Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Hra mě bavila a už moc ne protože

PetraK.PetraK. Komentářů: 2
upraveno 12.10.2014 v Krčma (off-topic)
:( nefér útok od 65 lvi proti hořící 52 lvi, tak to je BEST je z PORTas, nejsem jediná ale poukazuju jen na zbabělce Ptabika co získal 282 cti zdá se vám to fér? Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.Attachment not found.
Post edited by PetraK. on
PetraK. @ cs 1

Komentáře

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 10.10.2014
    ne kazdy utoci s rozdilem do 10lvl....a popravde vetsinou se lvl 52 dokaze ubranit lvl 65....je to jen o nastaveni atd...promin ale upozornovat tu na neco takoveho zkouselo spoustu hracu a hold je to hra...aliance ma pomahat a posilat podpory ne si tu pak stezovat....drzim ti palce,ale hold to neni nijak nespravedlive, to se bohuzel stava
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,705
    upraveno 11.10.2014
    Sstyx napsal: »
    ne kazdy utoci s rozdilem do 10lvl....a popravde vetsinou se lvl 52 dokaze ubranit lvl 65....je to jen o nastaveni atd...promin ale upozornovat tu na neco takoveho zkouselo spoustu hracu a hold je to hra...aliance ma pomahat a posilat podpory ne si tu pak stezovat....drzim ti palce,ale hold to neni nijak nespravedlive, to se bohuzel stava
    Přesně, lvl 50 by se mohl ubranit i 70 lvl, a s tou ali a podporama máš taky pravdu..
    MATY2000, CZ1

• Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    upraveno 11.10.2014
    Pro upřesnění (nejedná se o nějaká pravidla ale o konstatování přístupu mnoha aliancí):
    -Od levelu 52 se většinou neřeší rozdíl levelu. To znamená že jak přesáhneš tento level tak na tebe může útočit kdokoliv a považuje se to za korektní(aspoň to tak má velká většina aliancí). Vychází se z toho že se můžeš efektivně bránit, postavit rozumné hradby a také že už máš zkušenosti a našel jsi si alianci co ti poskytne podpory.
    - Za hořící hrad se většinou považuje hrad který opravdu dost hoří a nebo je pravidelně hašen. Pokud na něm hoří méně jak 6 budov je většinou považován za nehořící. Pokud z tohoto hrad byl veden útok tak se na něj také pohlíží jako na nehořící. Většina aliancí také pokud se hrad dlouhodobě neopravuje a pokud se počet hořících budov delší dobu podstatně nesnižuje tak ho berou jako potencionální ruinu a jezdí tam rabovat.
    Takže jen pokud se nejedná ani o jeden z výše uvedených případů tak se dá útok považovat za "nefér". Jinak je to jen zkrátka porážka od silnějšího soupeře. To se dá přežít. Každý jsme jich zažili plno a ještě zažijeme. Přeji štěstí ve hře a silné nervy.
    Luculus @ cs 1
  • PetraK.PetraK. Komentářů: 2
    upraveno 11.10.2014
    hořelo mi toho moc tak 70procent co stavení tak na 4 hodky a tak za den opravím jen minimum a když na mě jede 70 s 600 čestnými body tak si jasně jede aby si nějakej zdarma přidal bez ztrát vojáků.

jasně mohla ale když verbování mi trvá déle než 60 a obrana mi byla sestřelena dva dny předtím tak asi vše neopravím a nedoverbuju obranu

:( alespon Luculus2 mě chápe rubíny do oprav cpát nebudu raději skončím
    PetraK. @ cs 1
    upraveno 11.10.2014
    koncit je zbytecne, me sestrelovali 2 hraci z jedne ali po dobu 2 mesicu, ja byla na lvl 30 a oni na lvl 60 a 62, taky jsem rubiny necpala do oprav,ale udolala jsem je vydrzi a taky jsem si nestezovala, naopak jsem makala a ali mi pomahala pri obrane, presto ze kazdy boj byl predem prohrany....hold se stava...
    takze nekonci a anjdi si ali co ti pomuze...neni to o chapani,ale o tom ze kazdy ma svoji cest a svuj zpusob boje...
  • FILIPHAJEK222FILIPHAJEK222 Komentářů: 1,532
    upraveno 11.10.2014
    Jo a příště dělej screeny, ne nějaký focení foťákem nebo mobilem.:-)
    FILIPHAJEK222
    Už nehraju.
    Všechny důležitě odkazy naleznete zde.

