Aktualizace Empire

15

Komentáře

• Zanet11 (SK1)Zanet11 (SK1) Komentářů: 18
    upraveno 26.03.2014
    Dakujeme, ze ste nam to zase ulahcili. Beztak klikame ako besni, tak preco nekliknut este viac krat. Nevadi ze nas boli ruka od tolkeho klikania a vsetci budeme mat odstaveny karpalny tunel. Klikame dalej, dajte nam este viac, aj nastroje by sme mohli klikat dvojmo, aj utok co naklikam mi moze vyhodit aj 5x, zbrane sa nedaju kupit? no nevadi HURÁ, mozem klikat viac krat. Jedine stastie, ze sme si zvykli na nakup nastrojov uz priamo v utoku, inak by sme nemohli tolko krat klikat. VDAKA VAM super team schopnych programatorov a VDAKA SUPER MODERATOROM, co Vam to budu tlmocit
    Zanet11/IM4/SK
  • mirecek7728 (CZ1)mirecek7728 (CZ1) Komentářů: 95
    upraveno 26.03.2014
    Prosím kde je ohlášení hotfixu? díky za omezování ve hře.
    mirecek7728 @ cs 1
  • kotkotkotkot Komentářů: 255
    upraveno 26.03.2014
    Ten Váš hotfix, dokedy bude trvať? Lebo slovo pár minút je ehm.., no niekedy veľmi klamné. Takže dúfam (ako asi celý CZ - SK server) že sa to čo najskôr urobí.
    Skončil som s hrou. Rabujte ma. Páľte ma. Kradnite základne a dedinky.

POZRITE MôJ POSLEDNÝ PRíSPEVOK.
  • Geennaa (CZ1)Geennaa (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 26.03.2014
    Rose a Spartaku, nás opravdu nezajímá, jestli doma nechodíte na itnernet nebo jestli jste se stěhovali nebo jestli jste o tom nevěděli...to je váš problém, nás zajímá jak nám budete kompenzovat ztráty, když nám včas neoznámíte, to co ostatní stihnou včas oznámit a tím nás neustále poškozujete....to je informace, kterou chceme znát. Protože jste to nedali vědět nikomu včas, máte nás odškodnit všechny a měli byste to dělat bez upozornění pokaždé, pokud něco opět pose....Takže v podstatě každý den. Dokud to nebude fungovat jak má, plaťte za chyby , které děláte, to je jediná možnost, jak jste schopni začít fungovat.
    Geennaa @ cs 1
  • bouřlivákbouřlivák Komentářů: 12
    upraveno 26.03.2014
    Zdravím všechny bojovníky a chci se zeptat, taky vám sebrali zprávy z archivu??? Měl jsem jich několik uložených a jsou pryč, na e-mail mi odepsali, ,,omlouváme se" a nic víc!!! Při začátku Berimondu sem přišel díky stupidním údržbám o cca 300-350 vojáků, a bylo mi napsáno ,,omlouváme se", a ani jediný slůvko o náhradě, nebo něco podobného!!! Měli by si konečně uvědomit, že rubíny kupujeme my a chceme za to kvalitní hru!!!!!!! Začněte konečně dělat něco, co bude i pro nás výhodné a ne jen pro vaše kapsy!!!
    bouřlivák @ cs 1
  • Orobinec (INT1)Orobinec (INT1) Komentářů: 171
    upraveno 26.03.2014
    RulerKelso napsal: »
    TO s tými nástrojmi od zbrojára sa mi páči, konečne gss trochu vyšli v ústrety komunity :)
    (alebo prudko klesol nákup zbrojárskych prostriedkov, tak znižili počet)

