Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Společná soutěž HU - CZ/SK forum

FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,310

TarotVážení spoluhráči.
Tento měsíc jsme pro vás připravili něco speciálního. Společnou soutěž pro komunitu HU - CZ/SK. Soutěž bude kreativní. Vaším úkolem bude vytvořit tarotovou kartu s tématikou říše. Ti z vás, kteří vytvoří nejvtipnější/nejhezčí kartu, budou odměněni rubíny.  Vítěz se utká s vítězem z druhé komunity o celkové vítězství.

 Pravidla:
-Více příspěvků od stejného hráče je povoleno, ale pouze jeden může být vybrán jako vítězný.
-Vložte své příspěvky do tohoto vlákna 
-Vítězové budou vybráni na základě jejich kreativity.


Co mohu vyhrát?
Vítěz získá 25k rubínů + dekoraci
2.-3. místo 20k rubínů + dekoraci
4.-6. místo 10k rubínů + dekoraci

Celkový vítěz získá dalších 10k rubínů.Toto je příklad karty, pokud ji chcete použít, také přikládáme několik obrázků, které můžete použít. Upozorňujeme, že tyto obrázky jsou pouze pomůckou a neomezují vás, můžete použít cokoli, co se týká hry: 


Soutěž začíná teď a poběží do 14.11. 9:00

Příklady možných obrázků k použití:Post edited by Freya on

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.