Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Změny u mistra kováře

V tomto vlákně chci rozebrat, co si o změnách myslím a co změny vyvolají (podle mě).

Jak jsme si dnes mohli všimnou, tak se změnili ceny a množství předmětů, které si lze u mistra kováře koupit. Třeba beden na nomády a samuraje si koupíme cca 8 000 a to je vše. V čem si myslím, že toto bude velký problém je, že free to play hráči nemají možnost jezdit akce a také nemají možnost získávat větší obnosy rubínů (kolo štěstí). Podle mě tato změna způsobí odchod mnoha hráčů, což se nebude líbit nejen komunitě, ale myslím, že si toho všimnou i ti co na hře pracují (vývojáři, moderátoři, atd...).

Co by dle mého názoru mohlo pomoci je, že by se navýšil počet získaných desek z nomádů a body slávy za útok. Má to ale háček, toto by bylo možná až moc "overpowered", protože by bylo možné eventy dodělat hned. Ale zase mi přijde jako blbost, že ty eventy nebudete moct udělat vůbec, protože jako pardon, ale s 8 000 bednami vyjezdíte maximálně 20K bodů a konec. Dále také nebudete moci nakupovat vojsko od nomádů/samurajů, což oslabí úplně všechny aliance ve válkách a v eventu "Bouřlivé ostrovy" (většina hráčů používá právě nomádské vojsko). Další možností by bylo snížení hranice k dokončení eventu, ale aby to bylo nějak rozumně (to stejné s navýšením získaných desek, ale aliance by byli pořád oslabeny, protože desek moc nebude a ve válce chcete hodně vojska).

Jednoduše s aktualizací prostě nesouhlasím, protože z hry to učiní P2W hru a hodně lidí odejde jenom kvůli tomu, že si už nebudou moci zahrát.

Darling15
Svět 1
«1327

Komentáře

 • lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 112
  Jestli někdo koukal na losy do kola štěstí tak tam už nikdo skoro točit nebude.


  Asi GGS rublo v bedně dát 30 losů za 1000 stříbrných mincí????????????????
 • Nertynert11 (SK1)Nertynert11 (SK1) SK1 Komentářů: 3
  Honza80 (CZ1) napsal(a):
  tak ted mi přišlo,že ta inflace u kováře má chránit běžné hráče,tak jim poděkujte  :)
  bežný hráč som aj ja a našiel som si systém ako bodovať, trvá to síce pár dní ale dostanem sa aj do top 100 v súťažiach, aj všetky bodové odmeny nazbieram

  toto ak malo chrániť bežných hráčov tak ich to ochráni pred poprednými priečkami v súťažiach akurát :)
 • Helper (CZ1)Helper (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
  proč nejde psát na podporu a píše to stále hlášku "An error occurred. Sorry for the inconvenience, please try again later." ? :disappointed:
  Helper @ cs 1
 • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 367
  prostředky fajn, alespoň není těch 8 let hraní k ničemu.. takhle mě mohl s "nekonečno" korouhvema předehnat každej bez ohledu na level a stav hradu :) ale ty losy.. těch je škoda.. to byl jedinej dobrej způsob pro neplatící hráče jak sehnat rubíny
 • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
  Jako toto bude mít velké dopady. Jediné snad, že se sníží hranice pro top tituly. Spousta hráčů se na to vykašle. V době nomádů nebyl problém dát za den klidně milion, od teď budu rád, že dosáhnu na tu okrasu za 175k.
  Tituly v beri půjdou dolů, pár lidí si možná zbraňmistra udrží - takže se většině sníží výroba jídla, vzhledem k tomu, že beri je 3x za sebou a pak měsíc nic.
  Jako za chvíli nebude vůbec nic. I kámen a dřevo si budem muset kupovat na výstavbu.

  Hráči tak nebudou jezdit více akce, ale bude se jezdit na více na hráče, jinak to nevidím. Koho by bavilo jezdit 4 dny nomády a najet čtvrtinu toho co normálně.
  Tomy 30 @ cs 1
 • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
  Jako ode mě už neuvidíte ani korunu. Doufám, že stejný názor bude mít více hráčů ze všech serverů. Pak si GGS třeba uvědomí, co je stojí více. Jako myslím, že si hru platíme dost, ale bohužel to není nikde vidět. 
  Tomy 30 @ cs 1
 • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 720
  No, nápad každopádně dobrý, ale 170 za 100 beden, atd. je trochu moc :smile:

 • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
  Morik (CZ1) napsal(a):
  No, nápad každopádně dobrý, ale 170 za 100 beden, atd. je trochu moc :smile:

  No ono by nevadilo kdyby to bylo zvednutý, třeba 3x, ale 10x taková cena to je opravdu strop.
  Tomy 30 @ cs 1
 • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 720
  Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
  Morik (CZ1) napsal(a):
  No, nápad každopádně dobrý, ale 170 za 100 beden, atd. je trochu moc :smile:

  No ono by nevadilo kdyby to bylo zvednutý, třeba 3x, ale 10x taková cena to je opravdu strop.
  Souhlas, ale je lehčí připsat nulu, než vymýšlet nějaký kompromis :smile:

Tato diskuze je zavřená.