Domů Czech & Slovak Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Legendy tohoto fóra-představení a poohlédnutí se po legendech tohoto fóra!

démon113démon113 Komentářů: 620
upraveno 31.10.2014 v Představení hráče
Ahoj, na tomto fóru již bylo mnoho hráčů ale jen někteří z nich byly legendy. Oživili toto fórum a začali zde psát první příspěvky. Někdo ale onich ani nevěděl tak bych byl rád kdyby jste je všichni znali!!

Začínám: alešoun-dobrý přítel všech lidí na fóru,nejaktvnější byl minulý rok-teď už asi nehraje:(
DarkMater33364-spamer a mulťák ale měli jsme ho všichni velice rádi_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
dodo801-něco podobné jako DarkMaster.
Elam-jedna z nejaktivnějších členů tohoto fóra, pořád hraje a radí všem hráčům_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
maty maty-Aktivní student který hodně se staral o zábavu na tomto fóru.
míša cukr-to stejné jako maty maty ale zkušenější hráč_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
pepazabil-super hráč jeden z mých nej přátel zde-psal výborné rady staral se o zábavu a celkově oživil fórum_VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.
A teď samozřejmě já-mě snad už všichni znáte takže víte jaký jsem: VELKÁ LEGENDA TOHOTO FÓRA.

Kdyby si tohle mohly přečíst všichni které jsem zde uved:(..........
Post edited by démon113 on
Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
Level: 21
Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif
«134

Komentáře

• mimonatormimonator Komentářů: 370
    upraveno 22.10.2014
    P J - Tento hráč sa do hry rozumel viac ako ostatný
  • Eryen (CZ1)Eryen (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,056
    upraveno 22.10.2014
    Nezlob se, že to takhle řeknu, ale... to má být vtip? Bohužel, to tak nevypadá....
    Z těch jmenovaných:
    alešoun - Matně si vzpomínám, ale jenom matně, takže nevím...ale Legendou bych ho (pokud si pamatuji dobře) nenazvala.
    DarkMater33364 - Dříve fajn, poslední dobou to jde z kopce. Hold bohužel někdo neumí skončit v pravou chvíli. Legenda rozhodně ne.
    dodo801 - Nepamatuji si (možná jsem pár příspěvků viděla), nemůžu hodnotit.. jestli je pravda "něco podobné jako DarkMaster" tak podle mě Legendou není.
    Elam - Tady bych jako u jediné souhlasila, Elam udělala a stále dělá pro hráče hodně :) Ta jediná si z jmenovaných, které jsem tu potkala, zaslouží být nazývána Legendou.
    maty maty - Neznám, nevím. Jestli je pravda o podobnosti s Cukrem, tak podle mě Legendou být nemůže.
    míša cukr - Míša a zkušenější něž někdo jiný... no, proti tomu jinému bych ráda bojovala :D spíš spamer než Legenda.
    pepazabil - Moc si nepamatuju, jenom jsem četla pár straších příspěvků.... podle nich by se nazvádní Legendou dalo zvážit.
    A teď samozřejmě "já" - No, to bych se klidně i hádala :D

Takže hráč, kterého sám označuješ "spamer a mulťák" je podle tebe Legendou?:confused: Co na spamerství stojí za to, aby si tě ostatní vážili?

Spíš se mi to zdá jako list nejukecanějších spamerů, na kterém se Elam omylem objevila (a možná i někdo další - všechny neznám, takže nemůžu posoudit).

A co ti, kteří si to opravdu zaslouží, aby se jim Legenda říkalo? Třeba P J (neříkám, že jsem s ním vždy souhlasila, ale o hře opravdu hodně věděl a co je důležité - byl ochotný se o to podělit), graywolff, Kalisto, Cipísek, pokud bereš i moderátory, tak Zrzka, Market, a jim podobní? Všechny až na P J jsem nezažila, ale to, co na fóru udělali, je tady pořád vidět a pomáhá to nováčkům.
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 22.10.2014
    Tak nevím jestli jsem i já "LEGENDA", spíše osina v zadku - ale to je věc názoru :p, ale stejně děkuji.
    mimonator napsal: »
    P J - Tento hráč sa do hry rozumel viac ako ostatný

P_J;
    1.)
    Rozuměl ve hře více než ostatní co tu jsou a kdy byli (ani Rose toho sama tolik nevěděla) a dá se říci, že to je nejchytřejší znalec a hráč Empire celého Českého serveru!
    Škoda, že s jeho myšlenkami nedělal i návody a seznamy, i když je tu i možnost že by byli smazány :(.

