Váš Empire příběh

_DarkVampire__DarkVampire_ Komentářů: 102
upraveno 28.04.2015 v Krčma (off-topic)
Kdo navštíví toto téma je povinnen napsat svůj "Empire" příběh.
Takže tady je můj.

Můj Empire příběh
Je asi Březen nebo Duben a mě končí škola. Jdu na oběd, máme zase nějaký blivajz a k tomu ještě větší. "Dojím" oběd, ale ještě nejdu domů. Jdu se svými kamarády na PC kroužek. Děláme něco v PhotoShopu, a pět minut před koncem kroužku máme jako obvykle chvilku na hraní.
Jediné co mě napdane je zahrát si něco na superhrách. Odentruji je, načtou se a vidím reklamu na GGEmpire. Tuto hru sem hrál už několikrát a vždy mě přestala bavit.
Řeknu si, že jí zase začnu hrát několik kamarádů se ke mě přidá.
Hned uděláme alianci, která už dnes neexistuje. Jmenovala se Spolek Hrdinů.
Takto to táhneme až do srpna, kdy mi napsala moje současná aliance Zbrojováci, jestli se nechceme spojit. Všichni souhlasili a tak jsme se spojili. Já a můj největší kamarád strike216 jsme byly generáli, vůdce byl dragonja45, který mě kontaktoval. Byly jsme spolu v kontaktu, a po asi týdnu mi napsal, že tomu rozumím víc než on a dal mi velení.
Samozřejmě sem byl rád a snažil se o alianci pečovat. Ale po nějaké době mě to omrzelo a předal jsem velení KRÁL(ovi) ONDRA(ovi). Ten hned jak to zjistil přenechal velení Eryen, kterou tu všichni dobře znáte. Dragonja45 i KRÁL ONDRA časem odešli.
Takhle se to táhnu už pár měsícu. Za tu dobu jsme zažili spoustu krušných, ale i veselích chvilek, založili sdrůžení (sdruzeni-alianci.webnode.cz) a hodně zesílili.
Část Num. 2! : Velké loučení
A je to tu. Jelikož, můj cíl je dostat se do první 10 nejlepších hráčů serveru, založit silnou alianci a vládnout mapě spravedlností, musil sem od Zbrojováků odstoupit. Přešel jsem do akademie aliance ZKC (k*****ea) :D ..... Uvidíme , za jak dlouho se dostanu do ZKC a zda se mi můj sen splní...
A jaký je ten Váš?
[SIGPIC]In game: _DarkVampire_
Aliance: --Rytíři II--
Forever Empire.

„Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou...“ -George Patton
Post edited by _DarkVampire_ on
«1

Komentáře

• král králů9král králů9 Komentářů: 509
    upraveno 06.02.2014
    už dávno v červenci jsem si jeden den zasedl k počítači. šel jsem na superhry. uviděl jsem tam nějakou hru která se jmenuje goodgame empire. nevěděl jsem co to je ale zkusil jsem to hrát. tato hra se mi velmi líbila a bavila mě.když jsem byl asi level 16 snažil jsem se najít nějakou dobrou alianci. napsal jsem několik žádostí o přijetí. ale nikdy mě nechtěl. byl jsem z toho poněkud smutný. když v tom. sčistajasna mi nějaká úplně jiná aliance jménem hells angels napíše pozvánku. ihned jsem pozvání přijal. první koho jsem v té alianci potkal byl hráč jménem redbulgame. řekl mi všechno o té alianci. velmi se mi to líbilo a stali jsme se přáteli. v té době mě bylo 10 a jemu 9. v nové alianci jsem si našel dobré přátele. dodo73,redbulgame, tankodrom... do té aliance jsem dával vynikající nápady. vedoucí aliance byl dodo73. byl to už dospělí muž ale mé nápady se mu velice líbili. po čase ze mě udělal dokonce zástupce. to bylo asi někdy v prostředku září. asi měsíc všechno klapalo ale pak... spousty hráčům se mé zástupctví nelíbilo a začali odcházet. asi v prosinci jsem obdržel zprávu od nějakého generála ze aliance bojové že když opustím svou alianci a přijdu do jejich budu vysoce odměněn. odmítl jsem to protože jsem měl svoji alianci velmi rád. ale tuto zprávu obdržel i můj veliký přítel redbulgame. odešel... už v alianci nebyl nikdo kdo tam byl v době kdy jsem tam přišel. asi měsíc jsem se ve své milované alianci trápil. velitel dodo73 asi pochopil že s naší aliancí je konec. včera jsme z ní vyšli a jsme v alianci anonymous 83. naše aliance se tím pádem úplně zničila. jsem sice ted s dodem73 v nové alianci ale stejně nikdy nezapomenu na svoji starou dobrou alianci. můj příběh je asi poněkud smutný ale měli byste si jej přečíst protože vám může dát do budoucna dobré rady.
    byli 3 slepice a ty se hádali která snese za rok více vajec.

