Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Inasane Murderes ... Lord Kuko

13540

Komentáře

• quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 02.11.2014
    hmmm absolútne každému ak áno tak sú to buď idioti alebo sa nudia no neviem či s tým má dačo samotné bw alebo len niekto chce zenužiť situáciu
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • axa11 (SK1)axa11 (SK1) Komentářů: 290
    upraveno 02.11.2014
    kradnú akva ostrovy a opuštajú a preskakujú do volných ali ako zajace
    axa11 @ sk 1
  • wwwwwwwwwwww Komentářů: 311
    upraveno 02.11.2014
    Quantum napsal: »
    hmmm absolútne každému ak áno tak sú to buď idioti alebo sa nudia no neviem či s tým má dačo samotné bw alebo len niekto chce zenužiť situáciu

Myslíš, že keď idú na istú smrť (vojsko, horenie, vypalovanie, vojny..) povedz mi aká je toto výhoda resp. Ako sa to dá využiť? :D

Myslím že je to skupinka od BW aspoň sa tak podpisujú.. Inak načo by to preboha kto robil????
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • joe07joe07 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    ako bolo mne napísané
    čo si to za hráča keď si nevieš ubrániť svoju dedinu?
    veď si na ten ostrov natlač obranu ešte pred útokom, nečakaj až na útok. to že to vojsko neuživíš, to mi ani písať nemusíš :-)))
    joe07 @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    aby insane nemali tituly a odmeny ale hlavne tituly aby tí hráči mali väčšie šance na výhry

a ak tam hráč nemá obranu je to dokonca z malými stratami
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 02.11.2014
    joe07 napsal: »
    ako bolo mne napísané
    čo si to za hráča keď si nevieš ubrániť svoju dedinu?
    veď si na ten ostrov natlač obranu ešte pred útokom, nečakaj až na útok. to že to vojsko neuživíš, to mi ani písať nemusíš :-)))

:):) Ja island momentálne nerobím no som tam. Písal som že som to " počul " od kamarátov, mna sa to nejako nedotklo.. Takže tam nemám prečo držať obrany, skor utok nech vas pridem kuknuť ;)
    V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom hry ma kontaktujte správou na forume alebo na hre
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • solunasoluna Komentářů: 57
    upraveno 02.11.2014
    takze nie som jedina co ma tie skusenost...nikto netvrdi ze to ma za usami BW...mozno naozaj niekto len zneuziva situaciu aby to cele este vyostril
    soluna @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    soluna napsal: »
    takze nie som jedina co ma tie skusenost...nikto netvrdi ze to ma za usami BW...mozno naozaj niekto len zneuziva situaciu aby to cele este vyostril

:-)) ja som mu pisal. Pošlem screen mam ho v archive ked to nahodia. Písal ze kradol aj Expendables, IM, BW, DK, gladiators.. Proste všetkým naokolo..
    (sk1 - wwwwww )

>> Support <<

[SIGPIC][/SIGPIC]
    upraveno 02.11.2014
    niekto kto bojuje kôli b w by nekradol ostrovy bw takže asi len niekto fakt chce zneužiť situáciu

Horácius, Ódy
    upraveno 02.11.2014
    Jimmy Page to bol v mojom pripade a aj u gladiators
    soluna @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    a aká je to aliancia ???
    to meno mi je povedomé

Horácius, Ódy
    upraveno 02.11.2014
    no tak to ti teraz nepoviem lebo sa neda prihlasit do hry...
    soluna @ sk 1
  • axa11 (SK1)axa11 (SK1) Komentářů: 290
    upraveno 02.11.2014
    nebol to len jimi bol ich viac súbežne aj z multy z menších levelov
    axa11 @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    je to dost mozne.. viem ze v popise na konci bolo cominig soon...BW
    soluna @ sk 1
  • Afro CirkusAfro Cirkus Komentářů: 5
    upraveno 02.11.2014
    zdravím.. ......
    My sme separatisti (ally)
    môžem vám vyvrátiť tvrdenie o multiúčtoch je nás okolo 30 :)
    Afro Cirkus @ sk 1
    upraveno 02.11.2014
    oprava....coming....
    soluna @ sk 1
  • Afro CirkusAfro Cirkus Komentářů: 5
    upraveno 02.11.2014
    soluna napsal: »
    oprava....coming....

máš pravdu.. Keby tam bolo comining ubralo by nám to na sile :)
    Afro Cirkus @ sk 1
  • gabriel9gabriel9 Komentářů: 13
    upraveno 02.11.2014
    wwwwww napsal: »
    :-)) ja som mu pisal. Pošlem screen mam ho v archive ked to nahodia. Písal ze kradol aj Expendables, IM, BW, DK, gladiators.. Proste všetkým naokolo..

kde mas ten screen ?
  • karec999karec999 Komentářů: 9
    upraveno 02.11.2014
    Zdravim všetkych hračov tato tema nema zmysel netreba to tu riešit som člen BW skoro od jej vzniku na vojnu proti IM-karom som sa velmi tešil že si to rozdame konečne s niekym kto bude silny super ale IM to cele pokazilo a zautočili ako vždy podlo 5 aliancii proti jednej čo ma velmi sklamalo tak čo čakali od nas jedina možnost ist po dedinkach a sabotovat všetko čo sa da proste zneprijemnovat život IM-karom A IBA JEDEN ODKAZ PRE IM-KAROV MY SA NIKDY NEROZPADNEME VYDRŽIME V TOMTO STAVE AŽ DO KONCA PREJEM VAM PRIJEMNU HRU IM-KARI
    karec999 @ sk 1
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 02.11.2014
    Držte se hoši... IM jsou tak psychicky rozdeptaní... :D Až je to k smíchu... :)

DO NICH!
Sign In to comment.