2.)
    Avšak inteligence P_J není jeho jediná světlá stránka, má i tmavější stránky a kdo ví tak pochopí :).
    Nechci to tu podrobně rozebírat aby i zde nezačala "hádková" diskuze a nemuselo se to zamknout, jen že P_J nebyl ani úplně čirý svatoušek a BAN asi nemá jen tak.....
  • upraveno 22.10.2014
    Eryen napsal: »
    Nezlob se, že to takhle řeknu, ale... to má být vtip? Bohužel, to tak nevypadá....
    Z těch jmenovaných:
    alešoun - Matně si vzpomínám, ale jenom matně, takže nevím...ale Legendou bych ho (pokud si pamatuji dobře) nenazvala.
    DarkMater33364 - Dříve fajn, poslední dobou to jde z kopce. Hold bohužel někdo neumí skončit v pravou chvíli. Legenda rozhodně ne.
    dodo801 - Nepamatuji si (možná jsem pár příspěvků viděla), nemůžu hodnotit.. jestli je pravda "něco podobné jako DarkMaster" tak podle mě Legendou není.
    Elam - Tady bych jako u jediné souhlasila, Elam udělala a stále dělá pro hráče hodně :) Ta jediná si z jmenovaných, které jsem tu potkala, zaslouží být nazývána Legendou.
    maty maty - Neznám, nevím. Jestli je pravda o podobnosti s Cukrem, tak podle mě Legendou být nemůže.
    míša cukr - Míša a zkušenější něž někdo jiný... no, proti tomu jinému bych ráda bojovala :D spíš spamer než Legenda.
    pepazabil - Moc si nepamatuju, jenom jsem četla pár straších příspěvků.... podle nich by se nazvádní Legendou dalo zvážit.

Takže hráč, kterého sám označuješ "spamer a mulťák" je podle tebe Legendou?:confused: Co na spamerství stojí za to, aby si tě ostatní vážili?

Spíš se mi to zdá jako list nejukecanějších spamerů, na kterém se Elam omylem objevila (a možná i někdo další - všechny neznám, takže nemůžu posoudit).

A co ti, kteří si to opravdu zaslouží, aby se jim Legenda říkalo? Třeba P J (neříkám, že jsem s ním vždy souhlasila, ale o hře opravdu hodně věděl a co je důležité - byl ochotný se o to podělit), graywolff, Kalisto, Cipísek, pokud bereš i moderátory, tak Zrzka, Market, a jim podobní? Všechny až na P J jsem nezažila, ale to, co na fóru udělali, je tady pořád vidět a pomáhá to nováčkům.

Drž pusu, jenom se snažíš být chytrá ale nejde ti to, *** děláte tady z toho kriminálku je to jenom *** fórum nějaký *** hry
  • démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 22.10.2014
    Z těch jmenovaných:

Ahoj je vidět že si tu dřív nebyla:D

• Neo (CZ1)Neo (CZ1) Komentářů: 113
    upraveno 22.10.2014
    Z těch jmenovaných:

naprosto s tebou souhlasím - tihle ,,cucáci,, co ve hře nic nedokázali ani neví, jak velcí hráči byli Kalisto, Cipísek a ostatní
    Když rozum nad něčím zůstane stát, o to rychleji se pak rozběhne.
    Rozum, který zůstane stát je v pořádku. Nesmí si sednout.
    upraveno 22.10.2014
    Neo9 napsal: »
    naprosto s tebou souhlasím - tihle ,,cucáci,, co ve hře nic nedokázali ani neví, jak velcí hráči byli Kalisto, Cipísek a ostatní

Když seš tak chytrej víš kdo je crackonoš??

