Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Goldcommander-ANO či NE??

démon113démon113 Komentářů: 620
upraveno 23.10.2014 v Krčma (off-topic)
Ahoj padlo zde hodně názorů které říkají že je Goldy dobrý a některé že ne. Dokážem se shodnout na jednom? Tak co o něm napíšete. Chcete tady Goldcommandera?? ano či ne. Pište!!
Post edited by démon113 on
Začal jsem od znova :)

Jméno ve hře: démon 113
Level: 21
Aliance: lord of dragons

smiley_tag.0936861001440418394.gif

Komentáře

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 14.10.2014
    ahoj, je tu novy, takze uceleny nazor nemam...nato ze tu byl chvilku stacil si precist dost info a zacal to zpracovavat, takze za me zatim ANO, uvidime co bude delat dal....,.
  • démon113démon113 Komentářů: 620
    upraveno 14.10.2014
    Sstyx napsal: »
    ahoj, je tu novy, takze uceleny nazor nemam...nato ze tu byl chvilku stacil si precist dost info a zacal to zpracovavat, takze za me zatim ANO, uvidime co bude delat dal....,.

Počkej než se rozjede a zamkne každé téma které najde:D

• Viktorie118Viktorie118 Komentářů: 488
    upraveno 14.10.2014
    Já zatím na ANO NE hodnotit nebudu, jak píše Sstyx, je tu chvíli. Na mě zatím působí.. no, spíše negativně, ale to je s největší pravděpodobností zapříčiněno tím, že ho automaticky srovnávám s Rose(u které jsme sice s pár věcma nesouhlasila, ale jinak tady odváděla vážně skvělou práci), kterou jsem tu poznala až po delší době jejího působení a tak to už bylo o něčem jiném... toto téma by tu bylo dobré tak za měsíc, dva, až už Goldyho trochu víc poznáme.
    Jediný člověk, co dokáže za týden získat 7 sourozenců :D
  • fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
    upraveno 14.10.2014
    No, já mám podobný názor jako Sstyxi.
    Je tu nový a teprve se učí...myslím že až tu zapadne tak bude fajn. ;)
    Takže za mne také zatím ANO. :D
    Úsměv nevyřeší všechny Vaše problémy, ale dokáže nas*at tolik lidí, že stojí za to si jej pěstovat. p

Nick: Fanda.Spulak
    Uroveň: 70
    Aliance: Legie ODPADLÍKŮ
    Titul:Král Nebojácný
    V případe nejakých dotazu pište >>SEM<<

Empire wiki

Support/podpora, Pravidla fora(směrnice pro komunitu, VOP,

upraveno 14.10.2014
    démon113 napsal: »
    Počkej než se rozjede a zamkne každé téma které najde:D

tak zamknul jedno tema, to se stane, snazi se si udelat u nas slovo,ale to netusi ze se mu to zase az tolik nepovede...kdyz bude zavirat temata,tak tu ma vzpouru a nasledne bude desna nuda az se na nej vsichni vyprdnou a udelaji si sve neoficialni forum.....nad tim jsem uz taky premyslela:D ale nebyly by tam nove info, resp. vzdy s malym zpozdenim:D
    upraveno 14.10.2014
    Sstyx napsal: »
    tak zamknul jedno tema, to se stane, snazi se si udelat u nas slovo,ale to netusi ze se mu to zase az tolik nepovede...kdyz bude zavirat temata,tak tu ma vzpouru a nasledne bude desna nuda az se na nej vsichni vyprdnou a udelaji si sve neoficialni forum.....nad tim jsem uz taky premyslela:D ale nebyly by tam nove info, resp. vzdy s malym zpozdenim:D

Udělat si vlastní fórum není těžké já jedno malé vlastním ale na jinou hru kterou již nehraji ale nikdo neví jakou aby to nebyla nepovolená reklama a já nedostal zase ban:D.

upraveno 14.10.2014
    to neni problem, problem je ten, ze me se nechce:D, navic by to muselo mit jiny nazev nebo spis podobny ale ne stejny a pak prace s tim to dostat do povedomi hracu.....no az moc prace na tak lineho cloveka jako ja :D
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 14.10.2014
    podľa toho čo sa predstavil a odpovedal mi že bude podporovať inovatívnosť ako sa len bude dať takže ÁNO :)

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • BlackWolf1BlackWolf1 Komentářů: 134
    upraveno 14.10.2014
    Ahoj padlo zde hodně názorů které říkají že je Goldy dobrý a některé že ne. Dokážem se shodnout na jednom? Tak co o něm napíšete. Chcete tady Goldcommandera?? ano či ne. Pište!!

Uvar si čaj dej si slanou tyčinku co máš rád.
    A až ti bude 18 tak jdi delat moderatora chitrolinku
    TIMTO KDO MA ZAJEM TAK MAM RECEPT ZABERTE VESNICKY HRACUM A HNED JE OPUSTTE TAK JE VYTOCITE POKUD VAM NEBUDE VADIT ZE VAS VYPALI NEBO POKUD US CHCETE NEKOMU NEBO NEJAKE ALIANCI NECO VRATIT. ZABRAT VESNICKU CO MA OD SEBE NEJDAL A OPUSTIT KDYSTAK MUZETE NAPSAT V OKOLI TE VESNICKY NEJAKEMU HRACI ZE JI PRO NEJ OSVOBODITE.
    TIMHLE SPUSOBEM NSTVETE CELOU ALIANCI JE TO LEGRACE POKUD VAM NEVADI POZAR A US VAM VE HRE O NIC NEJDE.
    Vetsinou je ve vesnicce ubitovany jen jeden nebo par vojaku
    upraveno 14.10.2014
    BlackWolf1 napsal: »
    Uvar si čaj dej si slanou tyčinku co máš rád.
    A až ti bude 18 tak jdi delat moderatora chitrolinku

Šel bych a hned. Čaj nepotřebuji máme s babradem silnou trávu:D

• quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 14.10.2014
    ja mu dávam šancu nakoniec lepšie niečo než nič
    za mna áno
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 16.10.2014
    Šel bych a hned. Čaj nepotřebuji máme s babradem silnou trávu:D

JO a kdyby něco! Tak já ti nic neprodal. :D
  • ston0075ston0075 Komentářů: 8
    upraveno 22.10.2014
    Téma se mi nelíbí, nevím proč. Taková špatná atmosféra. Každopádně Goldcommander je nový a měli bychom to všichni tolerovat, tudíž .. Pokud by tady nebyl, víme "pěkný kulový".
    ston007 @ cs 1
  • MinkoSedemsto (SK1)MinkoSedemsto (SK1) Komentářů: 428
    upraveno 22.10.2014
    Pretože je pravda, že bez CM fórum nie je fórum a tolerujem, že Goldcommander je nový v práci CM, som za ÁNO ;)
    MinkoSedemsto - server sk 1
    -------------------------------------------
    Kedysi (niekoľko rokov dozadu) som hrával ako minko na českom serveri, na konci januára 2018 som sa k tejto hre, ani neviem prečo vlastne, tak nejak vrátil :D
  • LaxlaxLaxlax Komentářů: 164
    upraveno 23.10.2014
    Toto téma je zatím předčasné nejde si udělat názor na člověka za tak krátkou dobu
    „Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír.“
Sign In to comment.