Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k aktualizaci 4. 10. 2022

1843

Komentáře

• filda30 (CZ1)filda30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 241
    budu slušnej, tak napíšu jen že tohle se nepovedlo a slibovanej herní zážitek je to, že spousta hráčů se naprdne a skončí..... protože to co se dlouho a někdy za nemalý peníze budovalo je totálně k ničemu.

• LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    jezdí mi to pořát jen prvním velitelem !!! kde mám předvolby a výběr velitelů ??? dejte to zpátky !!!!!
    velitel jde dát i jinej, jen je to složité to najít bohužel,  zadáš že chceš vyslat utok. Tam vidíš hlavu toho generála, na ní musíš kliknout. a dole vlevo najdeš velitele další co máš.
    ano, už jsem našel jak měnit velitele, díííky , ale nechápu, co bylo špatně na tom minulém nastavení utoku! a jak použít předvolby ??? to budem každý utok nacvakávat vojáky a prostředky ??? je to hrozně složitý a pomalý:((( vím že je tam automat, ale když jsem ho dal, nedalo mi to tam prostředky :((( taky tam lezou zvlášt vojáci na nádvoří, je to na mne příliž složitý a asi mne to donutí s touto hrou po 9 letech skončit :(

• rosealgernon (CZ1)rosealgernon (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    lze poslat jen jednu nebo vice vln dle tvych potreb, vlevo u vln je zelene zaklknuto, tak bud prislusne vlny odklikej nebo nad tim jedno kliknuti smazne vsechny vlny a ty zakliknes jen jednu, ale je to opravdu spatne udelane, a pridam dalsi minus, abys videl kolik mas vojaku ci prostredku, musis kliknout na pozici vojaka nebo prostredku, coz driv nebylo nutne, ze
    rosealgernon @ cs 1
  • sir Hugo (CZ1)sir Hugo (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    To zadání utoku se Vám fakt povedlo  :smiley, , a to že nejde vybrat velitel na přesuny vojska je vynikající!!
     PROSTĚ OPĚT GGS ZAZÁŘILO  
  • sizzan (CZ1)sizzan (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    to je hnus,velebnosti- jak jinak to nazvat. Malinkej dotaz, ten co tohle vymýšlel má celoživotně pronajaté apartmá v Dobřanech? Jinak si to vysvětlit asi nejde. Na zadání hloupého útoku na barona aby si člověk vzal pomalu dovolenou.To je teda opravdu aktualizace století- složité, nepřehledné,zdržující a tím pádem naprosto nezábavné. A na tohle se čekalo 2 dny než se jim o vůbec podařilo spustit.Za mě jedno velké FUJ
  • dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) CZ1 Komentářů: 52
    ÚŽASNÁ AKTUALIZACE
    GGS opět prokázalo svou genialitu - předpokládám, že se jim teď na to vykašle spousta hráčů. Jsem zvědav, na koho pak budou jezdit "hrdinové", kteří do teď jezdili na hráče s desetinovými body síly, zda se jim i pak bude chtít do hry vrážet prachy.
    Zatím dávám holubici a pak uvidím
  • strasidlo13 (CZ1)strasidlo13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    Je mi zleee, kámo, jedno z MÁLA co bylo dobře vymyšlený a zpracovaný - okno útoku je fuč!

S tímto se nedá hrát :/, chci to zpět, ale to asi neprojde :((((((((

nemyslím si že ještě někdo bude do to chtít dát peníze když je to v tomto stavu

mimochodem, poprvé takto nadávám na něco na foru, ale toto je to nejhorší co nás mohlo potkat
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,248
    Aj vy máme pokazenú hru? Naše obrany sú niekde v medzipriestore.... Na hrade ich máme, ale pri útoku iného hráča naše obrany nezarátava... skúste si v ali prešpioniť hrady a budete sa čudovať.... Prosím, napíšte mi, či aj na českom serveri s tým máte problém. Vďaka.
  • premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) CZ1 Komentářů: 195
    Tak tohle je opravdu aktualizace století . Takže mě zbylo z 200K defu 3500 vojclů . Ostatní jsou tam jen pro okrasu. Takže 2 roky budování hradu a základen je v ... Asi těžko někdy pochopím myšlenkové pochody těch mameluků z GGS. No pokud to takhle zůstane, tak končím a asi ne jenom já.
    premysl danek @ cs 1
  • mali55 (CZ1)mali55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    chce se mi po letech hraní skončit úplně-tohle je pro mě nehratelný paskvil
  • strasidlo13 (CZ1)strasidlo13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    jestli to nevrátí tak taky končím
  • Georgeos (CZ1)Georgeos (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    No já chápu,že každá změna je většinou problém,než si člověk zvykne , ale tohle je opravdu dost hrozný a nebudu se divit,když to spoustu lidí otráví.
    Jak se říká,proč to dělat jednoduše,když to jde složitě
  • MightyPeter32 (CZ1)MightyPeter32 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Navrhuji udělat nějakej prostestní znak
  • Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    s tímhle běžte do piče !!!! pokud se to nevrátí, hrát tohle odmítám..
  • kogan (CZ1)kogan (CZ1) CZ1 Komentářů: 14
    Kdy poběží nějaká akce? - pokud ne tak prosím o zmrazení jídla.
    Protože se momentálně nedá bránit - pokud nepočítám ty 3 - 4 000 obrany, tak možná zamezit útokům.
    Nebo bude za chvíli hořet celá mapa...
Sign In to comment.