Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze vytvořená z tématu "Aktuální chyby ve hře"

SystemSystem Komentářů: 29,680
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Aktuální chyby ve hře.
«1

Komentáře

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 248
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Ony byly upraveny účinky dočasných vzhledů, že u toho za stříbrné mince bylo vždy 25% dálka a blízko a nyní je tam 10%??
    Ano, byly sníženy, jen se o tom nikdo nezmínil :D 
    ty to nepotřebuješ když jezdíš na 50 lvl
    Hele, o tomhle se tu asi bavit nemusíme. Ale pokud chceš, můj názor na vendetu a hráče jss znáš. Myslím, že celá mapa ho dobře zná a tebe taky. Je válka, vy jste začali jezdit shozy a sabotáže a když mi to lvl50 můžou dělat, tak já na ně budu klidně jezdit. Každý má možnost z ali odejít, pokud se mu to nelíbí. Navíc už jednou to bylo, jss si začal a potom zdrhnul se schovat do EV, když mu došlo vojsko. A fakt si tu můžem psát, myslím, že celá mapa by se dost pobavila. Jen by to chtělo někam jinam, tohle téma je určené na něco jiného, ale jestli ty vlastně umíš číst, když to sem píšeš? :)
    O hráči jss se vyjadřovat nebudu, jen si dovolím malou poznámku k tomu, co si napsal. Než tu budeš o vstupu jss do EV kecat nesmysly, tak si přečti blok aliance EV (nebo válečný deník, nevím kde to tam přesně mají, ale jistě to někde najdeš).
    Tomy 30 @ cs 1
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 199
    upraveno 13.04.2021
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Ony byly upraveny účinky dočasných vzhledů, že u toho za stříbrné mince bylo vždy 25% dálka a blízko a nyní je tam 10%??
    Ano, byly sníženy, jen se o tom nikdo nezmínil :D 
    ty to nepotřebuješ když jezdíš na 50 lvl
    Hele, o tomhle se tu asi bavit nemusíme. Ale pokud chceš, můj názor na vendetu a hráče jss znáš. Myslím, že celá mapa ho dobře zná a tebe taky. Je válka, vy jste začali jezdit shozy a sabotáže a když mi to lvl50 můžou dělat, tak já na ně budu klidně jezdit. Každý má možnost z ali odejít, pokud se mu to nelíbí. Navíc už jednou to bylo, jss si začal a potom zdrhnul se schovat do EV, když mu došlo vojsko. A fakt si tu můžem psát, myslím, že celá mapa by se dost pobavila. Jen by to chtělo někam jinam, tohle téma je určené na něco jiného, ale jestli ty vlastně umíš číst, když to sem píšeš? :)
    O hráči jss se vyjadřovat nebudu, jen si dovolím malou poznámku k tomu, co si napsal. Než tu budeš o vstupu jss do EV kecat nesmysly, tak si přečti blok aliance EV (nebo válečný deník, nevím kde to tam přesně mají, ale jistě to někde najdeš).
    Na to koukat nemusím. Nedávno vyskočil z vendety a chtěl si to rozdat 1 vs. 1 ...v 1 ráno mu došlo vojsko, poslal asi 50 shozů na celou noc i ráno a hups do EV. To mi scorpion napsal, že je už jejich člen a že už u mě prudit nebude. A měl pravdu, pak byl klid. Ale je to jss, takže teď zas před nedávnem z EV odešel, aby po mně mohl vyjet (to jsou ty jeho rodinné důvody, o kterých jsem slyšel ;)). Takže jss je pro mě jen srab, co se tam šel schovat...

A k tobě Honzo, tam kde jsi stihnul podpory, tam mi útok popadal. Ale stejně většina ali shořela, a dnes vendeta kapitulovala a zaplatila tribut, takže to beru jako vítězství a mé útoky splnily účel ;) 
    A víc asi nemá cenu se tu k tomu vyjadřovat.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,181
    @Honza80 (CZ1), @Tomy 30 (CZ1)  použijte prosím toto téma, děkuji.
  • Tlapka lapiduch (CZ1)Tlapka lapiduch (CZ1) CZ1 Komentářů: 389
    Ahoj vsem,
    chyby ve hre tipu nefunkcni vzhled, chyby navysovani predmetu  , ktere nejdou navysit po chvilce.

