Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Návrat turnaje

2»

Komentáře

• jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    **** přestaňte se dohadovat jak malý děcka na pískovišti o bábovičku, oba jste plnoletí, nepřijde vám to trapný ? Tohle bylo první a poslední, co jsem k tomu napsal. Tak laskavě přestaňte dělat ostudu aby mi lidi nemuseli psát, že mám chodit na forum si vás srovnat a  řešit pindy. Opravdu mě to nebaví, nic proti nikomu nemám, ale tohle si řešte prosím v PM, tam do toho nikomu nic není, nebo se ignorujte. 

Hezký den všem ostatním. L.
    Já jen odpovídám na Honzíkovo otázky nic víc nic míň :-) Že má Honzík tendence vše vypisovat na forum za to nemůžu,již několikrát jsem mu psal ať o neřeší zde, ale na hře:-)
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Tvl  :-DDDDDDDDDDDDDDDD
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,869
    Gratuluji všem zúčastněným,

našim paličem tohoto kola turnaje se stal @jss (CZ1) . :D 

Podařilo se mu sundat téměř celou obranu :)

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 360
    Stavební dílky + žolíky v kombinaci s děsema veteránama proti královské stráži dělají divy no :D gratulace @jss (CZ1)
Sign In to comment.