česká slepice řekla: já jsem za rok snesla 300 vajec!
    ruská slepice řekla: jenom? já jsem za rok snesla 600 vajec!
    česká a ruská slepice se podívali na slovenskou a zeptali se: a co ty??
    slovenská slepice řekla: co by som sa namahala.

oblíbené moto?
    to se ještě uvidí. :-)
  • simon184simon184 Komentářů: 124
    upraveno 06.02.2014
    Tak já se na empire zaregistroval 2.1.2014 začalo to tak že sem se nudil a zadaj sem do vyhledavače zabavné hry a jako první mi vyjela hra goodgame empire, tak si ji zkusil a začal sem hrát asi okolo levlu 8 sem vstoupil do aliance žoldáci ze začátku byli všichni pořád online a čet byl pořád plný ale pak to přestalo a nevím proč sem byl po týdnu jmenován velitelem, neváhal sem a okamžitě odešel protože sem nechtěl být v neaktivní alianci, potom sem dostal pozvánku od aliance empires rytíři ve které sem dodnes. ;)
  • PALMA5PALMA5 Komentářů: 4
    upraveno 06.02.2014
    Ahoj lidi, já vám řeknu můj příběh...

Byl prosinec, ale v Liberci vůbec nebyl sníh. Šel jsem ze školy domů, k obědu jsme měli nějaký humus. Doma jsem sedl k počítači jakože budu hrát Tanki Online. Zrovna jsem si prohlížel internet po boji v Tanki. Když jsem se dostal na jednu stránku tak tam byla obrovská reklama na GG Empire. Naštvalo mě to a klikl jsem na křížek. Bohužel jsem klikl omylem kousek vedle a v tom zápalu se spustila hra. Chvíli jsem přemýšlel jestli to mám zkusit... nakonec jsem to přece jenom zkusil. Hrál jsem Empire a ještě ten den jsem se dostal do 6. úrovně. Potom zazvonil zvonek a přišla máma. Museli jsme jít do města pro něco. Hru jsem samozřejmě musel vypnout. Toho dne už jsem se nedostal na počítač. Druhý level jsem se snažil dostat odměnu za 10 level, ale bohužel jsem to nestihl. Mezitím jsem se stihl přidat do aliance SK plus CZ. Dva nebo tři dny jsem se přestěhoval na západ mapy a vytvořil vlastní alianci KOKOS. Do ní se po dvou dnech přidal hráč caiopea. Mezitím se tam vystřídalo pár hráčů. Po necelém týdnu hru začal hrát též můj kamarád Kuba Jakubec (ve hře jakubec2). Ihned jsem ho jmenoval zástupcem. Pak plynuly týdny a jednoho krásného dne myslím že to byla sobota jsem šel na hru a uviděl Kubu že se přidal do nové a lepší aliance bojovnici s.r.o. Byl jsem naštvaný že odešel. Po dni a půl jsem se tam přidal taky. Seznámil jsem se z všemi členy aliance a mohl dál hrát s Kubou. Ve čtvrtek toho týdne mě z neznámého důvodu z té aliance vyhodili. Tak se moje naštvání začalo kupit a kupit. Hledal jsem novou alianci. Po čtyřech dne jsem dostal pozvánku od malé aliance abych se přidal . Další den jsem našel vhodnou alianci - cavalieri monas. Večer toho dne jsem se s ní začal seznamovat. Už jsem v ní zůstal. A dobojoval jsem se až k seržantovi. Předevčírem mi Kuba ve škole řekl že už nebude hrát Empire. Nu, čas od času se na hře objeví ale není to moc. A to je konec méo příběhu (prozatím) :)