Nekdy naskoci bila obrazovka jenom a nic neni videt.

Nekdy se to zacne sekat neunosne ze to radsi vypnu jak je to nehratelny.

Vybalancovani zatizeni docela problem spis na strane hry.

Pokud dostanete vyhru predmetu a mate plny sklad tak ji vlastne nedostanete.

Myslim ze bych nasel jeste dost nedostatku.

Ahoj vsem,
    chyby ve hre tipu nefunkcni vzhled, chyby navysovani predmetu  , ktere nejdou navysit po chvilce.

Nekdy naskoci bila obrazovka jenom a nic neni videt.

Nekdy se to zacne sekat neunosne ze to radsi vypnu jak je to nehratelny.

Vybalancovani zatizeni docela problem spis na strane hry.

Pokud dostanete vyhru predmetu a mate plny sklad tak ji vlastne nedostanete.

Myslim ze bych nasel jeste dost nedostatku.

Zdravím o většině víme a je to i předané. Mohu se tě zeptat na tu chybu při navyšování předmětů? O co přesně jde?
    Priklad prez relikuse si zvedate hadry a nebo pridavny kameny .

Vypada to tak ze vyberete to co chcete zvysit kliknete a nic .

jako kdyby to bylo hluchy.

restartujete hru  kliknetete zase prestane fungovat pri vyberu .

Je to nevypocitatelny kdy se tadle situace stane.

Povedlo se mi trikrat restart a z toho dvakrat uspesne klik 
    Priklad prez relikuse si zvedate hadry a nebo pridavny kameny .

Vypada to tak ze vyberete to co chcete zvysit kliknete a nic .

jako kdyby to bylo hluchy.

restartujete hru  kliknetete zase prestane fungovat pri vyberu .

Je to nevypocitatelny kdy se tadle situace stane.

Povedlo se mi trikrat restart a z toho dvakrat uspesne klik 
    Otázka č. 1, problém máš jen ty, nebo i někdo další? Např. v alianci..
    Otázka č. 2 Měl bys prosím screen/video problému? Pak se to lépe vysvětluje a předává....

stema screeny si myslim ze ggs je nemocny .
    jak tipnout obrazek v kterym nikdo nepozna zda doslo k te aktivite nebo ne.

Nejsem povinny delat tyto veci a ani nemusim.

v historii aktivite tam bude tahle chyba.

Hrac kdyz se zmini o chybe slovy tak tato varianta musi stacit.

upraveno 22.05.2021
    Jako moderatorky by ste mohli vedet ze timto slovem podporujete uplne jiny softver ktery nevlastni GGS a je to propagace cizyho programu ktery neni sousasti hry .

To me bavi odeslany soubor ktery neni videt hahahaha

houpat muzete ale ne na vsechny strany
    Jako moderatorky by ste mohli vedet ze timto slovem podporujete uplne jiny softver ktery nevlastni GGS a je to propagace cizyho programu ktery neni sousasti hry .

Přiznávám se, jsem vina...  Podporuji lightshot :DDDD 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,834
    upraveno 22.05.2021

Když tak krásně znáš pravidla... tak bys mohl vědět, že v tomto případě “účel světí prostředky” :))

Tj. zakázána je propagace konkurenčních produktů (o což nejde), ale tam to končí. Navíc: “Odkazy podporující soukromé stránky, např. fanouškovské stránky, wiki nebo blogy jsou obvykle povoleny, pokud je reklama omezená podpisem nebo relevantními příspěvky. Je také zcela v pořádku odkazovat na jiné hry nebo používat screenshoty, abyste nám dali námět pro možné herní prvky nebo abyste nám poskytli zpětnou vazbu o vylepšení hry.“

A nikdo neříká, že musíš něco stahovat - screenshot/video jde nahrát na stovky online stránek k tomu určených.

To, že nejde nahrávat přímo je bohužel chyba fóra, kterou jsme hlásili... stejně tak kvůli tomu zmizely obrázky že starších příspěvků, bohužel, s tímhle my nic neuděláme a nezbývá než čekat, jestli to opraví :/

Jestli se ti nelíbí náš přístup, můžeš chybu nahlásit na podporu.

