Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

17881

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 548
    Freya napsal(a):
    To jste teda borci a nebo si s nas delate p................., stribrne u kovare za prostredky utracene. Prostredky na Nomady taky a vy date nejakou hodinu jako kompenzaci. Je to jen hra ale pokud si ji platim za nakup rubinu, tak zadam  kompezaci a ten reset jste mohli udelat tak abych si mohl koupit prostredky opakovane a vratit i utracene stribrne. 

Obrať se prosím v tomto případě na podporu.
    Přesně, to je odpověď zdejších modíků, obrať se na podporu a měj dej pokoj, nebo jdi rovnou do pr.....
    Co vlastně po nich máme chtít, když jsou od nich placení, na nás hráče už jen se......
    Čím větší příjem má ggs=vyšší plat zdejších modíků, ty už jsou na jiném lvl a na nás jim už tak nezáleží, ke všemu ještě na CZ/SK serveru, kterej je nezajímavej pro celý ggs.
    Ahoj, my nie sme zamestnanci GGS. Iný dosah na hru ako predávanie návrhov nemáme. To môže spraviť jedine podpora, oni sú zamestnanci GGS. 

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 917
    To niektorí ešte nepochopili, že moderátori spravuju fórum a nie hru, môžu ti tu dat radu, pomocť s prekladom do angličtiny, takisto hráči ti tu možu poradiť, ale ak máš nejaku chybu na hre, tak ti pomože len podpora a ta ti to takisto može opraviť, alebo nahradiť vzniknuté straty alebo vzniknutú škodu. 
    Tak neremcajte, ak sa ti tato hra nepáči, chod hrat big farmu, tam ked ti chcipne krava, tak ti ju moderator asi hned nahradi dvoma,  :D:D:D  žiadna hra neni dokonala a bez chýb, ak si myslíš, že su platení gge tak sa prihlás, že budeš robiť moderátora a budeš vediet o čom to je,  ,,, a zarobíš majlant,,,,  ak nechceš, tak ich potom nekritizuj bezdôvodne...
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,269
    Kdepak maj soudruzi chybu, že se s nima nejde ani spojit?

Strad75 @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,953
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Stává se to... když je systém zahlcený lístky, zkus to za hodinu.....
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,269
    upraveno 20.09.2021
    Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Stává se to... když je systém zahlcený lístky, zkus to za hodinu.....
    Zkouším to od rána...

P.S.
    No, tak sem to prubnul poslat bez přílohy s obrázkem, ten sem dal do zprávy jako link a najednou to poslat šlo...
    Post edited by Strad75 (CZ1) on
    Strad75 @ cs 1
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 90
    yaponec (SK1) napsal(a):
    To niektorí ešte nepochopili, že moderátori spravuju fórum a nie hru, môžu ti tu dat radu, pomocť s prekladom do angličtiny, takisto hráči ti tu možu poradiť, ale ak máš nejaku chybu na hre, tak ti pomože len podpora a ta ti to takisto može opraviť, alebo nahradiť vzniknuté straty alebo vzniknutú škodu. 
    Tak neremcajte, ak sa ti tato hra nepáči, chod hrat big farmu, tam ked ti chcipne krava, tak ti ju moderator asi hned nahradi dvoma,  :D:D:D  žiadna hra neni dokonala a bez chýb, ak si myslíš, že su platení gge tak sa prihlás, že budeš robiť moderátora a budeš vediet o čom to je,  ,,, a zarobíš majlant,,,,  ak nechceš, tak ich potom nekritizuj bezdôvodne...
    Tak  určitě to všichni víme, jen koho polívku jíš, toho píseň zpívej, ale chápu, že tu yaponec není celkem doma:-)
  • Sir Nikolas1 (CZ1)Sir Nikolas1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 90
    A zase další chyba, pošlu útoky na hráče, předem říkám že neskrývám a nikdo nic nevidí, ani já sám v přehledu nic nevidím..
    A zase další chyba, pošlu útoky na hráče, předem říkám že neskrývám a nikdo nic nevidí, ani já sám v přehledu nic nevidím..
    A útok proběhl?
  • player801324061 (CZ1)player801324061 (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    https://ctrlv.cz/1AZq

to jako vazne? spustit akci kde nejde verbovat.....

