Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vykecávačka

SystemSystem Komentářů: 29,678
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k květnové aktualizaci.
«1345

Komentáře

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 389
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    @Honza80 nj, kreditka kazí ego někdy až moc :) ten strypsyk musí být blázen :s tak snad se mu ta investice vyplácí :D
    ježiš radši ticho nebo nám vyhlásí válku za sprosté urážení do reálnýho života a bude po nás chtít 3 základny 
    no nám jo, Vám by se asi neodvážili :D

ale strypsyk bude asi další takovej ten: mám peníze, ale hrát to neumím :relieved:
    @GorgeousJaromír (CZ1) ho tady pěkně smazal

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,857
    Jak to, že tam není žádná sláva? :D

Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 389
    Jak to, že tam není žádná sláva? :D

no vidíš, toho jsem si ani nevšiml.. napadlo mě, že to nejspíš bylo v rámci té akce na čaje, kůže apod. 

tím pádem oba nic neztratili, ale bída by byla pěkná.. škoda, že to bylo jen "jako" :D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,857
    Jasný, ale pořád by za ten útok nějaká sláva být měla ne?
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 117

Zdravím, doposud jsem na forum ještě nepsal, ale jak to tak vypadá nejspíše budu muset začít.

Válka s aliancí Akademie Witch vznikla proto, že jeli shozy mimo válku, bylo napsáno hráči Leo282 s informací, že daný hráč od nich jel shozy mimo válku a žádáme potrestání daného hráče, Leo se nám jen vysmál a napsal, že to nehodlá řešit proto byla vyhlášená válka, začali výhružky, nadávky, urážky a brečení po mapě, byl zaslán dopis vedení aliance s tím, že pro ukončení války požadujeme 50% tribut a odstoupení Lea z vedení aliance ( pokud se velitel chová tímto způsobem nemá tam co dělat ) Toto odmítli s tím, že na to nepřistoupí, válka pokračovala dál, začalo se do války plést LO kde mi psalo několik hráčů s tím aby jsme válku s AW ukončily, bylo podáno vysvětlení, dále se do války začal plést Honza80 s tím, že máme poslední možnost válku ukončit nebo přejde do AW stále se tu ohání tím, že mu to v alianci nedovolily, ale píše mi zprávy o tom, že nemůže jít kvůli horizontu, atd.. takže Honzo přestaň dělat jen ramena a přejdi do AW a ukaž se tam, ale nezapomeň po pár útocích končit s hrou či plakat tady na forum či na hře.

Dále so do války začalo plést OS kde na nás vedou útoky, když jsem se tázal proč k nám jeli odpověď byla taková, že jsme sice ve válce, ale jeli jsme i nomády na WIN tím pádem když je aliance ve válce tak nemá nejspíše nárok jezdit akce, chvíli byl klid a cca 2 dny zpátky zas útoky od OS - odpověď ? Že v OS se spousty lidí zná právě s hráči z AW, že na nás chodí stížnosti atd.. atd.. Dle vedení OS je běžné a zcela normální věc se plést do válek cizích aliancí, ale dělat toto někdo právě jim tak budou vyvádět, že jsou napadeni více aliancemi najednou.

Co se týče "krádeže" základen první dobývaky přišly práve z protistrany.

P.S pro všechny co se chtěji plést do tohoto konfliktu je dobré si zjistit obě strany a né zkreslené povídání z AW.

Toť je ode mě vše.

Omlouvám se za spam ve špatném vlákně.

Jss

• SystemSystem Komentářů: 29,678
    Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Diskuze k květnové aktualizaci.

Honzo je vidět, že o válčení nic nevíš, ty se hroutíš z pár útoků vzpomeň si kdo ti zachránil hrad, když si se zhroutil z pár útoků, ty tu píšeš něco o válčení, le ani sám neumíš nastavit obranu, jeli na tebe útoky a potřeboval jsi radit, ale prezentuješ se tu jako největší obranář.

Přestaň už vypisovat na forum, vymlouvat se a pojď se předvést.

Honzo, ty tu píše jako by jsi z - VENDETY - odešel, ale pokud se nepletu byl jsi vyhozen za vynášení informací z aliance, podkopávání aliance atd. atd., píšeš tady hlouposti, obvińuji hráče z urážek ? byli vedením aliancí vždy zaslány screeny s danými urážkami či jinými problémy, tak nevím co u píšeš.
    Ale tak trošku se zde zamotáváš do svých vlastních lží jak tady tak na mapě, asi by to chtělo se opravdu nad sebou zamyslet a věnovat se spíše hře než jen se montovat do sporů, které s tebou neměli nic společného.
    Co jsi mi splatil ? tím myslíš to, že jsi mi psal abych Tě vzal k nám do aliance ? 
    Proč by jsme měli někoho šikanovat ? jsme v bojové hře a podmínky pro ukonení závisí na jednání aliance.

Nicméně proč tady prosím OS nebo LO aby udělalo pořádek a mapě ? v AW bylo přes 60lidí, nás tam hrají 3-4 hráči stabilně a pokud tohle nedokáže obránit aliance co je v TOP20 nemá tam co dělat.

Byla pod tvou úroveň ? hlavně, že jsi na nomádech psal aby jsme Tě vzali do aliance a mohl sis jezdi chána, že u Vás nejsou schopni jezdit, zprávy ještě mám, Honzíku běž raději stavět zase domečky, tvé fňukání zde je zbytečné :-)
    Nevyhodil jsem Tě na základě lžím, ale pravdivým věcem, měl jsem v té době i screeny tvých zpráv.
    Do kvalitní aliance, kterou za zády pomlouváš a podrážíš ? popravdě se ještě divím, e v té alianci ještě jsi :-)

Honzíku, nikoho jsem do války nezatáhl, ale neboj kdo se bude smát naposledy, na každého totiž dojde a lež má krátké nohy, děláš tu jen machra, ale do AW jak jsi sliboval nejdeš jen se vymlouváš:-)

Sign In to comment.