Aktualizace Empire

136

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    upraveno 22.03.2014
    Crackonoš napsal: »
    Marná snaha motivovat hráče k útočení :) Ono se totiž za ty body cti nic skvělého nedostává...
    Pokud se mají rozjet boje naplno, tak je potřeba jinak nastavit cenovou politiku bojů:
    - snížit ceny za prostředky
    - nevyužité prostředky navrátit útočníkovi či nechat na sesbírání obránci (lze zavést novou schopnost kolik jich posbírá) a ne nechat je propadnou nenažrané GG$
    - Dát útočníkovi šanci na vítězství (bez zbrojíře si proti kvalitnímu obránci nikdo neškrtne, se zbrojířem za cca 150,- Kč stejně nemáte jistotu že projdete všemi třemi směry a obránci utlučete pouhých pár set vojáků, když dobře zabetonuje. Pokud se na takovouto obranu složí podporama 4 hráči, je za hodinu doverbováno)

Čest lovcům slávy nikdy v cestě nestojí, lovec slávy totiž není lehce mentálně retardovaný (zastarale debil) a umí si svoji čest také snížit. Daleko větším problémem jsou otevřené brány, kdy se jezdí neustále naprázdno, ale to by stačilo číst stížnosti na fóru a neignorovat je... A to jsou tu ještě tací, kteří vyklidí hrad, nechají obranu 33-33-33 z vidláků a kromě vlajek vám seberou i prostředky v první vlně. Velmi výhodný systém, bohužel ani pro jednoho hráče...

To ale není pravda. Čím máš jako útočník menší čest, tím máš menší bonus na slávu z útoku a ten rozdíl bonusu dělá snad víc, než vlajky. Snižovat čest se nevyplatí.
    Nyní jsou "dva" bonusy na slávu. 0, nebo hodnota rovna Tvé cti. A ta hodnota roste s Tvou ctí. Zároveň, jak roste Tvá čest, roste i hranice cti, na kterou ještě můžeš zaútočit, aby si dostal nějakou slávu. U Tvé cti do 500? můžeš mám pocit zaútočit i na hráče, co má čest 0 a dostaneš ještě slávu. Jak pak roste Tvá čest, roste i tato hranice. Při cti 933 můžu zaútočit s jistotou slávy ještě na hráče s jeho ctí 237 a mám bonus 18% na něm, tak jako na Panackoj z lidy, kterej má čest největší. Na hráči se ctí 236 už mám bonus 0.
    Takže ano, když bude má čest nízká, bude na mě chodit jen "hrstka" hráčů, co se jim vyplatím. Ale k čemu mi to bude, když pak s útokem, kterej je plnej vlajek, vyhraju ho, porazím třeba 1.600 obránců, dostanu jen 1.500 bodů slávy, neb má čest je jen třeba 300? A v obraně porazím plnej útok třeba s mejma ztrátama 200, ale dík mé cti 300 za obranu dostanu 800 bodů?
    To se pak blbě honěj body slávy i s megarubínovejma útokama...

P.S. u cti nějak 1.750 je bonus +-33% a to pak v útoku/obraně dělá krásný body. Můj bonus 18% při 933cti už moc body nedává, i když furt víc, než když sem měl čest +-300,což byli ty hodnoty vejš:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Geennaa (CZ1)Geennaa (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 22.03.2014
    ..............................
    Geennaa @ cs 1
  • Petr S.Petr S. Komentářů: 1,160
    upraveno 22.03.2014
    Teď vám prozradím jedno velké tajemství. Ale nesmíte mne nikde citovat :)
    To, že má být tato aktualizace až příští rok, je de-facto pravda. Bohužel došlo k chybě v překladu. A to opravdu. Tato věta totiž byla přebrána ze zahraničního fóra a přeložena doslova. V zahraničních světech se tato aktualizace opravdu objeví až příští rok. A proč? Protože ji je potřeba napřed otestovat. A kde? No na testovacích serverech. Teď se možná zeptáte, kde že to ty testovací servery jsou. Tyto servery jsou dva. Jeden je plný "Čobolov", druhý "Čehúňov".
    Ano, správně, nejste žádní hlupáci, takže jste to ihned pochopili. Ty pokusné králíky jim tady děláme my! A ještě jim za to platíme! A když se všechny bugy a errory (za početného řevu všech nedobrovolných betatesterů) opraví, tak pak se to dá na ten "americkej". Tam to totiž všechno musí být bez jediné chybičky, jinak by to snad skončilo "mírovým bombardováním":D Ostatně, co chcete, když jsme "pro někoho" vždycky byli jen národem (národy) zedníků a služek...
    "Až se ti ta hra zoškliví
    a stane se ti peklem,
    tak skoč po hlavě do hajzlu
    a zakryj se deklem!"

