Domů Czech & Slovak Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

hledám alianci

Zdarec, hledám alianci, která se nebojí bojovat, občas bojovat o nějakou tu základnu a celkově nemá potřebu dodržovat nepsanej kodex, na kterej si většina aliancí zvykla, kdyby se nějaká taková ali našla tak mě kontaktujte zde v příspěvku nebo rovno ve hře khasič_

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,904
    Pokud chceš někomu brát základny tak ve hře dlouho nevydržíš, protože tě někdo vyhladí i s tvojí aliancí. :D Bojovat o základny se naprosto nevyplatí, protože člověk nemusí být ani Topka, aby na okupované základně zlikvidoval i tisíce podpor. :D
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• PURE1 (CZ1)PURE1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 409
    Pokud chceš někomu brát základny tak ve hře dlouho nevydržíš, protože tě někdo vyhladí i s tvojí aliancí. :D Bojovat o základny se naprosto nevyplatí, protože člověk nemusí být ani Topka, aby na okupované základně zlikvidoval i tisíce podpor. :D
    Co takhle statisíce podpor ?
  • khasič_ (CZ1)khasič_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    nemyslím topku, jsem lvl 20 a v takovymhle levelu budu utocit na sobě rovný a i tem brát základny
    upraveno 01.06.2020
    Až ta tebe přijede prvních 150 sabotáží za den a kobercovej útok, tak to pochopíš. :D A statisíce podpor to zvládnou jen Top aliance a ty je rozhodně nepošlou hlídat základnu zloději základen. :D Jednou jsem viděl jak to zkusila aliance z Top20. Přišli tam o 50k podpor a stačily na to 2 útoky o 6ti vlnách... :D

jestli někdo sejme 2ma utokama 50k podpory tak tu obranu ani verbovat nemají :D
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Vyplatí se vzít základny od ruin nebo někteří hracove se občas zbavujou základen  :)
    khasič_ (CZ1) napsal(a):
    Ono totiž na okupované základně najde nastavit rozmístění vojáků na hradbách a pokud je tam slabej kastík, tak to budou jatka vždy. Tím ti chci říct, že ukradnout někomu základnu je bez naděje. :D

khasič_ (CZ1) napsal(a):
    Ono totiž na okupované základně najde nastavit rozmístění vojáků na hradbách a pokud je tam slabej kastík, tak to budou jatka vždy. Tím ti chci říct, že ukradnout někomu základnu je bez naděje. :D
    Já v te hře nejsem poprvý, vím jak to funguje :D ale brát základny myslím hráčům na nižších úrovních a ne legendárce 800 :D
    A co když mu aliance pomůže ?  :warning:
    upraveno 01.06.2020
    A co když mu aliance pomůže ?  :warning:
    On evidentně prostě touží hořet. Nebudeme mu to brát. Ono kodex vznikl kvůli tomu, aby hráči u toho nemuseli sedět 24 hodin za den a on ho prostě touží porušovat. Asi známka masochizmu. Dneska je skoro každá malá aliance chráněná velkou a ty se s aliancema co nedodržují kodex nemažou a vymažou je z mapy celkem rychle... :D
    Ono je podle něj výhodnější základnu ukradnout, než vystavět od začátku, nebo domluvit nějakou z ´´rabovací,, aliance/školky. :D

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    a kdo pojede na lvl 20?  :D:D:D

hromada dalších lvlů20???  to bych tu hromadu chtěl vidět....a ostatní legendy se na to vykáknou protože by přišli o čest....jen ať si chlapec zabojuje o základny když chce, aspoň se ti záprtci co si tam staví domečky a v životě neviděli trubku trošku proberou  ;):D:D

na tomhle lvlu je to právě ještě zábava....pak už jen klikací nuda  B)
    Mik Mak
    a kdo pojede na lvl 20?  :D:D:D

hromada dalších lvlů20???  to bych tu hromadu chtěl vidět....a ostatní legendy se na to vykáknou protože by přišli o čest....jen ať si chlapec zabojuje o základny když chce, aspoň se ti záprtci co si tam staví domečky a v životě neviděli trubku trošku proberou  ;):D:D

na tomhle lvlu je to právě ještě zábava....pak už jen klikací nuda  B)
    přesně o to mi jde, zabojovat si na tomhle menším levelu než se dostanu výš kde tohle dělat nebudu moct, nejlepší stejně je když na někoho vyjedu a on si zacne stezovat a přijde mi zpráva od 5ti členů z jeho aliance proč na něho utočím že si to odnesu z vyšší aliance :D dneska na mě utočili 2 70tky, nechápu pointu takovýho utoku :D
    Až na tebe přijede 2000 sabotazi za den tak pak prestanes o základny valčit a raději vezmeš od baronka já jsem bral základny od ruin bez aliance protože hodně alianci i když jsou hráči ve ruinách to mají pořád jako za svůj majetek .... prostě kodex mezi životem a smrti  :D
  • fifal (INT3)fifal (INT3) INT3 Komentářů: 60
    Mě by někoho buzerovat ani nebavilo. Měli jsme u nás jednoho kdo se nebál pustit korunu a chtěl si zabojovat našel si cíle které někoho štvali, vydržel to tři dny a pak přestal hrát. Jinak jak psal Spartakus o té základně tak to je přesný včera jsme házeli podporu někomu kdo nemá síň legendjinak měl slušně nastavenou obranu sice jsme to dali ale lehlo tam 7000 nej maníků na jeden útok. Přeji ti dobrou hru ale i tvým sousedům.
  • David ukrutný (CZ1)David ukrutný (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    můžeš k nám jsme ali Legie Spiklenců a rádi tě uvidíme :smiley:
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Haazky se čte všechno. Ohromné..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Přemysl oráč (CZ1)Přemysl oráč (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    aspon se o něco snaží a nehnije jako 95% hráčů
  • kuba. j. (CZ1)kuba. j. (CZ1) CZ1 Komentářů: 130
    Odpovídat po roce a půl, zajímavé ...  :D
Sign In to comment.