Aktualizace Empire

146

Komentáře

• elen962elen962 Komentářů: 393
    upraveno 26.03.2014
    Crackonoš: Děkujeme zahraničním moderátorům za informaci:

Aktualizace je naplánována na zítřek, Středu 26. 3. na obvyklý čas mezi 8:30 - 11:30.

Takže Crackonoš tu informaci může ze zahraničního fóra stáhnout a moderátoři ne? Opět jen omluva a předem včas neohlášená aktualizace !!! Mě už to přijde jak schválnost, tohle není normální. Spartakus tu včera kolem půlnoci byl, tak to oznámit mohl on.
  • SuperJaj (CZ1)SuperJaj (CZ1) Komentářů: 33CZ1
    upraveno 26.03.2014
    Ještě že dají o aktualizaci včas vědět, zítra už by bylo pozdě. Budu muset zavést funkci nástěnkáře, který to tu bude nepřetržitě sledovat a dá "včas" vědět ostatním do chatu. Bude to sice jen pár minut k dobru než tam naskočí obrázek prastroje GG$, ale aspoň zase nebudeme čumět jak trubky :-D
    SuperJaj @ cs 1
    upraveno 26.03.2014
    SuperJaj napsal: »
    Ještě že dají o aktualizaci včas vědět, zítra už by bylo pozdě. Budu muset zavést funkci nástěnkáře, který to tu bude nepřetržitě sledovat a dá "včas" vědět ostatním do chatu. Bude to sice jen pár minut k dobru než tam naskočí obrázek prastroje GG$, ale aspoň zase nebudeme čumět jak trubky :-D
    Ahoj, tímto tě povyšuju na nástěnkáře :D a dík, že to pro nás uděláš. Není vůbec špatný o aktualizacích vědět s předstihem a moderátoři to očividně nestíhají. Zapnutá slavnost a je to zas v háji o útocích ani nemluvím :mad:
  • Honza Erik foxHonza Erik fox Komentářů: 113
    upraveno 26.03.2014
    elen962 napsal: »
    Takže Crackonoš tu informaci může ze zahraničního fóra stáhnout a moderátoři ne? Opět jen omluva a předem včas neohlášená aktualizace !!! Mě už to přijde jak schválnost, tohle není normální. Spartakus tu včera kolem půlnoci byl, tak to oznámit mohl on.

Jo pro info se chodí třeba na německé fórum - to je klasika.

Jinak k aktualizaci. 9% bodů slávy - super. To už můžu jezdit fakt jen s 500ti prapory.

Asi se opět málo utrácí za rubínové prostředky.

No asi se tady budou ty útoky už jen domlouvat, aby z toho měl aspoň útočník nějaké bodíky.
    Honza Erik fox @ cs 1
  • myškamyška Komentářů: 11
    upraveno 26.03.2014
    Jinak k aktualizaci. 9% bodů slávy - super. To už můžu jezdit fakt jen s 500ti prapory.

% - slávy sa nemenili akutaizáciou tie sú závislé od tvojej cti... čím vyššia česť tým vyšia sláva a naopak.
    Cuca @ sk 1

Art of War
    upraveno 26.03.2014
    Cuca napsal: »
    % - slávy sa nemenili akutaizáciou tie sú závislé od tvojej cti... čím vyššia česť tým vyšia sláva a naopak.
    Tak si přečti obsah aktualizace a uvidíš, že to změnili.
  • upraveno 26.03.2014
    Já tu informaci neměl. A na jiné fóra nechodím. Hned ráno jsem se ptal, zda aktualizace bude a kdyby to nenapsala Rose, tak jsem to napsal já. Kdybych tu info věděl už včera, tak jsem vám ji napsal klidně o půlnoci, ale nevěděl, nejsem CM.
  • pepa0306 (CZ1)pepa0306 (CZ1) Komentářů: 116
    upraveno 26.03.2014
    Spartakus napsal: »
    Já tu informaci neměl. A na jiné fóra nechodím. Hned ráno jsem se ptal, zda aktualizace bude a kdyby to nenapsala Rose, tak jsem to napsal já. Kdybych tu info věděl už včera, tak jsem vám ji napsal klidně o půlnoci, ale nevěděl, nejsem CM.

Myslím že je načase vyměnit českého CM za lepšího,už toho nasekala tady dost špatného.
    pepa0306 @ cs 1
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 26.03.2014
    a už zase opravujou opravu...
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
  • J.F.K.J.F.K. Komentářů: 135
    upraveno 26.03.2014
    Rose napsal: »
    Konání aktualizace
    Milí hráči,

Aktualizace je plánována na dnešní ráno. Buďte připraveni.
    Bohužel nebylo možné z technických důvodu oznámit aktualizaci na českém fóru dříve.
    Děkujeme za pochopení.
    Aktualizace proběhne v dopoledních hodinách.

S pozdravem

By mě zajímalo, co za technické problémy mělo české fórum. Pokud vím, příspěvky přidávat šly.
    Jestli jsem se dobře díval, tak na anglickým to věděli už včera odpoledne.
    Cíl GG$ ==> ()()
  • DamoklákDamoklák Komentářů: 1
    upraveno 26.03.2014
    Už bych radši udělal aby si aliance v paktu mohli posílat podpory :)
    Damoklák @ cs 1
  • upraveno 26.03.2014
    Po dnešní aktualizaci nejdou nakupovat obrané prostředky za rubíny. Když chcete nakoupit útočné nebo obrané prostředky, tak je musíte nakoupit na hradě a ne v okně útoku, či nastavování obrany.

http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?32104-Nelze-nakupovat-obran%C3%A9-a-%C3%BAto%C4%8Dn%C3%A9-prost%C5%99edky-za-rub%C3%ADny&p=343496#post343496
  • Radox (CZ1)Radox (CZ1) Komentářů: 22CZ1
    upraveno 26.03.2014
    tak to je tedy vylepšení k horšímu
    Radox @ cs 1
  • myškamyška Komentářů: 11
    upraveno 26.03.2014
    Tak si přečti obsah aktualizace a uvidíš, že to změnili.