• Křehký MilošKřehký Miloš Komentářů: 4
    upraveno 12.10.2014
    V 51 nejsou tak pevné věže a tak velké ztráty kdyžna vás zautočí 65 a tak nechápu jak by se mohla ubránit 70??
    Křehký Miloš @ cs 1
    upraveno 12.10.2014
    1 - tam hraje porad dost velkou neznamou ali....muzou ji poslat podpory a tim se ubrani s prehledem....ono jde o to, ze i kdyz je lvl 70 a jede na nizsi, tak ma omezeny pocet vojska (neptejte se me kolik, ja jezdim jen max -10 lvl, ale vim ze to pak nejak osetrene je)takze misto aby byl utok 1200 tak bude treba jen 800 (nepocitam bonusy za sutriky). to uz jsou jina cisla na obranu.
    2 -dalsi je dulezite vedet ze se nema branit na vsechny 3fronty ale max na 2, nejlepe na 1 (za predpokladu ze neni u pc a nenastavi si to podle utoku).
    3 - prostredky jsou zaklad, nemichat dalka/blizko, davat nejlepe vsude
    4 - vybaveni kastelana - zaklad co nesmi zadny hrac pocinak¨je novackem nikdy zanedbavat a okamzite na nem maknout - napr. mam bonus na kastelanovi pro dalku, naverbuju 70-75% dalkare a zbytek to doplnim na blizko, pak staci koukat jak si protivnici namlati
    5 - vzdy mej zasobu obrany stranou (na nejblizsi vesnicce, nebo aspon to dojezdu 10-15min nebo zakladne. kdyz ali nepomaha,ale jsi tam stastna, tak si aspon hlidej vlastni zadek,at ti ho nepodpali, navic takhle pokud udelaji spionaz,tak je skryse nikdy nenapadnou...
    a dal uz mi to nemysli, jsem po proparene noci, takze jdu odpocivat.....

Filo ne kazdy to bohuzel umi, nevime kolik slecne je a co je zac....hold se to tu casem nauci, to se chapat da
  • špalek 125 (CZ1)špalek 125 (CZ1) Komentářů: 927
    upraveno 12.10.2014
    ale to nic není :D to si tě nepodával jeden hráč každý den i na základny to je uplně normální hold bud to přežiješ a nebo skončíš mě dala aliance náladu abych neskončil a tak tu jsem hodně záleží na alianci a rozestavení orbany i kastelána!
    smiley_tag.0725210001413981973.gif
  • mimonatormimonator Komentářů: 370
    upraveno 12.10.2014
    Sstyx napsal: »
    1 - tam hraje porad dost velkou neznamou ali....muzou ji poslat podpory a tim se ubrani s prehledem....ono jde o to, ze i kdyz je lvl 70 a jede na nizsi, tak ma omezeny pocet vojska (neptejte se me kolik, ja jezdim jen max -10 lvl, ale vim ze to pak nejak osetrene je)takze misto aby byl utok 1200 tak bude treba jen 800 (nepocitam bonusy za sutriky). to uz jsou jina cisla na obranu.
    2 -dalsi je dulezite vedet ze se nema branit na vsechny 3fronty ale max na 2, nejlepe na 1 (za predpokladu ze neni u pc a nenastavi si to podle utoku).
    3 - prostredky jsou zaklad, nemichat dalka/blizko, davat nejlepe vsude
    4 - vybaveni kastelana - zaklad co nesmi zadny hrac pocinak¨je novackem nikdy zanedbavat a okamzite na nem maknout - napr. mam bonus na kastelanovi pro dalku, naverbuju 70-75% dalkare a zbytek to doplnim na blizko, pak staci koukat jak si protivnici namlati
    5 - vzdy mej zasobu obrany stranou (na nejblizsi vesnicce, nebo aspon to dojezdu 10-15min nebo zakladne. kdyz ali nepomaha,ale jsi tam stastna, tak si aspon hlidej vlastni zadek,at ti ho nepodpali, navic takhle pokud udelaji spionaz,tak je skryse nikdy nenapadnou...
    a dal uz mi to nemysli, jsem po proparene noci, takze jdu odpocivat.....

Filo ne kazdy to bohuzel umi, nevime kolik slecne je a co je zac....hold se to tu casem nauci, to se chapat da

K tej 1. hráč môže poslať viac útokov za sebou ;)
    upraveno 12.10.2014
    mimonator napsal: »
    K tej 1. hráč môže poslať viac útokov za sebou ;)

To je pravda,maly predvoj a pak darek na konec
Sign In to comment.