Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Lepšie kategorizovanie odmien v akciach (Vrany, Cudzaci, Nomádi...) pre menšie lvl.

Zdravím, chcel by som navrhnúť, aby sa pridali odmeny za top100,top50,top1 pre menšie levely ako 800, aby sa to rozdelilo tak, ako sa to kategorizuje pre levely 0-70.

Navrhoval by som rozdelenie 0-499, 500-799, 800-950, poprípade by bolo dobré rozdelenie 0-799 a 800-950, pretože:
1. Akú má šancu dať niekto, kto je napr čerstvá 70ka top100, aby nemusel nakúpiť bonusy a stráviť pri hre extrémne veľa času. Do top100 mám niekedy problém(bez bonusov..) sa dostať aj ja a to mám leg.300...
2. Už keď sa tam aj dostane tak tie odmeny sú z časti nepoužiteľné pre lvl >800 pretože sú tam vzhľady, ktoré pridávajú bonus k produkcii medu/medoviny..
To iste by sa mohlo spraviť aj pre aristokraciu, myslím že by to pomohlo udržať a namotivovať viacej hračov hrať hru, pretože niekto, kto je aktívny do 70lvl robí 1vé miesta, ani nechce level up a drží sa pod lvl70 ako len môže, lebo keď ho dosiahne, tak sa nedostane ani do top100 a myslím si že to dosť ľudí odradí od hry...

A aké by boli pozitíva pre ggs? No myslím si že medzi leg0 a leg799 je dosť ludí ktorí by sa pobili o odmeny z top1 a nakúpilo by nejaké bonusy, pretože čo je väčšia motivácia pre týchto hráčov, kúpiť bonus aby bol v top100 alebo aby bol top1? To nechám na Vás.. :D

Komentáře

 • FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,374
  Nejsem si úplně jistá, zda je reálné přidání odměn (v kategoriích), když v podstatě stále máme zastaralé alianční odměny... ale předáme...
 • TheVladimir (SK1)TheVladimir (SK1) SK1 Komentářů: 32
  Aha takže im treba aj pripísať, že keď je*ú na hráčov, tak im tu ich moc nezostane.. čím ďalej tým viacej ludí odrádzajú od hry takže neviem kedy sa zobudia.. asi až keď tu nebude nikto hrať ..
 • Snøw (CZ1)Snøw (CZ1) CZ1 Komentářů: 883
  Aha takže im treba aj pripísať, že keď je*ú na hráčov, tak im tu ich moc nezostane.. čím ďalej tým viacej ludí odrádzajú od hry takže neviem kedy sa zobudia.. asi až keď tu nebude nikto hrať ..
  Čím víc lidí odejde, tím víc budou kasírovat zbývající :)
  If you gaze long into an abyss, the abyss also gazes into you.
Sign In to comment.