• Eryen (CZ1)Eryen (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,056
    upraveno 22.10.2014
    Děkuji :) už jsem se začínala bát, že.... :rolleyes:
    démon113 napsal: »
    Ahoj je vidět že si tu dřív nebyla:D
    Vždyť jsem to i sama psala - protože se nechci omylem nikoho dotknout :)

Ale většinu znám alespoň trochu, a podle jejich chování v té době bych je za Legendy opravdu neoznačila. A Legendy by měly i jako Legendy skončit, ne před koncem udělat na fóru paseku - tím dojem Legendy zcela vymyzí (protože takto se Legendy chovat prostě nemají, ani pokud končí) ;)

Ale ještě prosím o odpověď, nebo nějaké objasnění, tohoto:
    Gabe Newell napsal: »
    Drž pusu, jenom se snažíš být chytrá ale nejde ti to, *** děláte tady z toho kriminálku je to jenom *** fórum nějaký *** hry
    Ti chytří se chytrými narodí, nemusí se o to snažit ;)

Ale vážně - protože jsem tě (tvého kamaráda - DM) "urazila" (neoznačila za Legendu), tak hned nemusím zavírat pusu (jestli ti to udělá radost, tak tě ubezpečuji, že ji mám zavřenou :D jenom píšu, a k tomu mluvit nemusím :D).
    Svobodně vyjádřit svůj názor snad ještě můžu, ne? :confused:

Nic vám nenutím, Legendou označujte koho chcete. Ale co si o tom myslím říct smím, stejně jako není zakázáno, abych některé hráče za Legendy označila zase já :)
    upraveno 22.10.2014
    Děkuji :) už jsem se začínala bát, že.... :rolleyes:

Vždyť jsem to i sama psala - protože se nechci omylem nikoho dotknout :)

Ale většinu znám alespoň trochu, a podle jejich chování v té době bych je za Legendy opravdu neoznačila. A Legendy by měly i jako Legendy skončit, ne před koncem udělat na fóru paseku - tím dojem Legendy zcela vymyzí (protože takto se Legendy chovat prostě nemají, ani pokud končí) ;)

Ale ještě prosím o odpověď, nebo nějaké objasnění, tohoto:

Ti chytří se chytrými narodí, nemusí se o to snažit ;)

Ale vážně - protože jsem tě (tvého kamaráda - DM) "urazila" (neoznačila za Legendu), tak hned nemusím zavírat pusu (jestli ti to udělá radost, tak tě ubezpečuji, že ji mám zavřenou :D jenom píšu, a k tomu mluvit nemusím :D).
    Svobodně vyjádřit svůj názor snad ještě můžu, ne? :confused:

Nic vám nenutím, Legendou označujte koho chcete. Ale co si o tom myslím říct smím, stejně jako není zakázáno, abych některé hráče za Legendy označila zase já :)

DM občas zde udělal nějaký spam nebo si udělal multiúčet ale je legendou že kdž jsem zde začínal byla tu nuda. Nikdo za týden nenapsal ani jeden příspěvek(nekecám). A oni společně se mnou a dalšími toto fórum oživili. Proto jsou legendy. PS. P_J sem na fóru moc neviděl tak se omlouvám že jsem ho zde neuvedl.

• quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 22.10.2014
    toto majú byť legendy je pravda že tu niesom dlho ale vela si toho chlapče dobabral pri spisovaní "legiend"

určite absolútne jednoznačne by tu mal byť kuko ten najlepší hráč aký kedy bol málo rubínový kritizoval postupy ggs a síce na fóre moc nebol no aj tak bol pre fórum velkým prírastkom

učite by si mal spomenúť minulú cm na ktorú sme všetci nadávali a ona sa nám snažila pomôcť ako jen vedela škoda jej

a 100% by si mal spomenúť moderátorov hlavne zoe , fénixa,myšku a xenu ktorí sú absolútní dobrovolníci nič z toho nemajú a aj tak nám nehorázne pomáhajú radia usmernujú ...
    bez nich by toto na fóre bola anarchia

a tiež nového cm ktorý sa tiež snaží urobiť dosť pre fórum

no a ako vrchol drzosti spomenúť seba áno si aktívny skúsený hráč ale nazývať sa legendou je podla mna drzosť voči všetkým pravým legendám ktoré tu boli a nespomenul si ich

už skôr ako ty fanda.spulkak či FILIPHAJEK222 tí sú skôr legendami než ty
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • Neo (CZ1)Neo (CZ1) Komentářů: 113
    upraveno 23.10.2014
    démon113 napsal: »
    Když seš tak chytrej víš kdo je crackonoš??

nezlob se na mě, ale pokuď zakládáš téma na ,,Legendy fóra,, je to úplná blbost

Legenda ve hře GE znamená, že něco ve hře dokázali a to není ten, kdo se tu vykecává na fóru

a pochopitelně za 3 roky hraní znám crackonoše - má nakročeno do ,,....a další,, jako spousty jiných hráčů napříč mapou
    Když rozum nad něčím zůstane stát, o to rychleji se pak rozběhne.
    Rozum, který zůstane stát je v pořádku. Nesmí si sednout.
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 23.10.2014
    Legenda ve hře GE znamená, že něco ve hře dokázali a to není ten, kdo se tu vykecává na fóru

No Když někdo dokáže hodně na fóru a není to Spam či Kecy, tak mezi Legendy myslím patřit může a oprávněně :).

