Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

zajímaví dotaz

špalek 125 (CZ1)špalek 125 (CZ1) Komentářů: 927
upraveno 07.08.2014 v Krčma (off-topic)
Když vyšlu útok s vlky a nasadim je na koně,tak jak můžou vlci jezdit na koni?????:D:D:D:D:D:D:D:D:cool::rolleyes::confused:
Post edited by špalek 125 (CZ1) on
smiley_tag.0725210001413981973.gif
«13

Komentáře

• FILIPHAJEK222FILIPHAJEK222 Komentářů: 1,567
    upraveno 04.08.2014
    To je dobrá otázka. Ještě by mě teda taky zajímalo, když vyšlu vlky s koňma, proč na těch koních sedí vojáci? :-D
    No každopádně se třeba ti vlci nějak naučili jezdit na koních no. :-D
    Nebo se vlci bojí koňů, a tak před nimi běží rychleji a tedy do cíle dorazí dřív. :-D
    FILIPHAJEK222
    Už nehraju.
    Všechny důležitě odkazy naleznete zde.

• špalek 125 (CZ1)špalek 125 (CZ1) Komentářů: 927
    upraveno 04.08.2014
    :D:D:D se divim že je spíš nezeřerou ty koně . taky by mě zajímalo proč tam na mapě seděj vojáci místo koňů :D divné
  • FILIPHAJEK222FILIPHAJEK222 Komentářů: 1,567
    upraveno 04.08.2014
    Navíc, jak vlci + koně dojdou do cíle? Neumí číst z mapy ani přemýšlet, natož se někam dopravit a bojovat tam. :-D
    FILIPHAJEK222
    Už nehraju.
    Všechny důležitě odkazy naleznete zde.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,269
    upraveno 04.08.2014
    Ahoj,
    máte pravdu zajímavé otázky :cool:
    špalek 125 napsal: »
    Když vyšlu útok s vlky a nasadim je na koně,tak jak můžou vlci jezdit na koni?????:D:D:D:D:D:D:D:D:cool::rolleyes::confused:
    Já bych se chytila teorie, kterou jste dohromady s Filipem, tak trochu nevědomky, vytvořili :)
    To je dobrá otázka. Ještě by mě teda taky zajímalo, když vyšlu vlky s koňma, proč na těch koních sedí vojáci? :-D
    No každopádně se třeba ti vlci nějak naučili jezdit na koních no. :-D
    Nebo se vlci bojí koňů, a tak před nimi běží rychleji a tedy do cíle dorazí dřív. :-D
    :D:D:D se divim že je spíš nezeřerou ty koně . taky by mě zajímalo proč tam na mapě seděj vojáci místo koňů :D divné
    Tedy - vlci chtějí sníst koně (to je logické) a tak za nimi běží. Koně před nimi samozřejmě utíkají (čímž se zvýší celková rychlost přesunu) :D

Proč na koních sedí vojáci? Tady jde bohužel o chybu tvého hlavního generála (nebo kapitána, či maršála), který tyto "jednotky" špatně zaznamenal :D nebo jen nemá figurky (trochu představivosti, jsme ve středověku, máme na stole rozloženou papírovou mapu :cool:) ve tvaru vlků a koní bez jezdců - v rámci šetření jste je nenechali vyrobit :D
    Navíc, jak vlci + koně dojdou do cíle? Neumí číst z mapy ani přemýšlet, natož se někam dopravit a bojovat tam. :-D
    Koně mají samozřejmě speciální výcvik, takže najdou požadovaný cíl :D
    No, a jak tam přiběhnou - zkus si bránit vesnici proti stádu rozběhlých koní, kterým běží v patách smečka hladových vlků, kteří si nevybírají, jestli sežerou koně, nebo člověka :D

Poté zafunguje výcvik, kterým prošli vlci, takže zůstanou ve vesnici, kterou obsadili (protože tam jim pravidelně vozíš jídlo :D)
  • Vlník (CZ1)Vlník (CZ1) Komentářů: 285
    upraveno 04.08.2014
    Zoe napsal: »
    Ahoj,
    Tedy - vlci chtějí sníst koně (to je logické) a tak za nimi běží. Koně před nimi samozřejmě utíkají (čímž se zvýší celková rychlost přesunu) :D

