Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Změny u mistra kováře

11127

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,014
    Zoe napsal(a):
    Heh.... tak ještě jednou...

Opět, je rozdíl mezi účelovými zásobami, které lidi tvoří z nějakých důvodů a zásobami z toho, že je nemají za co utratit a jsou ochotni se jich zbavit v momentě, kdy se naskytne příležitost...
    Ale vždyť je za co utrácet jak už bylo psáno. Prostě kolik čeho člověk má, by nemělo být měřítkem proto to osekat. Byznys je byznys a když viděj, že to sype, tak chtěj víc, normálka.
    Když si v hospodě host bude kupovat jedno pivo za druhým, tak mu ho přeci s každým následujím pivem nebudu zdražovat...
    Já bych tedy modíka dělat nechtěl ani za zlatý prase, ale koho chleba jíš, toho píseň zpívej, že.
    No .... jestli je za co utrácet tak tím lépe... mohlo by se to vrátit rychleji do normálu...a tudíž i možná nějaká úprava u zbrojíře by pak mohla nastat....
  • Vezuv79 (SK1)Vezuv79 (SK1) SK1 Komentářů: 31
    freya a moderatori my sa snazime aj platit na hre ale ked daco take provedu je jasne ze tristvrtina serveru bude pric a inac si hracka aj dalsi moderatory tebe to nevadi nerozpravaj jak moderator ale ako aj hrac lebo urcite ako ´hracovi ti to vadi a keby si drzali z nami z hracmi nepoviem ani slovo vidis ze toto co porobili skoncia vedsina hracov asi chcete rozbit slovensky server na slovensku vela ludia nezarobia sa postav za hracov nie za komunitu co vymyslaju blbosti same ggs zachvilku na serveru nebude nikto iba ty co vrazaju do toho 1000 euro mesacne sa postav za hracov nie za ggs z pozdravom vezuv79
    Vezuv79 @ sk 1
  • MAXOV MAXOV (CZ1)MAXOV MAXOV (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Kdyby se cena beden zvedla 2x-3x, tak by to za mě vyvážené bylo, ale 10x už je příliš. 
    Vezuv79 (SK1) napsal(a):
    freya a moderatori my sa snazime aj platit na hre ale ked daco take provedu je jasne ze tristvrtina serveru bude pric a inac si hracka aj dalsi moderatory tebe to nevadi nerozpravaj jak moderator ale ako aj hrac lebo urcite ako ´hracovi ti to vadi a keby si drzali z nami z hracmi nepoviem ani slovo vidis ze toto co porobili skoncia vedsina hracov asi chcete rozbit slovensky server na slovensku vela ludia nezarobia sa postav za hracov nie za komunitu co vymyslaju blbosti same ggs zachvilku na serveru nebude nikto iba ty co vrazaju do toho 1000 euro mesacne sa postav za hracov nie za ggs z pozdravom vezuv79
    Ano, jsem hráč... a teď budu mluvit i jako hráč. Už dlouhou dobu všichni cítíme, že ta hra, pokud se něco neudělá může skončit někde úplně jinde, než kdysi začala... 
    Bohužel to teď nemohu najít, ale kdysi jsem viděla jeden graf myslím, že od Stillfrontu, týkajíci se právě tohoto problému, který tu řešíme.....Podle toho co z toho vyplývá se v tuto chvíli všichni snaží dělat vše aby se zabránilo tomu, aby se ta hra zvrhla někam, odkud již nebude návratu a pak by se mohlo stát, že přestane být vyvíjena a po čase i podporována... Proto se zdá, že to obhajuju. Pouze se to snažím vysvětlit.

Ale jak říkám stojím v neutralitě a vnímám všechny názory a také je všechny předáme, to se nebojte....
  • aleš48 (CZ1)aleš48 (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Freya napsal(a):
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Když lidi nebudou utrácet, přijdou jiná opatření - pokud tohle momentální řešení nebude fungovat, zpátky se to zkrátka vracet nezačne... takže “vyčůranost” v tomhle ohledu prostě fungovat nebude.

A opět - je to jejich hra, sníží se je nějak balancovat a určovat adekvátní změny - proto jim opravdu do toho, kolik mají lidi čeho, něco je...

aha takže nám vlastně vyhrožují... utrácejte, utraťte vše co máte, zadlužte se atd. jinak rozvolnění nebude.... sakra co jen mi to připomíná.... 

nikdo nevyhrožuje.... jen se to prostě trochu herně upravilo, aby se pokud možno dosáhlo potřebných změn ....

