Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

poukazy

bylo by možné udělat aby poukazy nemohli využívat noví hráči,máme jednoho co zakládá hrady ,využije poukazy,útočí a pak je nechá padnout

Komentáře

• kuba. j. (CZ1)kuba. j. (CZ1) CZ1 Komentářů: 130
    V poukazech moc vojska nebývá... těch 1000 vojáčků se dá bez problému ubránit
  • skála (CZ1)skála (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    není pravda v jednom je cca 8k,ted se to zrovna děje kolem hradu Tiara3 zakládá a stěhuje k ní hrady vybere poukaz a jede vláčky,,odrazí se a zakládá nové
  • ~Marténix~ (CZ1)~Marténix~ (CZ1) CZ1 Komentářů: 44
    skála (CZ1) napsal(a):
    není pravda v jednom je cca 8k,ted se to zrovna děje kolem hradu Tiara3 zakládá a stěhuje k ní hrady vybere poukaz a jede vláčky,,odrazí se a zakládá nové
    S touto praxí sem se taky  mohu ti doporučit hodit ob, ho to potom přestane bavit :)
    Poukaz kde bylo 8k je výjimka za několik let... Pokud obtěžuje tím, že si založí nový hrad, tak stačí mít silného kastla a bránit to i bez prostředků... prostě otrapa... nebo jak píše Marténix hodit na chvíli OB... 

Hodně zde dělá velitel, jelikož je to vždy nově založený hrad, velitele nemá... a samotní vojáci téměř bez nástrojů nezpůsobí žádnou škodu (minimální) 

je to na Vás... čest pravděpodobně sebere...
    jseš trochu mimo,on veme 8k vojáků přestěhuje se k menším lvl útočí vláčkama a pořád dokola,proti tomu si myslíš že je obrana
    ach lvl kolem30 nemají výborné velitele,nejde o 70 a více ale o malé,myslíte že budete spokojeni když kolem vás vznikají hrady a jezdí vláčky,pokud pošlete podpory najde si jiný cíl a to samé
    Tak tedy pokud jezdí na menší lvly, problém to bude, ale ujišťuji tě, že zas až tak "mimo" nejsem ;).. Něco podobného jsem řešil v minulosti mnohokrát... 

Nechce se mi to rozepisovat... 

S konkrétními dotazy se můžeš samozřejmě obrátit sem,  na fórum, nebo komukoliv osobně,... ;) 
    A jak jsem psal, neustále zmiňuješ jeden poukaz, EMPIRELEGENDS2022... Ano, tam bylo 4k deffu + 4k útoku... Ale takový poukaz je po X letech... 

Tak zkuste třeba zjistit o co mu jde ;)) ...
  • jan94 (CZ1)jan94 (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    takový problem jsem zažil nedávno jak jsem to vyřešil no jednoduše zapni si holuba na pardní nejlepe b dobe nomádu a pak ho zruš určo dá pokoj a 2 možnost sejmout ho dřiv než vojsko vyšle.
Sign In to comment.