Já zase nechápu jak někdo může některé hráče nazývat Legendy, když si bez peněz a rubínů ani neuprdnou :p.
    Ano, možná hodně dokázali ale ruku na srdce, dokázali to samy a jejich snahou nebo peněženkou?

Pro mě je určitě větší Legenda hráč co kupuje rubíny jen občas pro základní potřeby, má dřevěný Hrad a někam to dotáhl, než někdo kdo má ku příkladu Město, miliony rubínů na účtě a na Hradu má dřevěné jen Hrad, Hradby, Kasárny, Krčmu a další základní budovy a kdyby i tyto budovy šly za rubíny určitě by dřevěné nebyli.....takže asi tak :confused:.
    upraveno 23.10.2014
    Elam napsal: »
    No Když někdo dokáže hodně na fóru a není to Spam či Kecy, tak mezi Legendy myslím patřit může a oprávněně :).

Já zase nechápu jak někdo může některé hráče nazývat Legendy, když si bez peněz a rubínů ani neuprdnou :p.
    Ano, možná hodně dokázali ale ruku na srdce, dokázali to samy a jejich snahou nebo peněženkou?

Pro mě je určitě větší Legenda hráč co kupuje rubíny jen občas pro základní potřeby, má dřevěný Hrad a někam to dotáhl, než někdo kdo má ku příkladu Město, miliony rubínů na účtě a na Hradu má dřevěné jen Hrad, Hradby, Kasárny, Krčmu a další základní budovy a kdyby i tyto budovy šly za rubíny určitě by dřevěné nebyli.....takže asi tak :confused:.

Všechny které jsem zde uved dali do hry jak sami říkali max. 200Kč.

upraveno 26.10.2014
    no veľmi veľa ľudí si vynechal kuko tam mal byť na 100% on nekupoval nijak extra rubíny no bol top hráč s dokonca s mestom no nie kvôli tomu som ho spomenul kritizoval postupy ggs kvôli nemu veľa hráčov dostalo odškodnenie v miliónoch rubínov

porazil neviem či to bola v tedy triáda alebo tartaria bez rubínov mal najviac cti zo všetkých a kvôli dobre odrazením útokom tej aliancie sa ako úroveň cca 40 stal hrozným

a preto by tu určite mal byť
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 26.10.2014
    quantum napsal: »
    no veľmi veľa ľudí si vynechal kuko tam mal byť na 100% on nekupoval nijak extra rubíny no bol top hráč s dokonca s mestom no nie kvôli tomu som ho spomenul kritizoval postupy ggs kvôli nemu veľa hráčov dostalo odškodnenie v miliónoch rubínov

porazil neviem či to bola v tedy triáda alebo tartaria bez rubínov mal najviac cti zo všetkých a kvôli dobre odrazením útokom tej aliancie sa ako úroveň cca 40 stal hrozným

Ano je legenda hry ale zde jsou legendy FÓRA.

upraveno 26.10.2014
    Aj fóra je on

Horácius, Ódy
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 26.10.2014

Né on vůbec nekupoval rubíny :D A ty jsi kdo? Nehraješ to moc dlouho. Byl Obrovský rubíňák!....
    To město si nedobyl sám. Dal mu ho alianční kolega.
    Skoro nikdo nic nedostal...

Byla to TARTARIA, - Rubínů použil mooooc.

A proto by tu určitě být neměl.
    upraveno 27.10.2014
    nepovedal som že nebol rubíńák no nie nijak extra rubínák

Horácius, Ódy
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 27.10.2014
    nepovedal som že nebol rubíńák no nie nijak extra rubínák

Byl to extra rubíňák.
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 27.10.2014
    na mňa ako na spamera ste zabudli :(

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!