Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Útoky z pevností

Ahoj, možná už to tady je, ale třeba taky ne. Je v plánu nějakým způsobem vyndat ze hry útoky na světech z pevností? Je to vyloženě nasírací věc (ztráta obranných prostředků) a zisk nulový. Kdyby to alespoň mělo úroveň, že pojede regulérní počet vojska vzhledem k levelu útočníka, ale tohle je trapnost. Na zelí to jde eliminovat sjížděním krále baronů. Proč něco takového nejde udělat na světech? Myslím, že nejsem jediný, koho tyhle trapný útoky štvou.

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,728
    Ahoj, možná už to tady je, ale třeba taky ne. Je v plánu nějakým způsobem vyndat ze hry útoky na světech z pevností? Je to vyloženě nasírací věc (ztráta obranných prostředků) a zisk nulový. Kdyby to alespoň mělo úroveň, že pojede regulérní počet vojska vzhledem k levelu útočníka, ale tohle je trapnost. Na zelí to jde eliminovat sjížděním krále baronů. Proč něco takového nejde udělat na světech? Myslím, že nejsem jediný, koho tyhle trapný útoky štvou.
    Ahoj, jj nejsi první komu to vadí.... už jsme to párkrát zmiňovali ...ale můžeme to zmínit opět :)
  • janahab1208 (CZ1)janahab1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Bylo by fajn se znova připomenout. Tohle jsou věci, které stojí za řešení a ne vymýšlet nové vzhledy, nové prostředky a bůh ví co. Sice to je prkotina, ale změna (zrušení) tohoto nutného zla zcela jistě prospěje.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,798
    Já na to posledně dával návrh i jak to zatraktivnit, ale GGS to evidentně nezajímá. Nejlepší je, že to jede buď brzo ráno s dopadem za hodinu, kdy už musím být na cestě do práce, nebo večer když se chystám spát...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• janahab1208 (CZ1)janahab1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Já na to posledně dával návrh i jak to zatraktivnit, ale GGS to evidentně nezajímá. Nejlepší je, že to jede buď brzo ráno s dopadem za hodinu, kdy už musím být na cestě do práce, nebo večer když se chystám spát...
    Přesně. Dnes přijel někdy před 8. hodinou ranní, ale viděl jsem ho už od půl7. To je pak k vzteku, když vím, že to dopadne v době, kdy jsem na cestě... Ani hráči mě tolik nesejří jako tohle:-)
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) CZ1 Komentářů: 60
    Prostě se měly tyhle pidiútoky z pevností / strhy bud' dávno zrušit ,
    nebo od určitýho počtu vojáků na hradě ( už 5-10k čehokoli? ) otočit bez boje .
    V nejhorším aspon' zrychlit - jelo by to max 1O min .
    Aby útočilo 7 seveřanů po křídlech 3 a 4 na xxk def / na prostředky viditelně 49 minut
    je fakt kravina ! Na začátku éry modráků to šlo - bránit střed byla brnkačka .

Jinak, na písku ted' jezdí vždy levý křídlo a střed a na lávě nvm , neb draka naštěstí
    vždy někdo hned sestřelíme :wink:
    malá-velká-huba . (Jsem) ten který mluví hodně a poví toho málo .  Jaro Zuřivý 2013   
Sign In to comment.