Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Soutěž - kde jsou rubíny?

BM_NazakiBM_Nazaki Moderator Komentářů: 77


Milí hráč, tento měsíc jsme si pro vás připravili velmi jednoduchou soutěž. Tento chlápek se rozhodl točit v kole Blahobytu. Ví, že pod jednou z karet se nachází rubíny, ale nemůže se rozhodnout, kde. Pomůžete mu?
Pravidla:

 Pouze jeden příspěvek na hráče. 
 Karty rozlišujte - Levá, Prostřední, Pravá. Pouze jedna karta může být vybrána.
Své odpovědi pište do tohoto vlákna.
Je zakázáno příspěvek mazat/editovat.

Co mohu vyhrát?

 5 hráčů z těch, kteří si tipnou správnou kartu obdrží 20 000 rubínů.


Soutěž začíná teď a potrvá do 10.9.2022  23:59Těšíme se na vaše tipy.
Váš Empire Tým
Post edited by Freya on
«134

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.