Moje jméno: ondra2305. Promiňte mi prosím, píšu totiž z kamarádového účtu. Hezký den ondra2305
    PALMA @ cs 1
  • Atlanta9 (CZ1)Atlanta9 (CZ1) Komentářů: 191
    upraveno 06.02.2014
    Tak umě byla registrace 10.2012 a začalo to tím že jsem tuhle hru našla u přítele, ale furt tam bylo že jsem nechtěla a přítel mě nakonec umluvil abych měla hrad taky a a tak přemohla mě zvědavost a založila si hrad atlanta9 a začala se rohlížet ale se stalo s nevinýho rohlížení vedení aliance empires rytíři
    Atlanta9 empires rytíři
  • RulerKelsoRulerKelso Komentářů: 1,333
    upraveno 11.02.2014
    U mna to zacalo jedným z tych otravnych vyskakovacích okien ktoré namna vždy vybrechnú len čo spustim prehliadač :)
    ... no a stalo sa, že som netrafil krížik a surovo mi nanútilo stránku GG empire, tak som skusil a som tu :D
  • MAXMAX6 (CZ1)MAXMAX6 (CZ1) Komentářů: 43CZ1
    upraveno 11.02.2014
    PALMA5 napsal: »
    Moje jméno: ondra2305. Promiňte mi prosím, píšu totiž z kamarádového účtu. Hezký den ondra2305

ty si koleduješ....
    MAXMAX6 @ cs 1
  • Cuki (CZ1)Cuki (CZ1) Komentářů: 805
    upraveno 11.02.2014
    Můj příběh :
    .......................................................
    ........................................................
    ........................................................
    .....................................................
    .........................................................
    .......................................................
    ...................................................
    ....................................................
    ................................................
    a dál nevím :D
    Míša Cukr @ cs
    Dlouhá historie, dříve jsem hru hrál a ve fóru působil jako Míša Cukr, ke hře jsem se však vrátil :)
    Je celkem sranda dívat se na stará téma a lidi, kteří tu byli, koukám, že někteří tu jsou již pěkně dlouho a stále tu na fóru účinkují :D
  • martin.istenik (CZ1)martin.istenik (CZ1) Komentářů: 493CZ1
    upraveno 11.02.2014
    začal jsem hrát tuhle hru, hrál jsem a hrál jsem ale horší aktualizaci než byla ta poslední sem ještě
    neviděl...hra neustále vypadává je strašně celá zabugovaná, a ještě se extrémně seká...
    martin.istenik @ cs 1
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) Komentářů: 3,959CZ1
    upraveno 11.02.2014
    ja som hru začal hrať vtedy ako je tam ten dátum :D
    3 krát som padol až na 4 krat som sa usadil
    prvá aliancia v ktorej som bol bola Delová koule a dosiahol som tam druhú najvyššiu možnú hodnosť v aliancii
    teraz som v Canelote IV a mám funkciu diplomata :)

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • Jan Hus1415Jan Hus1415 Komentářů: 17
    upraveno 19.02.2014
    Jednou jsem byl u babičky a nevěděl jsem, co budu dělat. Šel jsem na počítač. Znal jsem hru Goodgame Mafia, kterou vymyslelo GGS. Viděl jsem odkaz na Goodgame Empire, a tak jsem to zkusil. Pod jménem Válečník17 jsem si našel alianci Sheghat a dostal jsem se na level 28. Pak jsem zjistil, že GGS zavedlo nové výhody pro začátečníky a řekl jsem si, že budu hrát od znova. Pojmenoval jsem se borec7 a utratil jsem všechny rubíny, abych stihnul začáteční bonus. Vzali mě do ali. aliance světla 2. Velitel hlavní ali. mi nabídnul přestup, ale já jsem zůstal. Pak mi řekl jestli bych nepřestoupil do aliance světla 3, protože potřebuje místo. Přestopil jsem. Pak mě znovu pozvali do hlavní ali. a já přijmul. Potom, na levelu 35 jsem skončil se hrou. A teď jsem zpět na levelu 10.
    8_2.jpg 42.8K
    Jan Hus1415 @ cs 1
  • tompavliktompavlik Komentářů: 20
    upraveno 03.11.2014
    čauky lidičky můj Empire pribech zaal tak ze jsem hledal hry a videl jsem reklamu na gg empire tak jsem to zkusil v levlu 10 jsem sel do kouzelne armady tam to bylo parada , ale postupne odpadavali ti mi nejlepsi kamosi tak jsem sel taky ven s lvlem 38 a sel jsem do Blanicti tam to bylo taky dost dobry ale potom jsem sel do Fellow 3
    tam jsem byl cca pul roku a s lvlem 56 jsem sel do ali svetla 4 tam to uz bylo fakt parada po dalsim pul roce v lvlu
    59 jsem sel do hlavni - Aliance svetla a tam jsem si rekl ze uz zustanu a jsem vlv 67 a jsem tam doteď a moooc se mi daří a je to perfektní ali.

