Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Výprodej

2»

Komentáře

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
    upraveno 22.06.2021
    Zdravím mám dotaz k výprodeji a sice ke slunečním hodinám. Jak to funguje? Je tam psáno, že jsou na 7 dní, ale jak je to myšleno... od koupi nebo od vložení do slotu?
    Tomy 30 @ cs 1
    Jako nemohu uvěřit svým očím, když to vidím. Tak my tu vznášíme návrh, aby se udělala i možnost koupi obrany a oni útok podpoří ještě více, no to snad ne už. Jako teď teda budou jezdit 7k nebo 8k útoky s valkyras 10 na denním pořádku, protože i ten poslední blbec, co si neumí rozlišit modrou od červený, jen má prachy, že neví, co s tím, má nyní tedy neskutečnou moc, protože si lehce vytvoří silný útok, a jelikož některá ega jsou velmi vysoko, bude jen tak pro zábavu posílat tyto útoky na průměrné hráče, kteří mají bohužel nevyváženou obranu, páč V10 k obraně asi moc lidí nemá. Už se obávám fakt toho, co přidají příště... nechtějí tam rovnou dát vytuněnýho velitele alespoň 150/150/120 v základu nebo komplet nastavený takto silný útok, že jen stačí napsat jméno kam má jet? Co se z této hry sakra už stalo.... Nejdřív se nechají brutálně zchudnout průměrní hráči a pak se ještě více podpoří platiči??? Zkuste mi tu ještě říct, že se snaží zmenšit rozdíl mezi platiči a neplatiči.
    Tomy 30 @ cs 1
    Zdravím, kdy už budou prosím ve výprodeji nové okrasy? Popř. plánují se stavební díly na sýpky/skleníky lvl 36+???
    Tomy 30 @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 917
    upraveno 01.09.2021
    Dočkaj času, jak hus klasu. Všetko bude, na vianoce okrasy 5000 a stavebne na jedlo 50 a stavebne na hradby 44  :D:D:D
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811

Netušíme, a bohužel ani nezjistíme - tyhle věci má na starost samostatné oddělení, které není zrovna sdílné; stejně tak návrhy v tomhle ohledu nemají moc velkou váhu… nicméně ze zkušenosti bych čekala, že se asi brzy dočkáš :D

upraveno 10.09.2021
    Tak jsem se těšil na nový výprodej a je tam okrasa od samurajů.... To je vtip?? Jestli ne, tak teda designerovi hodně rychle došli nápady. Hádám, že příště bude želva od nomádů.
    Tomy 30 @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,953
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem se těšil na nový výprodej a je tam okrasa od samurajů.... To je vtip?? Jestli ne, tak teda designerovi hodně rychle došli nápady. Hádám, že příště bude želva od nomádů.
    Ahoj,
    Stížnost předáme 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,830
    Dílky na jídlo 36 tam už jsou. :D
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Sign In to comment.