Domů Czech & Slovak Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Legendy tohoto fóra-představení a poohlédnutí se po legendech tohoto fóra!

24

Komentáře

• démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 27.10.2014
    na mňa ako na spamera ste zabudli :(

Ahoj tebe moc neznám, až se mi trochu představíš dám tě tam ale zatím píšeš jen do zábavy nebo odpovídáš na nápady moc se mi nelíbíš(neber to osobně).
    Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
    Level: 21
    Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif
  • FILIPHAJEK222FILIPHAJEK222 Komentářů: 1,532
    upraveno 27.10.2014
    démon113 napsal: »
    Všechny které jsem zde uved dali do hry jak sami říkali max. 200Kč.

Ale 200kč za týden ne? :-D
    FILIPHAJEK222
    Už nehraju.
    Všechny důležitě odkazy naleznete zde.

• TheWitchKingTheWitchKing Komentářů: 104
    upraveno 27.10.2014
    a co já? já jako nic? :( :DDD ten co přidával návrhy a podněty každý týden :DD (nebrat egoisticky)

ne dělám si srandu - přece jen mi na tom seznamu ale pár jmen možná chybí :)
    Nick: TheWitchKing
    Alliance: Army of Sauron
    Server: International 2 (Mezinárodní 2)
    upraveno 27.10.2014
    Ahoj tebe moc neznám, až se mi trochu představíš dám tě tam ale zatím píšeš jen do zábavy nebo odpovídáš na nápady moc se mi nelíbíš(neber to osobně).

Krá Martin VII je tu dost dlouho a fakt spamuje... nebo spamoval pokud si pamatuju :D už nevím jak teď...
    upraveno 27.10.2014
    Krá Martin VII je tu dost dlouho a fakt spamuje... nebo spamoval pokud si pamatuju :D už nevím jak teď...

Spamuje ale nic dobrého pro fórum neudělal tihle byli na fóru se mnou mezi prvními hráči na fóru.

• fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
    upraveno 27.10.2014
    A já? ;):D:D
    Úsměv nevyřeší všechny Vaše problémy, ale dokáže nas*at tolik lidí, že stojí za to si jej pěstovat. p

Nick: Fanda.Spulak
    Uroveň: 70
    Aliance: Legie ODPADLÍKŮ
    Titul:Král Nebojácný
    V případe nejakých dotazu pište >>SEM<<

Empire wiki

Support/podpora, Pravidla fora(směrnice pro komunitu, VOP,

• Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 27.10.2014
    A já? :(:(:(
  • simon18422simon18422 Komentářů: 605
    upraveno 27.10.2014
    badrad napsal: »
    A já? :(:(:(

Ty jsi. :D
    A já? ;):D:D
    Ty ne. :D
    bývalý hráč na cs serveru (simon184) simon18422 @sk 1

Jsem člen aliance SK PAROBCI

První pravidlo této hry? Za vším hledej rubíny.

A druhé? Když jde něco až moc lehce, zjistíš že sis vyčerpal své zásoby rubínů. ;)

zde je odkaz na podporu hry (support): http://support.goodgamestudios.com/

Jak vymazat cookies a uložiště z flashe? http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?35440-Vymaz%C3%A1n%C3%AD-cache-a-cookies&p=393814&viewfull=1#post393814
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 27.10.2014
    Pamatuji si že nějaký Simon, asi Simon1 nebo možná nějaká čísla už opravdu nevím, se do mě navážel a byl to úplně první Spamer již od bety :).
    To co udělal on jako Spamer, nedáte ani vy všichni Spameři dohromady, takže on by tu měl být :).
    PS: Tenhle Simon to opravdu nebyl ani není :p.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 27.10.2014
    Spamuje ale nic dobrého pro fórum neudělal tihle byli na fóru se mnou mezi prvními hráči na fóru.

bol som AtiMarianoista ale potom aj jeho spojenec ale nakonec som to zrušil :D
    raz za čas vytvorím obrázok ktorý ironicky ale pravdivo opisuje GGS a ich prístup k hráčom :D
    mám tu aj pár dobrých návrhov a holám v spamovaní a "spamovaní" pokračovať nadaľej lebo táto hra potrebuje vážnu zmenu aj keď to vedenie nechce prijať :)
    a ano mam rad smejuceho sa smajlika! :D:D:D