Petr S. & ~Spojené hrady~
    To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou...
  • Geennaa (CZ1)Geennaa (CZ1) Komentářů: 263
    upraveno 22.03.2014
    je to smutné, ale je to tak....

většina lidí zde, místo aby si nárokovala nějakou kompenzaci, nebo se ozvala v případě, že se něčím nesouhlasí, jen pokýve hlavou a pošle hlas za 200 rubínů nejlepší hře....

děláme si to sami .-))
    Geennaa @ cs 1
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 22.03.2014
    P.S. u cti nějak 1.750 je bonus +-33% a to pak v útoku/obraně dělá krásný body. Můj bonus 18% při 933cti už moc body nedává, i když furt víc, než když sem měl čest +-300,což byli ty hodnoty vejš:-)[/QUOTE]

Ten bonus tu sice je, ale stejně budu tvrdit, že to není nic extra. 33% na body slávy zní sice skvěle, ale z velitele dostaneš mnohem víc a pro domluvené útoky dostáváš tyto bonusy:
    - červené vlajky cca 500%
    - modré vlajky cca 1000%
    - nomádské prapory cca 1500%
    A proti tomu se nějakých 33% může jít bodnout. Ale můžeme žít dál v iluzi, že takovéhle útoky se nejezdí a nevyhrávají nejrůznější klání. :cool:
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    upraveno 23.03.2014
    Crackonoš napsal: »
    P.S. u cti nějak 1.750 je bonus +-33% a to pak v útoku/obraně dělá krásný body. Můj bonus 18% při 933cti už moc body nedává, i když furt víc, než když sem měl čest +-300,což byli ty hodnoty vejš:-)

Ten bonus tu sice je, ale stejně budu tvrdit, že to není nic extra. 33% na body slávy zní sice skvěle, ale z velitele dostaneš mnohem víc a pro domluvené útoky dostáváš tyto bonusy:
    - červené vlajky cca 500%
    - modré vlajky cca 1000%
    - nomádské prapory cca 1500%
    A proti tomu se nějakých 33% může jít bodnout. Ale můžeme žít dál v iluzi, že takovéhle útoky se nejezdí a nevyhrávají nejrůznější klání. :cool:[/QUOTE]

Popisuju běžné, poctivě hrající hráče, jako sem třeba já.
    Posílám +-stále stejnej počet rudejch a modrejch vlajek a vím z vlastní zk, že pro poctivej útok ten bonus hraje velkou roli.
    Je jasný, že když se někdo "poctivě" domluví na útoku a pošle 500vlajek, tak ten bonus je fakt nicotnej...
    Dík těmhle "poctivcům" je nyní pro nasr**ní trefit hrad, kde je jen útok. Prvotní radost, že mu člověk pomlátil třeba 1.400 útoku obratem přejde ve vytočení z bodů, neb před časem dle GGS "logiky" je sestřelení útoku vlastně trest pro útočníka v podobě bezmála 0 bodů a to i při fůře jakejchkoliv vlajek...
    A za to prý máme poděkovat aliancím, jež domlouvanejma útokama sbírali body...
    Strad75 @ cs 1
  • JacobPlayer (CZ1)JacobPlayer (CZ1) Komentářů: 35
    upraveno 23.03.2014
    Petr S. napsal: »
    ...
    A proč? Protože ji je potřeba napřed otestovat. A kde? No na testovacích serverech. Teď se možná zeptáte, kde že to ty testovací servery jsou. Tyto servery jsou dva. Jeden je plný "Čobolov", druhý "Čehúňov".

To je doufam jenom paranoia a ne pravda :)
    JacobPlayer @ cs 1
    upraveno 23.03.2014
    JacobPlayer napsal: »
    To je doufam jenom paranoia a ne pravda :)

Víš, co je na tom nejhorší? Že jsem paranoidní a navíc po mně jdou! :D
    a stane se ti peklem,
    a zakryj se deklem!"

• aci3 (CZ1)aci3 (CZ1) Komentářů: 420
    upraveno 23.03.2014
    Ja mam skvelou zpravu v sobotu 22.3 pustil jsem aci3 a nikdo mi neuveri bonus jen pro me 200%.

Bavil jsem se o tom s lidma v nasi alianci a aktivni hraci jako je OTEC velitel a dalsi nedostali takovou nabidku a nechapu proc diskriminuje ggs hrace co jsou aktivni?

My chceme bonusy jako dostavaji jini hraci!!!
    200% jini dostavaj prumerne furt.

K vlajkam reknu jedinne domluvte si alianci co ma mesto a verbujte.

PS: kdyz utok dopadne s vlajkama klikrat neda ty body co by melo.

pocitat snad umim.
    To samy z podpory kdyz ma prezit 10% tak z 1k se vraci 32 kousku :))