No a co když si v půlce cesty vzpomenou, že se na naše superrychlé koně můžou vykašlat a poběží radši za srnkou? To je taky logické :D

upraveno 04.08.2014
    Vlník2 napsal: »
    No a co když si v půlce cesty vzpomenou, že se na naše superrychlé koně můžou vykašlat a poběží radši za srnkou? To je taky logické :D
    Hm...logické to je :D
    Jenže před "výjezdem" (jestli se to tak dá nazvat :D) byli koně posypáni lákavým kořením (nebo rovnou zaliti omáčkou) :D takže na ně vlci mají větší chuť, než na nějakou obyčejnou srnku :D

Btw ohledně polozebry (jak píšeš v tvém podpisu) je mi líto. Jednu jsem měla, ale asi před měsícem jsem ji prodala kupci z austrálie :(:p:D
    upraveno 04.08.2014
    Hm...logické to je :D
    Jenže před "výjezdem" (jestli se to tak dá nazvat :D) byli koně posypáni lákavým kořením (nebo rovnou zaliti omáčkou) :D takže na ně vlci mají větší chuť, než na nějakou obyčejnou srnku :D

No nevím. Když to přirovnám ke skutečnosti, radši si odchytím při 20km/h chleba než běžet 40km/h přes půl republiky za pojízdnou cukrárnou :D

A nemáš něco, z čeho by šla získat DNA té polozebry? třeba mi ji jednou pomůže vypěstovat výzkumník :D

• Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 05.08.2014
    dobra to teoria :D:D:D

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 05.08.2014
    :D:D:D:D:D:D tak to je tedy dosti zvláštní že koně byly zaliti omáčkou a posipáni kořením,ale nicméně proč ty koně běží i na spátek k hradu (když pošlu útok třeba na barbarskou věž a vyhraju)
    upraveno 05.08.2014
    :D:D:D:D:D:D tak to je tedy dosti zvláštní že koně byly zaliti omáčkou a posipáni kořením,ale nicméně proč ty koně běží i na spátek k hradu (když pošlu útok třeba na barbarskou věž a vyhraju)
    Koně jsou vycvičeni tak, aby se poté, co dorazí do cíle a načerpají sílu, vrátili do hradu :cool:
    Vlkům mezitím vytráví, takže za nimi běží zpět :D
    No nevím. Když to přirovnám ke skutečnosti, radši si odchytím při 20km/h chleba než běžet 40km/h přes půl republiky za pojízdnou cukrárnou :D

A nemáš něco, z čeho by šla získat DNA té polozebry? třeba mi ji jednou pomůže vypěstovat výzkumník :D
    No, já si radši zajdu do obchodu, nebo restaurace... :D (přirovnejme to k vesnicím/pevnostem, které cestou vlci minou :D)
    Jenže to bude tím, že my nejsme cvičení vlci :D (a kdyby tě předtím krmili jen chlebem, asi bys měl chuť na něco jiného :D)

Bohužel... ale zkus útočit na barony a pevnosti, jestli nějakou nemají chycenou :D (neposílej vlky, aby ji nesežrali :D)
  • MmoouurreekkRulMmoouurreekkRul Komentářů: 639
    upraveno 05.08.2014
    zoe, tak teda, že by koně běželi přes 80km/h? a vlci taky, a když dam koně za rubly a velitele80%k rychlosti a stáje jsou na 3, tak vlk běží 600km za 20min, což znamená 1 800km za hodinu, to jsem nevěděl, že umí tak rychle, a koně před nimi, a bez přestávky, tak to abysme si koupili koně a vlky, nepotřebujeme pak auta vlaky apod. :D:D:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 05.08.2014
    Jenže to neplatí :( vy jste všichni proti mně :( a má fantazie byla vypotřebována :(:D
    zoe, tak teda, že by koně běželi přes 80km/h? a vlci taky, a když dam koně za rubly a velitele80%k rychlosti a stáje jsou na 3, tak vlk běží 600km za 20min, což znamená 1 800km za hodinu, to jsem nevěděl, že umí tak rychle, a koně před nimi, a bez přestávky, tak to abysme si koupili koně a vlky, nepotřebujeme pak auta vlaky apod. :D:D:D
    U té vzdálenosti není nikde jasně napsáno, že jde o kilometry. Takže může jít o novou vzdálenost, kterou nelze převést na žádnou z těm, které jsou nám známé :D
    Nebo koně i vlci dostanou raketové "jetpacky" :D
  • MimluMimlu Komentářů: 166
    upraveno 05.08.2014
    Jenže to neplatí :( vy jste všichni proti mně :( a má fantazie byla vypotřebována :(:D
    U té vzdálenosti není nikde jasně napsáno, že jde o kilometry. Takže může jít o novou vzdálenost, kterou nelze převést na žádnou z těm, které jsou nám známé :D
    Ty máš teda fantáziu... si Ťa viem predstaviť v mládeži - samé kresby poníkov s krídlami a podobne... :D proste tvoja fantázia :D
    Mimlu @ sk 1
    Úroveň: 30
    Aliancia: Delostrelci
    Práca v aliancii: Pokladník
    Najvyšší dosiahnutý titul: Baronet
    Aktuální titul: Baronet
    (\(\
    (=':')
    (,(")(") "Nikdy som nepozeral žiadne neslušné videá !" -Mimlu 2014
    upraveno 05.08.2014