Trochu upravilo? To je asi vtip. A potřebné změny? Tím asi myslíte znevýhodnit nerubínové hráče. Když chci vyjet na nomádech třeba 50k bodů, tak stříbrné mince budu prodělávat.
  • ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 56
    Nazdárek  
    Pořád  postrádám  smysl inflance  
    Nakupoval jsem neomezené množství prostředků  a pokud jsem se chtěl dostat  na vyšší příčky musel jsem je všechny  udat   ihned v dané akci 
    Je zas pravda že spousta hráčů  bralo  do foroty   ale pokud  nehráli   a jen  brali  neměli přece  mince na nákupy   ....
    Tohle jako  narovnání hry je nesmysl  a spíše pomsta  
    Každopádně hra se zvolní   a  tím se  zvolní i tok  peněz GGS  hráči vezmou co mohou  a nepojedou   v tom případě topkám na hře bude stačit méně  sypat  než doposud 
    Je škoda že pro hráče kteří hrají dlouho  a sem tam  cosi koupí  se GGS odvděčí  tímhle způsobem  za  několik let   jsem neviděl že by GGS  dalo  odměnu   za cokoli  hlavně že píší za věrnost ....
    Jen dělají zle  a říkají tomu  zlepšení  přínos a odměna  :-))

ferynek
    ferynek (CZ1) napsal(a):
    Nazdárek  
    Pořád  postrádám  smysl inflance  
    Nakupoval jsem neomezené množství prostředků  a pokud jsem se chtěl dostat  na vyšší příčky musel jsem je všechny  udat   ihned v dané akci 
    Je zas pravda že spousta hráčů  bralo  do foroty   ale pokud  nehráli   a jen  brali  neměli přece  mince na nákupy   ....
    Tohle jako  narovnání hry je nesmysl  a spíše pomsta  
    Každopádně hra se zvolní   a  tím se  zvolní i tok  peněz GGS  hráči vezmou co mohou  a nepojedou   v tom případě topkám na hře bude stačit méně  sypat  než doposud 
    Je škoda že pro hráče kteří hrají dlouho  a sem tam  cosi koupí  se GGS odvděčí  tímhle způsobem  za  několik let   jsem neviděl že by GGS  dalo  odměnu   za cokoli  hlavně že píší za věrnost ....
    Jen dělají zle  a říkají tomu  zlepšení  přínos a odměna  :-))

ferynek

Ahoj, tady jde ve velké míře o zásoby herní měny, které hračí mají a nevyužívají je. Jak již bylo řečeno "syslí" si je na horší časy. Ono je to vnímáno špatně hlavně proto, že kdyby se teď pokusili zavést cokoliv nového do hry právě za tuto měnu, tak by to muselo být buď extrémně drahé a i tak by to hráči s velkými zásobami měli téměř hned automaticky k dispozici. Druhou variantou je, že by to pak mohlo být pro všechny téměř zdarma.. Ani jedna z těch variant není správně. Je to bohužel situace, kdy se studio pokouší dělat kroky k tomu aby se hra vrátila někam, kde by měla být... Jinak těmi "nasyslenými" zásobami myslím opravdu mnohamilionové zásoby nástrojů..
    Mno tady je vše extrémně drahé  :-) 
    Na druhou  stranu jak je možné že kdo nejede  má stejné  né-li  lepší umístění  v lize  než ten co  jede
    (Nemyslím  celkové  ale  tituly) 
    Proč těm co  nehrají  a stačí jim na zlato   pár útoků denně  dává GGS   ještě více mincí než těm co hrají 
    (Mrtvola má  více mincí  než hráči :-)) )
    Pokaždé  se udělá nějaký extrém   kvůli  něčemu  a nehledí  se na následky 
    Už dlouho jsem tu nic nepsal  ale tohle už je  fakt nářez  
    A ti  co syslí  budou  syslit stejně dál  :-) 
  • arctic2 (SK1)arctic2 (SK1) SK1 Komentářů: 8
         Ahojte.... cela tato nespokojnost a frflanie je len koli debi.ovi co ma v GGS na starosti balanc hry, Debi.ovi co namiesto decentnych uprav pozna len extrem...
    Plusy na narabovane dosky, statocnost, slavu atd. boli v minulosti u kovaca lacne, no obmedzene na primalo kusov. Debi.ovo riesenie -  lacnych plusov bude neobmedzene mnozstvo - zle, zle, zle...
          Privela hracov prestalo kupovat za eura plus na slavu ci narabovane dosky, nakupilo zadarmo u kovaca a pridalo v nasadeni. Snaha vyriesit pokles trzieb donutila GSS na extremne zmeny hry (napriklad predaj hromady fuzne nevylepsitelnych megaozdob co v hre nemaju co robit, super plusov na kridla, vlny a silu na nadvori, stavebnych predmetov s extremnym efektom  atd. atd. atd. Aj vacsina v minulosti dolezitych hernych cinnosti celkom stratila zmysel (napriklad fuzia)
         GGS nevie ako vyriesit deb.love zmeny u kovaca, tak namiesto jednoducheho navratu ku obmedzeniu nakupovaneho mnozstva plusov u kovaca (a inych predmetov) a decentnemu balansu zisku zlatych a striebornych grosov zvolilo toto estremne zdrazenie a devalvaciu ich hodnoty.
         A zase Zle, Zle, Zle.... deb.lovi sa podarilo nahneval aktivnych hracov a bude to mat pre hru a a aj zisky GGS zle nasledky.
          Jedine rozumne riesenie - vyhodte debi.la a skuste namiesto neho najst rozumnu nahradu. Co najskor, bo vam koli nemu budu ubudat aktivny hraci a ubudat zisky :(

• Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Ahoj všem, 

děkuji GGS za tuto změnu.. konečně důvod neprosedět u toho všechen volný čas, ani jsem nečekal že tenhle problém vyřeší za mě :) Bedny na nomáda které jsou dostupné koupit za vyjeté mince z nomádských odměn, tak bude něco kolem 20-30K, takže pojezdím 30 minut ráno, 30 večer a hotovo a nemusím u toho sedět věčnost.. 

Jejich argumenty jsou totálně nesmyslné a zcestné, dokázali tím je "zabrzdit" aktivní hráče... Jestli si myslí, že tím donutí hráče cpát do toho více peněz, tak ať počítají že tímhle určitě ne.. 

Za mě super a tleskám :) Už se nemůžu dočkat na cizáky, jsem zvědavý na ta čísla se slávou :) 
  • kogan (CZ1)kogan (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Zdravím,
    Měl bych takový dotaz a možná námět k zamyšlení:
    Otázkou je, zde má být dostupná okrasa z akcí (želva nomádu,vraní hrobka....std)  neplatícím hráčům.
    Podle mého by se měl kovář vybalancovat tak, aby byla tato odměna pro ně  dosažitelná - při rozumné aktivitě.
    Je třeba si uvědomit, že i hráč který neutrácí reálné peníze se provozovateli hry vyplatí - minimálně tím, že musí shládnout otravné reklamy.
    kogan
    upraveno 05.06.2021
    Ani při neomezeném nákupu u kováře nešlo vyjet  kolikrát topky  
    Bonusy se kupovaly i tak   to šlo vidět na hráčích podle  čísel  v lize každého  dne  
    Ale jo proč ne  pojede se jak  za stara  :-)))
    Pomaličku  a  bez  nákupů  protože tyhle cifry  za nákupy jsou  šílené  
    Na co  jsou  vlastně sociální  (speciální  nabídky :D) za nehorázné sumy rublů ??
    Hlavně ty dočasné .-))  
    Když to spočítám na peníze  tak to přece nemůžu koupit :-)) Za to bych postavil pomalu barák  :-))))
    kogan (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    Měl bych takový dotaz a možná námět k zamyšlení:
    Otázkoou je, zde má být dostupná okrasa z akcí (želva nomádu,vraní hrobka....std)  neplatícím hráčům.
    Podle mého by se měl kovář vybalancovat tak, aby byla tato odměna pro ně  dosažitelná - při rozumné aktivitě.
    Je třeba si uvědomit, že i hráč který neutrácí reálné peníze se provozovateli hry vyplatí - minimálně tím, že musí shládnout otravné reklamy.
    kogan
    Ahoj, ano v tom s tebou souhlasím. Určitě navrhneme, zda by bylo možné snížit bodovou hranici pro dosažení těchto dekorací.
  • Darling15 (WORLD1)Darling15 (WORLD1) Komentářů: 55
    Pokud jsem tedy správně pochopil, tak vy chcete "přinutit" všechny hráče, aby vypotřebovali své zásoby a celkově zdražit kováře, aby se pak mohl přidat nový event/expanze herního obsahu a kovář by se upravil do mírnější podoby, aby měli všichni hráči v podstatě stejný začátek. A tím pádem by to bylo vyrovnanější,
Tato diskuze je zavřená.