Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Pomoc.

Ahoj, tohle bych normálně neudělal ale podle situace já potřebuju pomoc.
Dva hráči s jménem VOLOS4 a wolfsdoom útočili na mě asi ~200×. Má někdo nějaké tipy jak tohle zabránit? Udělám cokoliv.

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,007
    Ahoj, tohle bych normálně neudělal ale podle situace já potřebuju pomoc.
    Dva hráči s jménem VOLOS4 a wolfsdoom útočili na mě asi ~200×. Má někdo nějaké tipy jak tohle zabránit? Udělám cokoliv.

Ahoj, máš možnost aktivovat ochranný režim. Pak nikdo nebude moci na tebe útočit, ale také nebudeš moci hrát Cizáky a krkavce a nikomu nebudeš moci poslat podporu a útoky na jiné hradní pány. + také budeš mít mírně pomalejší verbování útočníků.
  • wolfplay013 (INT1)wolfplay013 (INT1) INT1 Komentářů: 5
    upraveno 30.09.2022
    Zkusím to.

Update: vypadá to že nemám dost rubínů.  h.
  • TaraKarai (CZ1)TaraKarai (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj,mám zmrazenou výrobu jídla na všech hradech...co s tím a jak to odstranit??
    To bylo úmyslné, sama se v 9:00 rozmrazila :)
  • TaraKarai (CZ1)TaraKarai (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj nemůžu si pomoci,normálně nejsem zvyklá si na něco stěžovat,ale čím víc se v tom vrtají tím víc to stojí za prd...jak je možné,že se při útoku na samuraje ztratí celá armáda aniž by dorazila do cíle??to opravdu chcete vyhnat lidi ze hry??koupila jsem armu za rubíny a rubíny stojí peníze...teď se cítím okradená....kolik takových hráčů jako já bylo už okradeno???Ale chápu to...kolik je dost,že???
    Ahojte, zatím nic není definitivní, budou se ještě dělat úpravy ve hře. Příští týden nás čeká hotfix. Zatím prosím o trpělivost. Vím, že je situace hodně zlá, že ta aktualizace se opravdu nepovedla.... V tuhle chvíli se všichni snaží dělat maximum pro nápravu situace.
    Nejlepší by bylo,kdyby nic neopravovali a vratili to jak to bylo.A naši moderátoři by se jich hlavně neměli zastávat.Za deset let co tu jsem,ještě ani jedna aktualizace neproběhla normálně.Takže "MODERÁTOŘI" jestli chcete skutečně něco dělat pro hru a hráče,tak dupejte po nich a nepapouškujte tu dokola po neděli se to opraví.Nic neopraví jsou to nemehla
    Mohu se tě zeptat, kde přesně jsem se někoho zastala? Vím moc dobře, že je celá mapa naštvaná a chápu to. Jen prosím o trpělivost, protože také vím, že se pracuje na úpravách.
  • Kotany (CZ1)Kotany (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Tož budeme dófat, že to brzy dají do kupy. Třeba se jim to takto ale v německu líbí :(
Sign In to comment.