Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Súťaž - Kde bolo, tam bolo...

Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 781

Milí hráči, máme pre vás predvianočnú súťaž, z ktorej si niekoľkí z vás odnesú odmenu!

Naštartujte klávesnice, je čas na predvianočný príbeh.

Pravidlá

- súťaž prebieha od stredy 1.12. do pondelka 6.12.2021 23:59
- vašou úlohou je do tejto témy napísať krátky príbeh spojený s Empire (buďte k nám moderátorom zhovievaví  :D)
- môže to byť zážitok z hry prípadne nejaký vymyslený príbeh súvisiaci s Empire
- v príbehu je potrebné použiť kľúčové slová - názov hocijakej akcie, ktorá sa vyskytuje v hre
- príspevok, ktorý sa vám páči, môžete označiť "Páči sa mi to" - môžeme to zohľadniť pri výbere víťazov

Dôležité 

- vaše príbehy musia spĺňať pravidlá fóra
- napríklad vulgárne výrazy, osočovanie, nevhodné narážky na iných hráčov a podobne nebudú tolerované a súťažiaci bude diskvalifikovaný
- taktiež je zakázané sa akokoľvek negatívne vyjadrovať o iných hráčoch/alianciách. Podobné príspevky budeme mazať.

Výhry 

Aby sme vás motivovali, piati z vás si odnesú predvianočný darček, a to až 20 000 rubínov a k tomu ozdobný predmet!

Do písania zdar :)

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,254
    vašou úlohou je do tejto témy napísať krátky príbeh spojený s Empire 

to čo by jsem tady napsal o empire tak by ste to stejně SMAZALI  
    A co si myslím o Empire a pánov z Hamburgu mnozí znáte z jiných príspěvku 
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 149

Žil, byl jeden „normální“ kluk, který rád bloumal na internetu. Jednoho dne „objevil“ adresu Goodgame Studios. Vyzkoušel si jednotlivé hry, až zůstal u jediné - Goodgame Empire. Po čase se ptal proč? Je to asi tím, že je to online hra, kde hraje mnoho hráčů najednou. Spousta lidí, s kterými by se mimo herní prostředí pravděpodobně nikdy nesetkal a i kdyby, pravděpodobně by kolem sebe prošli bez povšimnutí. Zajímavé rovněž je, že je to hra bez podrobného návodu. Mnoho postupů musí každý zkoušet, než najde ten který mu „sedí“ a byť mu spoluhráči v alianci radí jak dál, drží se svých postupů jako klíště. Rovněž zajímavé též je, že dosti hráčů tvrdí, že již mají této hry plné zuby, avšak hrají dál. Ptám se, jak je to možné? A odpověď je prostá, na fóru či v alianci je mnoho podobných mě a nechci je opustit.

Jirka263Gamer @ cs 1
  • Tomáš Koten (CZ1)Tomáš Koten (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Dobrý Fidore  :DDDD

• aleš48 (CZ1)aleš48 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19

(v komiksu jsou zmíněni samurajové)
  • OLŠA (SK1)OLŠA (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Kde bolo tam bolo, boli raz traja zamrznutí rytieri Pankrác Servác a Bonifác ,ktorí bojovali s cudzími hradmi ,odolávali vranám , do cesty sa im priplietli nomádsky bojovníci na divokých koňoch ,aj tým sa zdarne vyhli ,až nakoniec narazili na hrozných samurajov, nastali urputné boje. Meče svišťali vzduchom a krvou zaliata zem sa zmenila na červenú farbu, keď sa víťazoslávne vrátili do rodných končín, zmenili sa na zákerných rytierov a začali vypaľovať a ničiť hrady vo svojej vlasti. Vyhrážkami, donucovaním, urážkami týrali svoj ľud ,až ich vzala pod ochranu jedna hradná pani. Zlí rytieri sa ju snažili tiež zastrašiť ,ale pani hradu bola nebojácna a nedala sa ničím ovplyvniť. Preto začali veľmi kruté boje a chceli hradnej pani vziať základne. No všade sú popri zlých aj dobrý rytieri a hradnej pani a jej poddaným pomohli a stále pomáhajú až dodnes a zlí  zamrznutí rytieri Pankrác Servác a Bonifác vyšli naprázdno 
    olša @ sk 1
  • smrtka1 (CZ1)smrtka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    V jednom velikém království žili obyvatelé s jedním velmi ustaraným králem. Začali tam totiž útočit měniči z vedlejšího království, kterým padlo za oběť nejen mnoho vesničanů, alchymistů a šlechticů, ale i tucty udatných rytířů, kteří se své království marně snažili ubránit. Bylo to děsivé utrpení, hlavně pro jejich vládce, který nebyl na takto silný nápor připraven. Avšak dny plynuly a vojáci se stávili silnějšími, velitelé zkušenějšími, prostředky modernějšími, až jednoho dne došlo ke zlomu, karta se začala obracet, až nakonec král získal veškeré své území zpět a byl s měniči uzavřen mír. Avšak za jakou cenu? Po válce přišla bída, hladomor, nespočitatelné ekonomické ztráty a obzvláště statisíce padlých.
  • JackyeLove (CZ1)JackyeLove (CZ1) CZ1 Komentářů: 9

