Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Kdo má nejhezčí hrad v GGE...?

13

Komentáře

• DarkMaster33364DarkMaster33364 Komentářů: 905
    upraveno 14.07.2014
    Lord COOL napsal: »
    NJN...no comment.-

Lord COOL je super vidět, že nejsem sám, kdo si myslí že Badrad je debil, děcko a bůh ví co ještě :)))
  • TheWarriorTheWarrior Komentářů: 76
    upraveno 14.07.2014
    Lord COOL je super vidět, že nejsem sám, kdo si myslí že Badrad je debil, děcko a bůh ví co ještě :)))

Těch je víc :D
  • Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 15.07.2014

Prosímtě, ty nic nevíš tak sklapni, jo?
    TheWarrior napsal: »

Je to možné.
    upraveno 15.07.2014
    Prosímtě, ty nic nevíš tak sklapni, jo?

Hlavně že ty víš všechno
    upraveno 15.07.2014
    Hlavně že ty víš všechno

Samozřejmě toho vím mnohem víc než ty. :D A taky i než DeMouš. :D

A teď si píšu s coolem tak nerušit! :D
    upraveno 15.07.2014

Tak si piš s COOLem a já jsi jdu ještě lehnout :D
    upraveno 15.07.2014
    Tak si piš s COOLem a já jsi jdu ještě lehnout :D

Už aby to bylo. :D
    upraveno 15.07.2014
    už aby to bylo. :d

neruŠit :d
  • Neo (CZ1)Neo (CZ1) Komentářů: 113
    upraveno 16.07.2014
    badrad napsal: »

někdo se může stát v této hře legendou svými činy a ,,hrou,, - nebudu tu rozebírat jestli ty činy a hra je dobrá nebo špatná, protože každý to bere z jiné strany a po svém, ale Lord Cool je už určitě jedna z těch legend, ať se vám to líbí nebo ne

a badrade ty víš úplný kulový, protože tu nejsi tak dlouho a hlavně jsi nezažil PP a Pakt ve ,,své době,, a na své ali i Paktu měl LC velkou zásluhu - což o tobě se říct nedá, protože ty se ve hře nemůžeš pochlubit vůbec ničím

jediný co umíš je urážet kohokoliv a cokoliv, ale třeba je to tím, že ho máš malýho a tady se cítíš v tý anonymitě jako king
    Když rozum nad něčím zůstane stát, o to rychleji se pak rozběhne.
    Rozum, který zůstane stát je v pořádku. Nesmí si sednout.
    upraveno 16.07.2014
    Neo9 napsal: »
    někdo se může stát v této hře legendou svými činy a ,,hrou,, - nebudu tu rozebírat jestli ty činy a hra je dobrá nebo špatná, protože každý to bere z jiné strany a po svém, ale Lord Cool je už určitě jedna z těch legend, ať se vám to líbí nebo ne

a badrade ty víš úplný kulový, protože tu nejsi tak dlouho a hlavně jsi nezažil PP a Pakt ve ,,své době,, a na své ali i Paktu měl LC velkou zásluhu - což o tobě se říct nedá, protože ty se ve hře nemůžeš pochlubit vůbec ničím

jediný co umíš je urážet kohokoliv a cokoliv, ale třeba je to tím, že ho máš malýho a tady se cítíš v tý anonymitě jako king

Jako kdybych to neměl v podpise, že? :D

A co ty o tom víš, pane levle, 25, nebo spíš 70, ... takže další mulťák, jenom změníš písmeno, já nejsem blbej... Teda jo, ale ne ohledně mulťáků. :D.
    Víš že nic nevíš, - Na tomhle účtů jsem tady o "něco málo" míň než na mém minulém, a víš kdo zavinil můj konec? :D Někdo to ví ale minulost je ta tam, a někteří aroganťáci mně přesvědčili že Cool je vlastně dobrej, a uvidíš, to bude ještě prča. ;))
    Ty se můžeš taky ve hře pochlubit ničím, teda kromě multi. ;))

Aha... :D Tak jsem se přehlédl, ale mazat to už nebudu :D ... To víš špatné oči, líná ruka :D
    No, není to jediný, :D ale umím to, chceš to vidět? :D Můžeme začít tebou a pokračovat zítra pozítří... Psychopati mají dobrou zásobu kokosin. :D
    upraveno 16.07.2014
    badrad napsal: »
    Jako kdybych to neměl v podpise, že? :D

A co ty o tom víš, pane levle, 25, nebo spíš 70, ... takže další mulťák, jenom změníš písmeno, já nejsem blbej... Teda jo, ale ne ohledně mulťáků. :D.
    Víš že nic nevíš, - Na tomhle účtů jsem tady o "něco málo" míň než na mém minulém, a víš kdo zavinil můj konec? :D Někdo to ví ale minulost je ta tam, a někteří aroganťáci mně přesvědčili že Cool je vlastně dobrej, a uvidíš, to bude ještě prča. ;))
    Ty se můžeš taky ve hře pochlubit ničím, teda kromě multi. ;))