No ale pak to chce přehodnotit jejich sílu, protože takový vlk sundá 20 vojáků jen nárazem :D

upraveno 05.08.2014
    a jakto, že vlkům změnili sílu, dřív měli 75, teď50, a zvětšili rychlost, dobré, touží víc po jídlu, ale že by se rodili slabší vlci(pokud vím, kupuji ve vesnici pořád ty samé:D):D to nedává smysl, a hladový vlk by měl mít větší sílu podle té fantazie :D:D:D
    MmoouurreekkRul
    upraveno 05.08.2014
    Mimlu napsal: »
    Ty máš teda fantáziu... si Ťa viem predstaviť v mládeži - samé kresby poníkov s krídlami a podobne... :D proste tvoja fantázia :D
    Náhodou ani ne :D (ale jen náhodou :D)
    No ale pak to chce přehodnotit jejich sílu, protože takový vlk sundá 20 vojáků jen nárazem :D
    V rámci šetření fungují jetpacky pouze po část cesty, zbytek už musí doběhnout :D
    a jakto, že vlkům změnili sílu, dřív měli 75, teď50, a zvětšili rychlost, dobré, touží víc po jídlu, ale že by se rodili slabší vlci:D to nedává smysl, a hladový vlk by měl mít větší sílu podle té fantazie :D:D:D
    Hm... asi je vyšlechtili, takže jsou rychlejší a potřebují méně jídla :D
    upraveno 05.08.2014
    zoe, to bych neřekl, na ledu mi žerou dost, teda než někdo přijede a trochu mi je zredukuje, radši jsem je dal tam odtud pryč:D
    MmoouurreekkRul
  • MimluMimlu Komentářů: 166
    upraveno 05.08.2014
    a mám ještě jeden dotaz, proč domorodci zemřou když zaútočí, a na nádvoří neni ani vojáček a chcípnou, a to jsou dobře živený
    Domorodci sú taký self-destruct typi... takže sa hneď zabijú keď vyhrajú či čo... to je asi nejaký radostný rituál :D
    Mimlu @ sk 1
    Úroveň: 30
    Aliancia: Delostrelci
    Práca v aliancii: Pokladník
    Najvyšší dosiahnutý titul: Baronet
    Aktuální titul: Baronet
    (\(\
    (=':')
    (,(")(") "Nikdy som nepozeral žiadne neslušné videá !" -Mimlu 2014
    upraveno 05.08.2014
    :cool: jetpacky jim vydžej až do cíle a koně se jich bojí tak utíkají jak o život a když doletěj k cílí tak se jim rozpadne v jídlo! nakonec když to ztrávý to jídlo tak to vykaděj zas v jetpacky
    upraveno 05.08.2014
    zoe, to bych neřekl, na ledu mi žerou dost, teda než někdo přijede a trochu mi je zredukuje, radši jsem je dal tam odtud pryč:D
    Tak když můžou jíst, proč by se nenajedli? :D Výhoda spočívá v tom, že jsou bez jídla schopni vydržet, pokud je to nutné :D
    cool.pngjetpacky jim vydžej až do cíle a koně se jich bojí tak utíkají jak o život a když doletěj k cílí tak se jim rozpadne v jídlo! nakonec když to ztrávý to jídlo tak to vykaděj zas v jetpacky
    Zajímavá teorie :cool:
Sign In to comment.