hele Borec 6 tebe si pamatuju :-D
    tompavlik @ cs 1
  • Vlad Bladefury (CZ1)Vlad Bladefury (CZ1) Komentářů: 699
    upraveno 03.11.2014
    můj příběh?._. jžš to bych to sepisoval půl hodiny:D
    hrací jméno: Vlad Bladefury
    server: česká republika 1
    level: 17 a rychle stoupá :D
    a to jsem já a moje zářivka 4:D

a vypadá to že budu podruhé ničitel bitvy o kopec:D takže tato chvíle se zapíše v době 17 listopadu 2014 22:05 jsem zničil po druhé bitvu o kopec hurááá:D

a jedna rada radsi to ani nehrajte a dete zit sam nvm proc to jeste hraju:D

okay jsem opět zpátky a uvítal bych nějakou ali stěhovat se klidně můžu
  • TOMEXcz (CZ1)TOMEXcz (CZ1) Komentářů: 360
    upraveno 03.11.2014
    Po třech letech usilovného sypání peněz do hry DarkOrbit, jsem účet prodal, protože jsem si myslel jak jsou tam vývojáři nenapapaný, den a 12 Hodin jsem přemýšlel jestli už přestanu hrát hry po Internetu...
    Ovšem od táty jsem slyšel, že kolega od něj z práce hraje už dost let hru EMPIRE.
    Tak jsem se na to podíval...
    První den jsem udělal lvl12 s pomocí 150 Kč,
    A už to šlo :)

Děkuji za přečtení Tomex :)