Aha... :D Tak jsem se přehlédl, ale mazat to už nebudu :D ... To víš špatné oči, líná ruka :D
    No, není to jediný, :D ale umím to, chceš to vidět? :D Můžeme začít tebou a pokračovat zítra pozítří... Psychopati mají dobrou zásobu kokosin. :D

ty jsi hlupák, proto tě ani nenapadne, že někdo kdo už je dlouho 70lvl (kam ty se nikdy nevyškrábeš) si může nechat zrušit účet a začít si ,,jen tak hrát,, od začátku ?

to tvoje osočování mulťákem je už na hraně pomluvy trotle - ale jak píšu nahoře - ty nic jinýho stejně neumíš
    upraveno 16.07.2014
    ty jsi hlupák, proto tě ani nenapadne, že někdo kdo už je dlouho 70lvl (kam ty se nikdy nevyškrábeš) si může nechat zrušit účet a začít si ,,jen tak hrát,, od začátku ?

to tvoje osočování mulťákem je už na hraně pomluvy trotle - ale jak píšu nahoře - ty nic jinýho stejně neumíš

Neboj vyškrábu, a pokud máš ty levl 25 na cs a já lvl 26 na sk, tak uvidíme kdo tam bude dřív. :D Pokud chceš dám ti náskok ty trotle. :) Budeš ho potřebovat... Ale bez použití jediného rubínu... Ok ? :D
    Jinak už i tak jsem ve hře dokázal za těch 26 levlů víc než ty. :D 1x jsem vyhrál klání na barony. 1x na slávu. A teď to s těma baronama asi bude po třetí. ;) Až vyhraju dám screen. :)
    Ty jsi hrabě - Já Podpalatín - Pro čecháčky - Landkrabě - ale byl jsem už i Markíz (Kníže) No mám 4 800 bodů slávy. ;) Jaké máš velitele ? Já jedno skoro 50 blízka a druhého 60 dálka ... Bez použití rubínů. Nekoupil jsem. A to ani jednou. Já mám v tom klání 26 bodů. :) Ty kolik, koukal jsem 0. :) Opravdu kanón. Já dneska čerstvě po vstupu na led sejmul barbarku, co ty? :D Ty jsi dostal vybudované základny, já je musím budovat. Takže v tomhle levlu máš značné výhody. Kdybys radši nekecal tady a hrál, protože oboje nestíháš narozdíl ode mně. :D Jo a na všechno mám důkazy, představ si. :D

Jak jsem napsal " Aha... :D Tak jsem se přehlédl, ale mazat to už nebudu :D ... To víš špatné oči, líná ruka :D " A možná se ti i omluvím.
    upraveno 16.07.2014

.....souhlas
    upraveno 16.07.2014
    .....souhlas

No, a na důležité už odpověď nemáš co? Budeme v té diskuzi pokračovat ještě dnes, nebo to přeneseme až do zítřka? :D
    upraveno 16.07.2014
    o čem bych se já s tebou asi mohl bavit ? s tvým IQ jedině o tom jak jsi ,,dobrej,, - za 2 roky jsi to dotáhl na lvl 47 a teď jako lvl 26 na SK ,,drtíš,, barony :D
  • fanda.spulak (CZ1)fanda.spulak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,056
    upraveno 16.07.2014
    Pokracujte me to zacalo bavit :D
    Úsměv nevyřeší všechny Vaše problémy, ale dokáže nas*at tolik lidí, že stojí za to si jej pěstovat. p

Nick: Fanda.Spulak
    Uroveň: 70
    Aliance: Legie ODPADLÍKŮ
    Titul:Král Nebojácný
    V případe nejakých dotazu pište >>SEM<<

Empire wiki

Support/podpora, Pravidla fora(směrnice pro komunitu, VOP,

upraveno 16.07.2014
    :D s tímhle ,,hráčem,, se nedá pokračovat
    upraveno 16.07.2014
    o čem bych se já s tebou asi mohl bavit ? s tvým IQ jedině o tom jak jsi ,,dobrej,, - za 2 roky jsi to dotáhl na lvl 47 a teď jako lvl 26 na SK ,,drtíš,, barony :D

Jsi trapný :D

Představ si, že na cs už hraju, jenom když mám světlé chvilky, dám něco hasit a verbovat. :D Na sk hraju, ... počkej, já ti to řeknu, někde to tu je napsané. ;)

A kdybys třeba odpověděl na ten zbytek? :D Nemáš odvahu? :D A ano, představ si, že ty barony drtím, narozdíl od někoho vím co je dobré. :D
    upraveno 17.07.2014
    na co ti mám odpovědět ? na ty blbosti co píšeš ? dobu pubertálního vytahování mám už za sebou, jako bývalý lvl 70
    až se tam dostaneš - o čem silně pochybuji tak se ozvi a můžem pokecat - do tý doby drž ústa a šoupej nohama
    upraveno 17.07.2014
    na co ti mám odpovědět ? na ty blbosti co píšeš ? dobu pubertálního vytahování mám už za sebou, jako bývalý lvl 70
    až se tam dostaneš - o čem silně pochybuji tak se ozvi a můžem pokecat - do tý doby drž ústa a šoupej nohama

Vytahování? :D No, dobře, zítra ke všemu předložím screeny!! Teď jdu spát, nemám na tebe nervy ani síly. :D

Akorát asi mi budou chybět ty dva screeny ohledně toho že jsem 2x vyhrál to klání.
Sign In to comment.