Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

zajímaví dotaz

2

Komentáře

• MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 05.08.2014
    zoe, mám další dotazy:
    jak to, že seveřanům a barbarům neni třeba na ohni horko?
    a jak to, že třeba nájezdníkům neni na ledovci zima?
    a ještě jsi mi nedala ty jetpacky pro veterány
    MmoouurreekkRul
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,269
    upraveno 05.08.2014
    zoe, mám další dotazy:
    jak to, že seveřanům a barbarům neni třeba na ohni horko?
    a jak to, že třeba nájezdníkům neni na ledovci zima?
    a ještě jsi mi nedala ty jetpacky pro veterány
    A jak ty víš, že jim není horko? :D Ptal ses jich? :D
    To samé - kde bereš tu jistotu, že jim není zima? :D
    No, víš... to máš tak... kdybych je dala tobě, budou je chtít všichni :D
    upraveno 05.08.2014
    tak mi je dej tajně, a nebo mi dej projekt na železnici, to by mi taky urychlilo přepravu:D
    MmoouurreekkRul
  • špalek 125 (CZ1)špalek 125 (CZ1) Komentářů: 927
    upraveno 05.08.2014
    hej já chci taky :D
    smiley_tag.0725210001413981973.gif
  • Vlník (CZ1)Vlník (CZ1) Komentářů: 285
    upraveno 05.08.2014
    tak mi je dej tajně, a nebo mi dej projekt na železnici, to by mi taky urychlilo přepravu:D

Ano, když budeš týden před výjezdem stavět k nepříteli koleje, tak to bude mnohem rychlejší a on si toho vůbec nevšimne :D

upraveno 05.08.2014
    Vlník2 napsal: »
    Ano, když budeš týden před výjezdem stavět k nepříteli koleje, tak to bude mnohem rychlejší a on si toho vůbec nevšimne :D
    neboj, postavím si koleje mezi základnama a členama v ali, vlakem budou jezdit zdroje i podpory, to bude rychlost:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 05.08.2014
    neboj, postavím si koleje mezi základnama a členama v ali, vlakem budou jezdit zdroje i podpory, to bude rychlost:D

Ale to pak musíš těžit ještě železo na stavbu a uhlí na provoz :D

• quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 06.08.2014
    uhlie je dodávané z evervinteru a vlaky sú drevené logicky všetko len v rámci možností
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 06.08.2014
    Ale dřevěný vlak bude na jedno použití, jestli vůbec dojede :D

upraveno 06.08.2014
    neboj, železná ruda se někde najde, postavím huť, udělám vlaky,vagóny,koleje, pražce ze dřeva, kolem se sype kamení, a na provoz? na ledu je dřevěné uhlí, nebo je dřevo, při nejhoršim budu hledat ropu :D:D:D
    a abych nezapomněl, přidám větrné elektrárny, takže vlaky můžou frčet na elektriku, a udělám semafory a výhybky, vše na elektriku, a budu si to řídit z hh :cool: ;)
    MmoouurreekkRul
    upraveno 06.08.2014
    a kolejnice vyrobí kovář, umí kovat výzbroj, umí dokonce i diamanty, tak kolejnice, to bude hračka :D:D:D:D:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 06.08.2014
    a abych nezapomněl, přidám větrné elektrárny, takže vlaky můžou frčet na elektriku, a udělám semafory a výhybky, vše na elektriku, a budu si to řídit z hh :cool: ;)

A ke stájím přibude čaroděj na zvýšení síli větru :cool:

upraveno 06.08.2014
    :D a na mapě světa budu dělat přejezdy, koně tomu nerozumí, takže když na mě pojede útok, tak vyšlu vlak a sejme je na přejezdu před hradem, to bude slávy, a jedinné co budu muset je odklidit tu spoušť, no co, vojáky přejetý vlakem naházim do příkopu, a tu jejich zbroj použiju na překování, udělám z ní zbroj pro svoje vojsko a opravim lokomotivu :cool::cool::cool:
    MmoouurreekkRul
    upraveno 06.08.2014
    To budou zajímavá oznámení.
    "Je nám líto, ale vaši armádu na cestě k nepříteli přejel vlak. Příště poraďte veliteli aby se na přejezdu rozhlédl" :D

upraveno 06.08.2014
    no, tak vypnu semafory, vojsko vstoupí na přejezd v v tom se vyřítí vlak jedoucí 160km/h a v něm 1000vojáků, co nesejme vlak, sejmou oni, a na vagónu jsou jak na hradbách, kopí sejmou pěšáky i kuše, pač jak ten vlak pojede, a oni budou okolo, kuše nestačí v té rychlosti pořádně namířit:D :D:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 06.08.2014
    Tak do 1000 vojáku ani moc mířit nemusí, tam je velká šance, že vždy alespoň něco trefí. (třeba chudáka holuba, co k vám letí s nabídkou míru) ;)

upraveno 06.08.2014
    tak drevené uhlie a ostatné z kamena ked nie z dreva so sklenenými prvkami

lepšie by bolo vybudovať podzemný tunel a nákladnými vagónmi prevážať suroviny z ostatných hradov

ved v tunelovaní sme úžasný
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 06.08.2014
    Vlník2 napsal: »
    Tak do 1000 vojáku ani moc mířit nemusí, tam je velká šance, že vždy alespoň něco trefí. (třeba chudáka holuba, co k vám letí s nabídkou míru) ;)
    tak tam nemusí být vojáci, přimontuju na boky vagónů ostnatý dráty, a to je sejme, jen v kabině bude stojvedoucí, uděláme mu sklo a za něj mříž, aby jen tak něco neprošlo:D :D:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 06.08.2014
    inak nebola táto téma náhodou o vlkoch namiesto vlakov ???

Horácius, Ódy
    upraveno 06.08.2014
    Slova vlk a vlak odlišuje jen jedno písmeno, nejsme tak moc mimo téma :D

Sign In to comment.