Příběh farmáře o tom jak se stal panovníkem. (Na chvíli)

Byl jednou jeden farmář jménem JACKYE L, který žil v osadě před brány královského hradu.
    Byl to bývalý rytíř všemi lidmi respektovaný muž. Který šel do důchodu poté co zemřel předešlý vládce.
    Chtěl žít v klidu a míru a doufal že nový vládce bude schopen toho docílit.

Na království ve kterém žil neustále probíhaly nájezdy zlých kočovníku neboli NOMÁDŮ.
    Nynější vládce který vládl tomuhle království však nebyl schopný člověk a někdo kdo by dokázal dosáhnout prosperity, míru a hojnosti.
    Byl to spíše povaleč a jediné co ho zajímalo bylo víno a děvy.
    Nezajímal se o lid a o své poddané a těmto nájezdům nedával velkou váhu.
    Nevšímal si že jeho zemi pustoší tito NOMÁDI.

Avšak jednoho dne se NOMÁDI seskupili a plánovali dobýt králův hrad.
    Když se to král dozvěděl bylo příliš pozdě. NOMÁDI už byly skoro před branami království.
    V království kvůli králově nezájmu nebylo moc vojáků a ani žádný schopný velitel který by se ujal vojáků kteří se tam zrovna nacházeli.

Jackye L když se dozvěděl o té hrozné zprávě že NOMÁDI útočí na jeho království utíkal za králem nabídnout jeho služby. Když se dostal do královského hradu. Potkal krále který plánoval hrad opustit a nechat svůj lid podrobit se NOMÁDŮM. Svolil Jackyemu stát se velitelem a bránit jeho hrad.
    Jackye svolal všechny občany a představil jim jeho taktiku jak ubránit hrad a celé království...

Když nastal den útoku nomádů nastala dlouhá bitva ale kvůli veliké převaze NOMÁDI vyhráli a vydrancovali celé království.
    Těm co přežili bitvu byly useknuty hlavy a byly vyvěšeny kolem hradu.

KONEC. :))))
  • Rýzmburk (CZ1)Rýzmburk (CZ1) CZ1 Komentářů: 23

V mém příběhu je hodně nadsázky a ironie, já tuto hru hraju rád, jen mám někdy pocit, že ježdění akcí (a nejen to) už jaksi postrádá smysl (a nejen to). Některé věci na které tady narážím, se s nimy postupem času GGS vypořádalo nebo jsou zaviněny mým pomalým počítačem.

Před dávnými a dávnými časy žil byl nadšenec do hry Goodgame Empire.

Za okny sneží a kolem mně panuje předvánoční nálada. Já zasednu ke compu a zapnu G. E. Po téměř desetiminutovém načítání, které ale já vnímám jako mžik, se mi zobrazí můj hrad. Ale co to vidím: ,,Chán chystá svou pomstu!" Na nic nečekám a nakoupím vojáky. Použiju rychlopírka a na svých závodních koních (kteří mi - hlavně v tuto dobu - připomínají svatomartinské) vyšlu zvědy k chánovi na špionáž. Následně jdu zaútočit. Když rozmístím všechny vojáky a nástroje, chci útok poslat, jenže ouha, těsně předtím než jsem kliknul na zelené tlačítko s "véčkem" uprostřed, spadnul server. Nic si z tono nedělám, útok rád naprogramuji znovu.

Dále už myslím, není třeba v tomto příběhu pokračovat, a proto skočím na závěr.

Nomádská invaze skončila, chán byl překvapivě potlačen, a já jsem se umístil mezi top 200 hráči. Za okny už nesněží, kolem mně už nepanuje vánoční nálada, a samotné Vánoce také pomalu končí. A já se ptám: Stálo to všechno zato?

Hezké svátky pokud možno strávené i jinde než na počítači přeje Rýzmburk.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,489
    upraveno 07.12.2021
    Vyhlášení soutěže

20 000 rubínů a dekoraci získají:

@Fidor23 (CZ1)
    @aleš48(CZ1)
    @OLŠA(SK1)
    @smrtka1(CZ1)
    @JackyeLove(CZ1)

Všem výhercům gratulujeme!
  • Fidor23 (CZ1)Fidor23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 79
    Freya napsal(a):