Aktualizácia hovorí rozdiele cti medzi obrancom a útočníkom ale % Ti stále určuje výška Tvojej cti.
    Cuca @ sk 1

Art of War
  • Paia2Paia2 Komentářů: 146
    upraveno 26.03.2014
    tak s těma zprávama je to pěkně na pytel...
    tím, že to osekali, tak jsem přišel o výsledky útoků z víc jak 3 dnů zpátky, teď abych pracně hledal, kam jsem chodil farmit a znova si to špehoval (podle starejch útoků jsem stavěl nový) a výsledky špehungů si psal na papír...

sice jsem po vyslání novýho útoku vždy ten starej výpis vymáznul, ale i tak jsem měl zpráv dost, limit 25 je sakra málo na špiony a výsledky, spokojil bych se s limitem 50
    Paia @ cs 1

Kapela RETROSONG
  • Rytí5 (CZ1)Rytí5 (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    upraveno 26.03.2014
    Paia2 napsal: »
    tak s těma zprávama je to pěkně na pytel...
    tím, že to osekali, tak jsem přišel o výsledky útoků z víc jak 3 dnů zpátky, teď abych pracně hledal, kam jsem chodil farmit a znova si to špehoval (podle starejch útoků jsem stavěl nový) a výsledky špehungů si psal na papír...

sice jsem po vyslání novýho útoku vždy ten starej výpis vymáznul, ale i tak jsem měl zpráv dost, limit 25 je sakra málo na špiony a výsledky, spokojil bych se s limitem 50

Nebuď takovej. Spartakovi to vyhovuje :rolleyes: tak snad se nám to časem začne líbit všem.
    Rytí5 @ cs 1

1) kde najdu slevu na rubínové ceny?
    2) kde najdu velitele navíc zdarma?
    3) kde najdu slevu na verbování vojáků?
    4) kde najdu verbovací místa zdarma?
    5) kde najdu výrobní místa zdarma?
    6) jak na změnu jména hradu zdarma?
    7) jak uvěřit tomu že v GGS jde o hráče?

Připojili jsme se k aliancím které praktikují "Rytířské souboje".
    Jde o to, že se domluví dva hradní páni na útoku a obraně na dřevěnkách a bez podpor.
  • Rytí5 (CZ1)Rytí5 (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    upraveno 26.03.2014
    Mám dotaz. To že se u některých vesnic spojnice zobrazují a u jiných ne to je zas ten starý dobrý zlepšovák co GGS naposledy odstraňovalo 2 měsíce?
    Prosím o odpověď moderátora. Děkuji
    Rytí5 @ cs 1

1) kde najdu slevu na rubínové ceny?
    2) kde najdu velitele navíc zdarma?
    3) kde najdu slevu na verbování vojáků?
    4) kde najdu verbovací místa zdarma?
    5) kde najdu výrobní místa zdarma?
    6) jak na změnu jména hradu zdarma?
    7) jak uvěřit tomu že v GGS jde o hráče?

Připojili jsme se k aliancím které praktikují "Rytířské souboje".
    Jde o to, že se domluví dva hradní páni na útoku a obraně na dřevěnkách a bez podpor.
  • j3167j3167 Komentářů: 27
    upraveno 26.03.2014
    Už se mi chce zase blejt... Co třeba udělat zase dvojí variantu jako u chatu? By bylo ideální...
    Ztráta odeslána na support: 28. 9. 2013, 3:30:31
    Ztráta kompenzována: 6. 11. 2013, 11:33:36
  • upraveno 26.03.2014
    Ahoj,

bohužel jsme se stěhovali do jiné budovy, kde nešel internet. Někteří kolegové z jiných zemí, kteří mají informace, kdy bude aktualizace přímo od týmu, stihli tuto informaci zveřejnit. Ke mě se tato informace nedostala včas. Potom jsme již neměli internet. A nebyla jsem na ni upozorněna jiným způsobem. Doma na internet nechodím. A k této informaci jsem se dostala ráno.

Je dobře, že chodíte na jiné fórum a informujete se i tam. Protože pro česká fóra je zatím pouze jeden český CM, na rozdíl od jiných zemí, kde mají jen pro jednu hru více CM. To logicky znamená, že nejvíce informací naleznete na německém nebo anglickém fóru.

Samozřejmě by se nemělo stávat, že informaci nesdělíme včas. Ale někdy, pokud nám ji produkt ohlásí až den předem, tomu někdy není možné předcházet, neboť není žádný zástupce, na rozdíl od jiných zemí.

Teď k věci:

Dnes by měl proběhnout hotfix za účelem opravení chyby s nákupem nástrojů.
    Hotfix je právě připravován. Pokusíme se ho oznámit s malým předstihem, pokud to bude možné.

Rytí5 napsal: »
    Mám dotaz. To že se u některých vesnic spojnice zobrazují a u jiných ne to je zas ten starý dobrý zlepšovák co GGS naposledy odstraňovalo 2 měsíce?
    Prosím o odpověď moderátora. Děkuji

Bohužel se jedná opět o chybu, kdy nejdou vidět spojovníky mezi vesnicemi. O chybě již víme a pracuje se na opravě. Zda bude zahrnuta do hotfixu, zatím zjišťujeme.
Sign In to comment.