Přepni se zpět do hlavního hradu a tam si v záložkách verbování zvol u vojáků hned tu první. Mělo by ti to pomoci :)
  • player801324061 (CZ1)player801324061 (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    Freya napsal(a):

Přepni se zpět do hlavního hradu a tam si v záložkách verbování zvol u vojáků hned tu první. Mělo by ti to pomoci :)
    jo, tak to jde dekuji 
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
    koupil jsem si ted na horyzontu rubíny za 88Kč a nic mi nepřišlo ani rubíny ani nástroje z akce :((( chtěl jsem ještě nakoupit za 530 ale kašlu na ně. z paysafe se peníze odečetly :(((
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811
    koupil jsem si ted na horyzontu rubíny za 88Kč a nic mi nepřišlo ani rubíny ani nástroje z akce :((( chtěl jsem ještě nakoupit za 530 ale kašlu na ně. z paysafe se peníze odečetly :(((
    Ahoj,
    v tomto případě prosím kontaktuj podporu, aby buď dodali rubíny, nebo vrátili peníze... 

https://support.goodgamestudios.com/
  • lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    upraveno 25.09.2021
    https://ctrlv.cz/hBS8

Kdy mi to mistři z GGS spraví?????????

celkem mě to štve protože nevím kolik mám produkce jídla na HH...
    Toto mám jen na HH. Jinde na hradech to jde normálně.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,152
    Vážené dámy, vážení pánové,
    Beta server otevřeme 29. září, abychom otestovali nové funkce události předtím, než je implementujeme na hlavní servery. Toto zpoždění oproti původnímu spuštění (21. září) je způsobeno technickými obtížemi se serverem. Ty nyní opravujeme a nemůžeme dočkat, až vás na serveru příští týden uvidíme! 

Je to už trapný nebo spíš k popukání  
    GGS chce otevřít beta server aby se otestovali nové funkce a predešlo se bugum a nedokáží ani spustit ten Test servr :smiley:nebo tam mají bug 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Vážené dámy, vážení pánové,
    Beta server otevřeme 29. září, abychom otestovali nové funkce události předtím, než je implementujeme na hlavní servery. Toto zpoždění oproti původnímu spuštění (21. září) je způsobeno technickými obtížemi se serverem. Ty nyní opravujeme a nemůžeme dočkat, až vás na serveru příští týden uvidíme! 

Je to už trapný nebo spíš k popukání  
    GGS chce otevřít beta server aby se otestovali nové funkce a predešlo se bugum a nedokáží ani spustit ten Test servr :smiley:nebo tam mají bug 
    Se serverem jako takovým problém myslím není, nicméně hledají způsob, jak dát všem "balíček" do začátku, který je hodí na vyšší úroveň a tak... :)
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 299
    já teda nevím ale už jednou byl testovací server a balíčky na rychlý růst se dostávali tak by v tom neměl být takový problém ho dát stejným způsobem
    :)llelik45 @ cs 1
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    limkai1 (WORLD1) napsal(a):
    já teda nevím ale už jednou byl testovací server a balíčky na rychlý růst se dostávali tak by v tom neměl být takový problém ho dát stejným způsobem
    V téhle hře je problém vždy se vším :) 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,830
    Kolega z aliance má úroveň 34 a nezapnuli se mu Krkavci. To tak má být? Případně nějaká rada?
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    Kolega z aliance má úroveň 34 a nezapnuli se mu Krkavci. To tak má být? Případně nějaká rada?
    Krkavci jsou 40+
Sign In to comment.