+ Zjistil jsem že je to tu s vývojářema 5x horší :D
  • vasicekv (SK1)vasicekv (SK1) Komentářů: 15
    upraveno 13.01.2015
    Začal som možno tak pred rokom, možno viac. Začínal som, aby vždy, oboznamovanie sa s hrou. Celkom ma to chytilo a pokračoval som. Bol som v teraz už neexistujúcej aliancii darfiz. Rozrastali sme sa (mali sme len okolo 10 členov). Mali sme problémy s inou alianciu. Vtedy som začal premýšľať nad koncom GGE. Rozrastali sme sa (mali sme len okolo 10 členov). Mali sme problémy s inou alianciu, ktorej názov si už nepamätám. Vtedy som začal premýšľať nad koncom GGE. Vedľa nás boli staroveki krali, kde som teraz. Zažil som už aj členstvo v lepšej, silnejšej aliancii...Dnes, 13.1. som lvl 52 a začali na mňa veľmi útočiť a keďže popri GGE hrávam minecraft, na ktorom trávim väčšinu času, som odsunul GGE nabok, lebo ma to už tak nebaví a teraz mám na HH škody >10000, po tomto útoku na mňa zvažujem so skončením. Ešte to premyslím.
    vasicekv @ sk 1
  • Lord Ned Stark (CZ1)Lord Ned Stark (CZ1) Komentářů: 127CZ1
    upraveno 14.01.2015
    Jde už o rok a pár dnů, kdy jsem začínal s hrou Goodgame empire. Narazil jsem na ni, zcela náhodou, při procházení internetu v práci. Když jsem posléze doma seděl u počítače a jako level 1 začínal hrát, řekl jsem si: ,,Stejně u ní nevydržím." A vidíte? Stále jsem zde a všechny prudím. :)
    Ale to jsem odbočil.
    Jako level 10 jsem vstoupil do aliance The Shield, což byla vlastně školka aliance Křižáci. Kde se začal psát můj příběh, co by hráče.
    Začátky byly hrozné.Připadal jsem si jako Alenka v říši divů. Vesměs sám jsem si zjišťoval informace na fóru a pomalu se učil obraně a útoku. Hodně mi pomáhala i aliance jako celek. Super hráči a skvělí lidé. Dali mi hodně. Především díky nim jsem se stal hráčem top 1 v tabulce body za budovy, což jsem si udržel až do levlu 45 a do levlu 30 jsem byl hráč top 3 v bodech cti.
    Jak den se dnem se střídal rostla i moje touha po zdokonalování, která na sebe nedala dlouho čekat. Oslovil jsem alianci První a jako level 40 do ní vstoupil. Naprosto skvělá skupinka lidí, která patří zaslouženě mezi topku. Na hráče jako BTU42, Barbucha, Connie, Moly6, Aginono nikdy nezapomenu. Super kolektiv, který se nebál poradit nebo pomoci, když jsem se na cokoliv ptal. Ale, protože nejsem noční živočich, odešel jsem do Orionu 3 - tímto moc děkuji Klajdovi za základny. Moc si ho vážím jako velitele. Z kterého se následně, po sloučení tří aliancí, stalo Bathory DL.
    Měl jsem vždy štěstí na kolektiv v alianci. Což nebylo vyjímkou ani zde. Moje první opravdu velká aliance. Poprvé jsem zde přičichl k ostrovům, kde nám o kousek uniklo vítězství. Ovšem život nejsou jen výhry. Být v top 3 není ostudou v takové společnosti aliancí. Naopak jsem byl tehdy na výkon aliance velmi pyšný. Svou snahou jako level 50 jsem v alianci Bathory DL dosáhl na hodnost Maršála, což mne velmi udivilo. Byl jsem a stále jsem, jen průměrný hráč co hře věnuje úměrné množství času. Přednější je pro mne můj osobní život a práce, která mne baví. Už Arthur C. Clarke, můj oblíbenec, co by spisovatel žánru scifi, prohlásil památnou větu: ,, Tajemství úspěchu v životě je najít zalíbení, v tom co děláme." A já zalíbení našel.
    Jak čas běžel a jeden nádherný den střídal druhý, začali se aliancí rozmáhat hádky a osočování, což vyústilo mým odchodem do aliance rytíři.
    Po Křižácích nejlepší aliance ve které jsem měl tu čest být.
    Hodně mi pomohli, radili. Dostal jsem darem nové základny, které mám do teď. A já jim jejich laskavost a ochotu vracel svou snahou a chutí se zdokonalovat. Vyhráli jsme ostrovy, kde jsem nahrál kolem 32 000 a od velitele dostal hodnost jako třetí v počtu bodů v alianci. Vytvořil jsem Kodex, kterým se doposud řídí. A i já jej poctivě dodržuji. Vymyslel jsem popis jejich školky. Občas mi proto říkávali poeto nebo dvorní spisovateli :) Nesnášel jsem to :D Ač šlo zřejmě o projev úcty. Ovšem tohle netuším. Dělal jsem pro dobro aliance vše. Přirostla mi k srdci opravdu hodně. O to vic zamrzi můj odchod přes THC, Power, do ZKČ.
    Kde jsem do teď.
    Hra se pro mne stala skvělým odreagováním po práci.Vážím si lidí, které jsem poznal. Nikdy jsem nebyl extra rubínák a potom co ze hry dělají němci už je nekupuji skoro vůbec. Nemám rád povyšování, ponižování a výhružky, čehož jsem si na nižších levlech užil hodně.
    Všem začínajícím, co můj text budou číst, bych poradil, abyste pečlivě vybírali alianci za kterou hrajete. Protože činy, které praktikuje, přístup ke hře, chování k nepřátelům, budete muset tolerovat, ač mnohdy nepůjde o nic čestného či férového. Abyste pečlivě vážili jak a za co utratit rubíny.
    Ve hře stejně jako v životě musíte volit. Jde o dlouhou cestu s mnoha zatáčkama a křižovatkama. Na každé musíte zastavit a pečlivě zvolit kudy se vydat. Pokud spadnete na dno, pak se kdykoliv můžete zvednout a zvolit cestu jinou. Abyste jednou došli k cíli, který jste si dali. Stejně tak jako já. Držím vám palce.

Pěknou hru a především bez nervů a sporů vám přeje Lord Ned Stark

PS: Urážek a ponižování máme v životě vážně hodně, snažme se aby hra byla opravdu jen hrou a ne povinností.
    Je lepší položit otázku a vypadat hloupě pět minut, než se vůbec nezeptat a být hloupý celý život.

Šedý VLK
    Winter Is Coming
  • Dagonis (CZ1)Dagonis (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 14.01.2015
    můj příběh?._. jžš to bych to sepisoval půl hodiny:D

:) půl hodiny? Já bych to sepisoval týden... Ale jednou to udělám... Je to taková pohádka, připomínající hry na hrdiny... Jsem rád, že jsem měl to štěstí, být dva roky u těch nejdůležitějších věcí na českém serveru...

Zajímavé vlákno... Dobrá myšlenka...

Radek alias kristítko, toho času velitel Legie ODPADLIKU.
    Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    upraveno 14.01.2015
    kristítko napsal: »
    :) půl hodiny? Já bych to sepisoval týden... Ale jednou to udělám... Je to taková pohádka, připomínající hry na hrdiny... Jsem rád, že jsem měl to štěstí, být dva roky u těch nejdůležitějších věcí na českém serveru...