Vlny útoku jsou 4, ale minimum prostředků je 5 proč? Pokud chce někdo kupovat ve velkém, dal by se použít přímý zápis jako u jiných položek. Nebo ať si hra pamatuje nastavení a nabídnou např: 1/4/5/8/10... Flash cookie není žádná alchymie. Vážně nechápu, proč štvou hráče takovýma banalitama?
    Orobinec @ WWW 1
    Titan wolf pacK
  • kotkotkotkot Komentářů: 255
    upraveno 26.03.2014
    bouřlivák napsal: »
    Zdravím všechny bojovníky a chci se zeptat, taky vám sebrali zprávy z archivu??? Měl jsem jich několik uložených a jsou pryč, na e-mail mi odepsali, ,,omlouváme se" a nic víc!!! Při začátku Berimondu sem přišel díky stupidním údržbám o cca 300-350 vojáků, a bylo mi napsáno ,,omlouváme se", a ani jediný slůvko o náhradě, nebo něco podobného!!! Měli by si konečně uvědomit, že rubíny kupujeme my a chceme za to kvalitní hru!!!!!!! Začněte konečně dělat něco, co bude i pro nás výhodné a ne jen pro vaše kapsy!!!

Ja si robím printscreeny na dôležité veci. Archivu sa neda verit.
    Skončil som s hrou. Rabujte ma. Páľte ma. Kradnite základne a dedinky.

POZRITE MôJ POSLEDNÝ PRíSPEVOK.
  • bouřlivákbouřlivák Komentářů: 12
    upraveno 26.03.2014
    kotkot napsal: »
    Ja si robím printscreeny na dôležité veci. Archivu sa neda verit.

Už je dělám taky, ale měl jsem tam i zprávy s textem a ty mne s...u nejvíc.
    bouřlivák @ cs 1
  • Garkin2Garkin2 Komentářů: 1
    upraveno 26.03.2014
    Zdravím,

s tou poštou to má být nějaký předčasný aprílový žertík nebo co?

Snad si nemyslíte, že někoho baví promazávat každých deset minut poštu, aby nepřišel o draze získané informace? Taky všechny špionáže a informace starší než pár hodin jsou v trapu a to jsem těch pár hodin nebyl aktivní... V případě herní aktivity teď trávím víc času hlídáním pošty než samotným hraním, o nepřehlednosti ani nemluvě...

Kruci, to už nikdo z vývojářů nehraje, aby dokázal posoudit kam si měli tvůrci strčit takový šílený nápad? Takže dnes už jen zadám nějakou výstavbu a mizím. Fakt mi nezbývá než doufat, že s tím něco rychle uděláte...

Pro dnešek tedy sbohem GoodGame Empire!
    Garkin @ cs 1
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 26.03.2014
    Když už jste tu poštu tak *********, nešlo by tam dát ještě jedno tlačítko "Zobrazit všechny zprávy"???
    Chápu že chcete být originální a nejlepší, ale systém složek už je několik let překonaný a dnes se preferuje "štítkovací" model. Třeba se za pár let dočkáme i tady :(
  • Fokker83Fokker83 Komentářů: 96
    upraveno 26.03.2014
    LUCABRASIS napsal: »
    a strujci budeme se soudit!!!!!

Hodně štěstí proti celému GGS =)
    Fokker83 @ cs 1

Každý Moderator je jen prostředníkem, mezi Gg$ a námi, takže se na ně nezlobte =)

Hráčí -> Moderator -> Gg$
  • DžoworkaDžoworka Komentářů: 7
    upraveno 26.03.2014
    Opět vymyšleno k dokonalosti.
    dostat se mi některé z těch jelit, co tohle vymýšlejí do ruky, to by bylo facek.
    A přitom by stačilo, kdyby se 14 dní nekupovaly na CZ rubíny, ono by je přešlo vymýšlet takovéto (kubistické sluníčko)iny
    Džoworka @ cs 1
  • DžoworkaDžoworka Komentářů: 7
    upraveno 26.03.2014
    Crackonoš napsal: »
    Když už jste tu poštu tak *********, nešlo by tam dát ještě jedno tlačítko "Zobrazit všechny zprávy"???
    Chápu že chcete být originální a nejlepší, ale systém složek už je několik let překonaný a dnes se preferuje "štítkovací" model. Třeba se za pár let dočkáme i tady :(

