale asi toto bude vystižne

pekne ste to posrali banda nenazrana
    pojo

pojo @ sk 1
  • mejki (CZ1)mejki (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    upraveno 19.11.2014
    vraťte nám naší hru zpátky!!! hrála jsem tuhle moc ráda, ale tímhle jste vše zkazili, jestli jste touto aktualizací chtěli dosáhnout toho aby si lidé kupovali více rubíny a za ně ty suroviny (uhlí, olej, sklo) tak tímto dosáhnete akorát toho že spousta hráčů se na tuhle hru vykašle, udělejte do úrovně 70, aby jsme vše mohli dělat za dřevo a kámen, pak klidně za uhlí, olej a sklo
    mejki @ cs 1
  • japan-116 (CZ1)japan-116 (CZ1) Komentářů: 16
    upraveno 19.11.2014
    šílený!!!tolika času a celkem dost peněz mě to stálo a ted nemužu postavit pomalu nic.-((výroba oleje má sotva 2 čísla to asi budu stavět do duchodu nebo co??!!a nejsem milionář abych si vše koupil za ruble to teda ne!!ale o to asi GGs de že??peníze ždímat hmmm pěkná hra ale pro většinu z nás už bohužel ne!!!
    japan-116 @ cs 1
  • ladik04 (SK1)ladik04 (SK1) Komentářů: 45
    upraveno 19.11.2014
    suhlasim s tebou je to nefer pre hračov niššich levelov ako aj pri prenose surovin na ine kralovstva my sme sa pridali už včera a dokial to nenapravia asi vatšina to zabali chcu od čo najviac euračov vytahat z vrecak hru sme brali ako relax a nie ako dojnu kravu pre niekoho
    ladik04 @ sk 1
  • vladko999vladko999 Komentářů: 5
    upraveno 19.11.2014
    akeby aj niake budovy uhasit??
    a tie kralovske suroviny su uplna blbost a co tie mensie lvl napr. 25 az 35??
    uplne blbe aj niake rubiny a mince by ste mohli dat

:mad::mad::mad::mad:
    vladko999 @ sk 1
  • JuraGamerJuraGamer Komentářů: 1
    upraveno 19.11.2014
    Nemůžu stavět,nemůžu vylepšovat,prostě ty suroviny nemám a nebo jsou velmi malé.Převoz těchto surovin z ledu nebo písku je nehorázná zlodějna.Jestli chcete docílit abych kupoval rubíny,máte smůlu.Radši se na to vyseru.
    JuraGamer @ cs 1
  • vladko999vladko999 Komentářů: 5
    upraveno 19.11.2014
    a este nieco kazdy sa dajte ruzove vlaky na znak toho ze s tym nesuhlasite
    vladko999 @ sk 1
  • legionar3 (SK1)legionar3 (SK1) Komentářů: 15
    upraveno 19.11.2014
    Pekne pojo, stručné a výstižné :-)
    legionar3 @ sk 1
  • XtriKeksoXtriKekso Komentářů: 9
    upraveno 19.11.2014
    Celá hra je teraz na piču takáto zmena je neprípustná proste úplne zmenili podstatu hry zrazu je všetko inak mám úplne iný pocit s tejto hry ako som mal hrozne ma táto hra bavila kupoval som si aj rubíny lebo proste ked ma niečo baví som ochotný do toho investovať ale akože nedám peniaze do hry čo stratila podstatu ktorá sa mi na nej páčila ... proste nemajú sa meniť staré zákony a majú sa pridávať nové keby pridajú iba nové leveli legend a pridajú legend budovy a iba tie by sa stavali za špecialne peniaze bolo by to super
    XtriKekso @ sk 1
  • patrik96070patrik96070 Komentářů: 4
    upraveno 19.11.2014
    Najlepšie by bolo celú túto aktualizáciu zrušiť .
    patrik96070 @ sk 1
  • legionar3 (SK1)legionar3 (SK1) Komentářů: 15
    upraveno 19.11.2014
    pekne, stručné a výstižné :-)
    legionar3 @ sk 1
  • AmazingKohyAmazingKohy Komentářů: 1
    upraveno 19.11.2014
    přesně chcem to spět
    AmazingKohy @ cs 1
  • alatyr (SK1)alatyr (SK1) Komentářů: 7
    upraveno 19.11.2014
    Zlato ale tu nikto nechce haniť vás moderátorov, ide o celkový prístup spoločnosti GGE ku nám hráčom. Dnes toto, zajtra trebárs prihlasovanie za rubíny a napozajtra budeme stáť v rade aby nám mohli oholiť hlavy? Dajte nám mail, alebo stránku kde sa treba sťažovať a nebudeme vypisovať tu, ale k NIM !
    alatyr @ sk 1
Sign In to comment.