Zajímavé vlákno... Dobrá myšlenka...

Radek alias kristítko, toho času velitel Legie ODPADLIKU.

Ahoj Radku určitě to napiš bude to zajímavé počtení a očekávej ode mne možná korekturu :-))

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • f1h3f1h3 Komentářů: 34
    upraveno 16.01.2015
    můj je :
    zaregistrovala jsem se po té co mi tuto hru poradila kámoška.
    tutu hru tet hraju každej den.NEOMEZENě !!!
    bohužel musim čekat občas až přijedu z.....;)
    f1h3 @ cs 1
  • tondaotm (CZ1)tondaotm (CZ1) Komentářů: 1,798
    upraveno 16.01.2015
    Tak můj příběh:
    Hru hraji už potřetí nebo počtvrté. Většinou mi smazali hrad přes prázdniny, ale naposled to bylo kvůli jiné hře, která mě zprvu bavila více než empire, ale bylo tam málo bojů a tak jse se časem k empire vrátil. Pamatuji si, že krátce předtím, než mě tenkrát smazali mě pozvala aliance Templářci, která byla velmi dobrá a je škoda, že jsem v ní nevydržel.
    Potom, co mě smazali jse se časem k empire vrátil a hrál jsem spolu s bratrancem. Založili jsme si malou alianci jménem Žabí bratrstvo. Přidalo se k nám několik mých spolužáků a zprvu se nám docela dařilo. Přidalo se k nám několik dalších lidí a aliance se pomalu ale jistě rozvíjela. Poté ale jeden z našich členů vyhlásil válku alianci, která byla mnohem silnější než my. Snažil jsem se vyjednat mír, ale nezdařilo se to, protože jeden z mých spolužáků při obraně napadl základnu (jaká hrůza), kde byl jen útok a dotyčná aliance nás za to začala likvidovat. Nakonec se mír přece jen podařilo dojednat. Časem nám aliance Rytíři templu nabídla možnost stát se jejich školkou. Souhlasili jsme, ale než se to dojednalo mnoho našich členů odešlo z aliance nebo přestalo hrát. Nakonec jsem tedy jen já přestoupil k Rytířům templu. Byl to pro mě docela velký šok, když jsem z mé původní minialiance přestoupil do takovéto mnohem větší a aktivnější.
    Zatím jsem si začal zabírat základny, protože jsem byl na okraji mapy a měl jsem jich tedy dostatek. Nejdříve jsem obsadil kamennou základnu "šutrovec", kde jsem postavil mnoho příbytku, abych si zajistil přísun zlatek. Jako další jsem obsadil jídlovku "vesnice", kde mám hlavně útočnou armádu, ale je tam i trocah obrany. Obě tyto základny jsem vybudoval od nuly. Další základnu "pevnost" jsem obsadil od neaktivního hráče, takže tam už něco málo bylo. Ta jsem zbudoval své hlavní obrané sídlo. Základnu "šutrovec plánuji časem vyměnit za jídlovku. Někdy tou dobou jsem si založil hrad na ledovci. Už předtím mi chodily záznamy o útocích členů naší aliance na barbarské věže a já se těšil na ty velké příjmy zlatek. Zjistil jsem ale, že rabovat věže není jen tak a musel jsem předtím rozvinout svůj hrad na ledě.
    Poslední velká událost byl můj první berimond. Nejdřív jsem jen koukal, jak mě rabují a ztrácel jsem čest. Ke konci jsem začal útočit na všechny nepřátele v okolí a část cti se mi vrátila, ale už bylo moc pozdě a nestihl jsem si to vrátit úplně. Teď je můj druhý berimond a daří se mi v něm mnohem lépe. Našich nepřátel je sice víc, ale já jsem získal mnoho vojáků, cti a slávy a pro mě je to úspěšné, ačkoli pro naši frakci možná ne.
    To je snad všechno.
    tondaotm @ cs 1
    Otázka: Co je levnější než hra zdarma od GGS?
    Odpověď: Téměř cokoliv.
  • aci3 (CZ1)aci3 (CZ1) Komentářů: 420
    upraveno 16.01.2015
    aci2 napsal: »
    Ahoj Radku určitě to napiš bude to zajímavé počtení a očekávej ode mne možná korekturu :-))

aci2

ty korekturo jak dlouho si me prekecaval na hradecky. ja vedel ze to nemam hrat.
    aci3
Sign In to comment.