To možná jo, ale bude to za těžký rubíny. Jedno označení tak litr bych to viděl. :)
    Džoworka @ cs 1
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 27.03.2014
    musím ti oponovat k tomu "štítkování", já ho totiž nepochopil...
    leta používám mailklienta (a není to Utlouk) a schránky napojený přes IMAP (i v telefonu mám spojení přes IMAP) a používám standardní systém složek a ve webových rozhraních schránek zadaný filtry, aby mi část příchozích mailů do nich třídil, na weby nechodím, poštu si zpracovávám v mailklientovi (nebo v telefonu, což je vlastně taky mailklient)

co ale gůgl a po něm seznam zavedl nějaký to prapodivný a mně nepochopitelný štítkování, je v tom akorát jeden velkej bordel, hlavně na gmailu, v imapu vznikly nový a blbě nazvaný složky, do kterých se samo něco štimuje a navíc z toho 1 mail pak vidím 2x, v hlavní příchozí složce a navíc ještě i v tý štítkovací podsložce, o kterou jsem se vůbec neprosil a která nejde ani smazat, zkrátka je v tom jeden velkej bordel...
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    upraveno 27.03.2014
    Původně sem byl vcelku v očekávání na dělenou poštu. Moje očekávání vzalo za své a radši bych měl na výběr mezi starou/novou verzí.
    Sic se mi nyní asi nestane, že mi zmizne pošta od hráče dřív, než ji vůbec najdu, ale zas mám bordel ve vlastních špezích. Zlatě, když po staru byl odkaz přímo jen na moje špehzprávy...
    Nyní je jen 25míst na mé špehy a mé záznamy z boje. To mám za 10minut přepsané a vím zas prd:-(
    Bohatě by stačilo, udělat v té staré verzi sekci čistě jen na zprávy od hráčů, která by byla nezávislá na ostatní zprávy a ty ostatní nechat tak, jak to bylo.

A co se zátěže servru týče, dík čemuž prý tyto změny. Ono by stačilo ze hry odstranit tu animaci Vítězství/Prohra, pochybuju, že se tím někdo kochá, to by taky zátěž krapet snížilo a možná víc, než zprávy...
    Strad75 @ cs 1
  • upraveno 27.03.2014
    Ahoj,

děkuji za vaši zpětnou vazbu. Předám ji vývojářům a uvidíme, jak bude tento systém přijat v jiných komunitách a zda je tam možnost nějakého vylepšení.
  • DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    upraveno 27.03.2014
    Strad75 napsal: »
    A co se zátěže servru týče, dík čemuž prý tyto změny. Ono by stačilo ze hry odstranit tu animaci Vítězství/Prohra, pochybuju, že se tím někdo kochá, to by taky zátěž krapet snížilo a možná víc, než zprávy...

souhlas a takových "kravinek" by se našlo víc, co by se měli dát na výběr vypnout, včetně těch pochodujících pajtašů na hradě...většinou víc grafiky je spíš na škodu
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 27.03.2014
    A hele nová aktualizace :cool:

4dde3e14c7.p.jpg

Už je to oficiální, vývojáři se definitivně zbláznili :D
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 27.03.2014
    DavePlayer3 napsal: »
    souhlas a takových "kravinek" by se našlo víc, co by se měli dát na výběr vypnout, včetně těch pochodujících pajtašů na hradě...většinou víc grafiky je spíš na škodu

vždyť se zapnutejma animacema a hudbou se to ani nedá hrát, škube se to (a to mám stroj, kterej s přehledem zvládá Skyrim v 1400x1050 s detailama skoro na maximum), žere to po půlhodině >3/4 giga raměti (s vypnutejma jenom 1/2 giga, jedu v 64bitech na 4 GB)
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
Sign In to comment.