Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Soutěž - najdi si svůj poklad!

FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,302

Milí hráči, tento měsíc jsme si pro vás připravili soutěž v hledání pokladů. Každý z těchto hradů na obrázku ukrývá nějaké množství mincí.
Abyste vyhráli, potřebujete odhalit v kterých hradech se ukrývají největší poklady. Zvolte si 3 hrady, které se vám líbí a kde si myslíte, že je ukrytý poklad a napište jejich čísla sem do tohoto vlákna. Deset z vás, kteří najdou největší poklad vyhrají 10 000 rubínů a dekoraci. 

Pravidla soutěže:

 Pouze jeden příspěvek na hráče.
 Vyberte si 3 hrady a napište sem do tohoto vlákna jejich čísla.
 Je zakázáno příspěvky upravovat/mazat.


Co mohu vyhrát?

10 nejúspěšnějších hledačů získá 10 000 rubínů a dekoraciSoutěž začíná právě teď a poběží do 11.6. 2022 23:59Hodně štěstí při výběru správných hradů

Váš Empire TýmPost edited by Freya on
«13

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.