Asi nejak tak fungujou cisla v ggs

takze bonu 200%!!!!!!! NEBRAT JE TO MALA POZORNOST GGS!!!!!!!
    Jini maj nad 200%
  • mdimterovmdimterov Komentářů: 17
    upraveno 23.03.2014
    to je pravda co tu jsem 200% jsem nedostal a někteři hrači to dostanou každy tyden ,aby je ggs nalakala na zakoupeni rubinu a tim utratit nemyslim že měřeno všem stejny metrem ,ale chapu klamava reklama něco stoji -"postav si hrad a vybojuj velke bitvy " ale myslim že bojujem jen s GGS a jejich programatory
    mdimterov @ cs 1
  • Rytí5 (CZ1)Rytí5 (CZ1) Komentářů: 61CZ1
    upraveno 24.03.2014
    Kéž by tahle pitomost kterou někdo vylovil ze žumpy (nikoliv z přání komunity) byla opravdu až za rok. Že já blbec jsem sem lezl abych si zas něco přečetl.
    Tak si holt "Postavte hrad a vybojujte velké bitvy" . Ještě pár zlepšováků a bude to opravdu "vylepšené". Nějak jsem se u toho vždycky smál jak pako, když něco vymysleli, ale už zase to přestává bejt směšný.
    K sakru! Kam se ztratila ta kreativní uklízečka co z ní tahali rozumy a fungovalo to?!
    Rytí5 @ cs 1

1) kde najdu slevu na rubínové ceny?
    2) kde najdu velitele navíc zdarma?
    3) kde najdu slevu na verbování vojáků?
    4) kde najdu verbovací místa zdarma?
    5) kde najdu výrobní místa zdarma?
    6) jak na změnu jména hradu zdarma?
    7) jak uvěřit tomu že v GGS jde o hráče?

Připojili jsme se k aliancím které praktikují "Rytířské souboje".
    Jde o to, že se domluví dva hradní páni na útoku a obraně na dřevěnkách a bez podpor.
    upraveno 24.03.2014
    Rytí5 napsal: »
    K sakru! Kam se ztratila ta kreativní uklízečka co z ní tahali rozumy a fungovalo to?!

Teď uklízí u Samsungu :D
    a stane se ti peklem,
    a zakryj se deklem!"

• Kachna8Kachna8 Komentářů: 10
    upraveno 25.03.2014
    Zajímavé názory i řešení však Craconosuv je nejlepsi ale myslim si ze tady to z ggs moc nectou a je to tu jen pro hrace aby se tu mohli vypsat ze vzteku nad nesmyslností napadu nekterých lidí ci vyuziti novych napadu jen pro prachace kteri tuto hru kazí ( ne vsici rubinovy hraci jsou jak nas zlodejsky stat )
    Kachna8 @ cs 1
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 25.03.2014
    Děkujeme zahraničním moderátorům za informaci:

Aktualizace je naplánována na zítřek, Středu 26. 3. na obvyklý čas mezi 8:30 - 11:30.
  • bonilka (CZ1)bonilka (CZ1) Komentářů: 14
    upraveno 25.03.2014
    no mě to připadá jako docela k ničemu. Mě to baví tak jak je a je to jedna z hlavních věcí proč to hraju. Čest za dobrou obranu si myslím že je a doufám že nadále zůstane. Prosím neměňte to tím ta hra hodně ztratí!!!!
    už tak je plno aktualizací divných, ale dají se přežít, ale touto novinkou to hodně lidem pokazíte.
    bonilka @ cs 1
  • RulerKelsoRulerKelso Komentářů: 1,333
    upraveno 26.03.2014
    TO s tými nástrojmi od zbrojára sa mi páči, konečne gss trochu vyšli v ústrety komunity :)
    (alebo prudko klesol nákup zbrojárskych prostriedkov, tak znižili počet)
  • abraham lincolnabraham lincoln Komentářů: 48
    upraveno 26.03.2014
    Aktualizace je tu. (To ten rok rychle utekl! :-D)
    Lincoln @ cs 1
  • QAYXCVBNM (CZ1)QAYXCVBNM (CZ1) Komentářů: 46
    upraveno 26.03.2014
    tak vzhůru za chvíli se pobavíme novými chybami, nebudou nějaké body úspěchu pro ty co najdou víc bugů?, aktualizace která mění jen to že když pošlu blby útok nic se neděje a když mam dobrou obranu tak nic nedostanu je úplně zbytečná, GGS díky Q
    QAYXCVBNM @ cs 1
  • BerserkPyrokaru (CZ1)BerserkPyrokaru (CZ1) Komentářů: 146
    upraveno 26.03.2014
    Tak v tomhle máš 100% pravdu. Přesně tak to je. A bude to tak ještě hoodně dlouho a asi až do konce tohoto serveru. A protože jsme národ cyklistů, co umí jen více zaklonit hlavu a silněji šlápnout do pedálů, tak se to nikdy a nejen ve hře nezmění :(
    ,, Dvoumetrový válečník se nevěřícně podíval na hrot kopí, který mu trčel z ramene. Chvíli jen tak stál, pak ho popadl bezmezný vztek. Kopí si vytrhl z rány a odhodil své zbraně. Jen tak s holými pěstmi se rozběhl vstříc řadě nepřátel, ignorujíc přitom kopí, jež na něj míří..."

BerserkPyrokaru @ cs 1
  • icecobraali4icecobraali4 Komentářů: 55
    upraveno 26.03.2014
    J J napsal: »
    Pro mě úplně kničemu!

tak proč to sem píšeš? to sem chodíš jenom na pokec?
    icecobraali @ cs 1
Sign In to comment.