Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k červencové aktualizaci

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k dnešní aktualizaci
«137

Komentáře

• RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 117
    upraveno 29.07.2021
    To modre pismo na hnedom pozadi vo vyskume bol ciel, aby sme nevideli kolko to stoji?
    http://prntscr.com/1hi7fo4
    RReennyy @ sk 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,953
    RReennyy (SK1) napsal(a):
    To modre pismo na hnedom pozadi vo vyskume bol ciel, aby sme nevideli kolko to stoji?
    Hmm, nic moc... zmíníme to ve zpětné vazbě :)
  • janahab1208 (CZ1)janahab1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Též jsem si všiml, hrozná kombinace barev. Nedá se to přečíst skoro.

Jinak docela dobrý. Věž přehlednější, úlomky za bitevní vřavu krok kupředu. Ještě kdyby to samé udělali za každých 40k slávy jak jsem zde v týdnu psal...Zjevně to jde udělat.
    Též jsem si všiml, hrozná kombinace barev. Nedá se to přečíst skoro.

Jinak docela dobrý. Věž přehlednější, úlomky za bitevní vřavu krok kupředu. Ještě kdyby to samé udělali za každých 40k slávy jak jsem zde v týdnu psal...Zjevně to jde udělat.
    Mno opět připomeneme i tento úkol, zda by ho bylo možné také předělat :)
  • Radek_Fit (CZ1)Radek_Fit (CZ1) Komentářů: 39
    Aktualizace taková slabší co si budem, žádná velká herní změna spíše usnadnění hry. Nové kolo taky nic moc, lepší VP, nový dílky ale zase, nezvedli hradby/jídlo dílky ale ve výprodeji se 100% zvednou, takže očekávám další úpravu kola do 2-3 měsíců. Což by vůbec nevadilo, kdyby kolo pravidelně měnily, alespoň by byl důvod točit, né jen kvůli vojsku jako teď. 
    CZ1: Radek_Fit
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    To s tím vybavením, úžasná změna, ani nevím že takový úkol existuje :)
    Nicméně pak nechápu proč se nezměnil i ten úkol za slávu, nebo proč se ta změna úkolu nevztahuje i na barony na zeleném. Jinak opět aktualizace o hov**, a to jsem v ní vkládal takové naděje :(
    Morik (CZ1) napsal(a):
    Nicméně pak nechápu proč se nezměnil i ten úkol za slávu, nebo proč se ta změna úkolu nevztahuje i na barony na zeleném. Jinak opět aktualizace o hov**, a to jsem v ní vkládal takové naděje :(
    Tak ono obsahově velká aktualizace byla minulý měsíc.... ne každá aktualizace může být velká :)  
    Freya napsal(a):
    Morik (CZ1) napsal(a):
    Tak ono obsahově velká aktualizace byla minulý měsíc.... ne každá aktualizace může být velká :)  
    Tak nemusejí hned přidávat nový event nebo tak něco, stačí změnit ali odměny, například :) 
    Jinak, asi by nebylo od věci dát jako pozadí do výzkumu něco tmavšího něž bílou...
    Morik (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Morik (CZ1) napsal(a):
    Tak nemusejí hned přidávat nový event nebo tak něco, stačí změnit ali odměny, například :) 
    Jinak, asi by nebylo od věci dát jako pozadí do výzkumu něco tmavšího něž bílou...
    Jj také už jsme zaznamenali stížnosti.... píšu si :)
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 917
    XP a ulomky relikvije k čomu nam to je?????? odmena za všetky drobne, teraz nas pripravili aj o mince za nepotrebne brnenia. Brnenia aspon sa dali použiť s súťaži aristokracie, alebo predať. Teraz si odmeny za 10 baronov možu strčiť do r........i 
    Z tejto zmeny som akurat nasraty...........
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    yaponec (SK1) napsal(a):
    XP a ulomky relikvije k čomu nam to je?????? odmena za všetky drobne, teraz nas pripravili aj o mince za nepotrebne brnenia. Brnenia aspon sa dali použiť s súťaži aristokracie, alebo predať. Teraz si odmeny za 10 baronov možu strčiť do r........i 
    Nooo.... ono tohle bylo hlavně kvůli hráčskému feedbacku, protože hráči nechtěli aby jim toto fialové vybavení plnilo sklad pokaždé, když sjedou pár věží.... Takže to v podstatě udělali jako vyhovění hráčům..... 
    Bohovskééééé. 
    Kopec hráčov si sťažovalo aj na útoky od cudzincov, zrušili ich, a potom tu čitam, že niektorým zrazu chýbaju...

GROŠE - kedy ich budeme môcť ziskať nejake normálne nmožstvo?????? z odmien, alebo nákupom za mince, strieborne, zlate a nie len 1 groš za 200 000 akvamarinu na aque????????
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 366
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Bohovskééééé. 
    Kopec hráčov si sťažovalo aj na útoky od cudzincov, zrušili ich, a potom tu čitam, že niektorým zrazu chýbaju...

GROŠE - kedy ich budeme môcť ziskať nejake normálne nmožstvo?????? z odmien, alebo nákupom za mince, strieborne, zlate a nie len 1 groš za 200 000 akvamarinu na aque????????
    Já vždy říkal a říkám, že si hru kazí samotní hráči :))
    P R O T E S T

Viac grošov v odmenách a možný nákup za mince, strieborné a zlaté groše a znížiť cenu na aque!!!!!!!!!!!!!!!
    yaponec (SK1) napsal(a):
    P R O T E S T

Viac grošov v odmenách a možný nákup za mince, strieborné a zlaté groše a znížiť cenu na aque!!!!!!!!!!!!!!!
    Tím že napíšeš P R O T E S T si fakt moc pomůžeš no :smile:

Na tomhle fóru je krásně vidět, jak někteří lidi této hře rozumí no 
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Tak jestli stále používáš červené vybavení, tak věřím že je ti ta změna k ničemu :smiley:
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    https://ctrlv.cz/ieBl Proč má muj kolega z ali okrasu 3500 VP a já mám tohle?Co to je za z..... diskriminaci?
    Okrasa je podle počtu odehraných let, 3500 VP mají jen lidi hrající 9 let 

Honza80 (CZ1) napsal(a):
    https://ctrlv.cz/ieBl Proč má muj kolega z ali okrasu 3500 VP a já mám tohle?Co to je za z..... diskriminaci?

ak by si protestoval tak by ti dali toto

http://i.prntscr.com/we6MWDWzRumoBI78Q-D05Q.jpeg
Sign In to comment.