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 28.10.2014
    raz za čas vytvorím obrázok ktorý ironicky ale pravdivo opisuje GGS a ich prístup k hráčom :D
    mám tu aj pár dobrých návrhov a holám v spamovaní a "spamovaní" pokračovať nadaľej lebo táto hra potrebuje vážnu zmenu aj keď to vedenie nechce prijať :)

Hele, nedával jsi jednou na fórum video kde si napsal že to jsou programátoři GGS a rozbíjí počítač a ten hlavní programátor spí?? Tobys mohl být v legendech protože to je nej co sem kdy viděl.

upraveno 28.10.2014
    jop bol som to ja a bol to gif (pohyblivý obrázok, úsek z videa/filmu) :D

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 28.10.2014

jo na mariu si pamatuji :D to byl ten týpek s holčičím jménem co pořád řešil Chánův tábor že? :DDD joo
    upraveno 28.10.2014
    jo na mariu si pamatuji :D to byl ten týpek s holčičím jménem co pořád řešil Chánův tábor že? :DDD joo

ano Doctore :D

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 28.10.2014
    na foru legendy jsou dle meho i obcasni spameri (hold nejak si ulevit museji) a za legendy povazuji hrace co to tu berou s humorem....nejen pomahaji,ale i bavi

Elam - pomaha tu dost temi zalozenymi tematy, ikdyz obcas je to nahrane;):p:rolleyes:
    DarkMater33364 - odpovedi pobavi kazdeho :D

zbytek neznam a mozna je to dobre mozna spatne, kdo vi...
    upraveno 29.10.2014
    Sstyx napsal: »
    na foru legendy jsou dle meho i obcasni spameri (hold nejak si ulevit museji) a za legendy povazuji hrace co to tu berou s humorem....nejen pomahaji,ale i bavi

Elam - pomaha tu dost temi zalozenymi tematy, ikdyz obcas je to nahrane;):p:rolleyes:
    DarkMater33364 - odpovedi pobavi kazdeho :D

zbytek neznam a mozna je to dobre mozna spatne, kdo vi...

mě neznáš asi protože jsem tu dlouho nebyl... a asi ani nebudu :D

ale kdysi jsem dával do sekce Podněty nové návrhy a nápady asi každý týden :DD
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 29.10.2014
    mě neznáš asi protože jsem tu dlouho nebyl... a asi ani nebudu :D

ale kdysi jsem dával do sekce Podněty nové návrhy a nápady asi každý týden :DD

ja to soudim podle posledního cca roku něco co se sem divam, dřív jsem se jen koukala sem tam a moc nepsala
  • Tlapka lapiduch (CZ1)Tlapka lapiduch (CZ1) CZ1 Komentářů: 388
    upraveno 30.10.2014
    Ahoj, na tomto fóru již bylo mnoho hráčů ale jen někteří z nich byly legendy. Oživili toto fórum a začali zde psát první příspěvky. Někdo ale onich ani nevěděl tak bych byl rád kdyby jste je všichni znali!!

Začínám: alešoun-dobrý přítel všech lidí na fóru,nejaktvnější byl minulý rok-teď už asi nehraje:(
    DarkMater33364-spamer a mulťák ale měli jsme ho všichni velice rádi_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
    dodo801-něco podobné jako DarkMaster.
    Elam-jedna z nejaktivnějších členů tohoto fóra, pořád hraje a radí všem hráčům_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
    maty maty-Aktivní student který hodně se staral o zábavu na tomto fóru.
    míša cukr-to stejné jako maty maty ale zkušenější hráč_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
    pepazabil-super hráč jeden z mých nej přátel zde-psal výborné rady staral se o zábavu a celkově oživil fórum_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
    A teď samozřejmě já-mě snad už všichni znáte takže víte jaký jsem: VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.

Kdyby si tohle mohly přečíst všichni které jsem zde uved:(..........

Ahoj neznam ani jednoho jmenovanyho ale budis pojmenovany legendy i malickost pobavi.
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 30.10.2014
    aci3 napsal: »
    Ahoj neznam ani jednoho jmenovanyho ale budis pojmenovany legendy i malickost pobavi.
    Jsem na tom podobně aci. Znám Elam, a ty ostatní co jsem tu zahlédl jsou spameři nebo provokatéři :D.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 345
    upraveno 31.10.2014
    HanssCZ napsal: »
    Jsem na tom podobně aci. Znám Elam, a ty ostatní co jsem tu zahlédl jsou spameři nebo provokatéři :D.

tak ani já je neznám a jsem tady hodně dlouho ale oni jestli jsou legendy tak ja jsem už tady v důchodu

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
Sign In to comment.