My nevíme, kdy přesně se u tebe chyba stala, pokud vím, tuhle informaci jsi nám nedal. QA se nebude hrabat v hodinách historie účtu. Nikdo jiný chybu nehlásil, zní to tedy individuálně - individuální problémy se hlásí primárně podpoře.

Pro nás je těžké předat a popsat chybu, když víme plus minus to, že se ti po kliknutí a výběru sekl relikus. Proto chceme screenshoty/videa, aby tam bylo vidět, co a proč se přesně stalo - aby QA mohli chybu reprodukovat.

Ano nelibi se mi pristup Vas zaujaty.

Screen shot at live nebo jiny neukaze chybu pouze video a to by vam jako oznameni chyby stejne nestacilo.

Kolikrat reklamace podpory je optizna a misty as amaterska.

Zneuzivani podpory z historie zname.
    Ano nelibi se mi pristup Vas zaujaty.

Screen shot at live nebo jiny neukaze chybu pouze video a to by vam jako oznameni chyby stejne nestacilo.

Kolikrat reklamace podpory je optizna a misty as amaterska.

Zneuzivani podpory z historie zname.
    Zaujatý postup? Můžu se tě zeptat co tím myslíš?

Jelikož my samy, když potřebujeme něco předat, tak leckdy děláme videa a screeny i na svých účtech, aby ta chyba byla dobře vidět a pochopitelná. Zapomínáš, že komunikujeme v angličtině a může se stát, že dojde k nepochopení. 

Druhá věc je, že když ti někdo ukáže video, nebo screen, tak i QA mají snažší práci při předávání chyby dál. Protože některé chyby jsou občas těžko uvěřitelné....:)) 

Ale samozřejmě nemohu tě nutit, nic takového dělat, ani tě nenutím.... vždy máš možnost se obrátit na podporu :)
    ber to tak ze jsem oznamil chybu na kterou jsem narazil a tady se do krve hadame ze o ni nevite misto aby ste se zamerili as se zase vyskytne jedna z jmenovanych chyb a vzali v potas ze jsem trefil tuto skutecnost jde komunikace nekam uplne jinam.
    Sami vite ze chvilema hra ruzne dovede zlobit po urcity cas a pak je zase neco jineho.

Akorat pocituji klacky na hlavu ze jsem vubec neco napsal.

ps: pred tim jsem poukazal na situavci ktera drive byla ze nekteri znas meli k podpore blize a meli i bez screnu vyreseny pozadavky ia zaroven se obohatili na uctu rovnou.

Sam jsem psal na podporu kdyz kolo stestzeny mi davalo vyhry a kdyz jsem dotocil nemel jsem ani jednu v seznamu.

po delsi dobe mi neco pripsali na oko abych nerekl 

To pak na to koukas na tu podporu jako na sproste slovo

ber to tak ze jsem oznamil chybu na kterou jsem narazil a tady se do krve hadame ze o ni nevite misto aby ste se zamerili as se zase vyskytne jedna z jmenovanych chyb a vzali v potas ze jsem trefil tuto skutecnost jde komunikace nekam uplne jinam.
    Sami vite ze chvilema hra ruzne dovede zlobit po urcity cas a pak je zase neco jineho.

Akorat pocituji klacky na hlavu ze jsem vubec neco napsal.

ps: pred tim jsem poukazal na situavci ktera drive byla ze nekteri znas meli k podpore blize a meli i bez screnu vyreseny pozadavky ia zaroven se obohatili na uctu rovnou.

Sam jsem psal na podporu kdyz kolo stestzeny mi davalo vyhry a kdyz jsem dotocil nemel jsem ani jednu v seznamu.

po delsi dobe mi neco pripsali na oko abych nerekl 

To pak na to koukas na tu podporu jako na sproste slovo

Ber to tak, že pro nás je velmi obtížné občas z jedné věty pochopit přesně jádro problému.... pokud o chybě nevíme, že by se vyskytovala i u nás na účtu, nebo nám ji třeba už někdo hlásil. Tak skoro vždy žádáme o hlubší vysvětlení, abychom to mohli správně předat + samozřejmě pokud je někdo ochotný tak i o screeny a videa. To vše věci jen pomáhá. 

"chyby ve hre tipu nefunkcni vzhled, chyby navysovani predmetu  , ktere nejdou navysit po chvilce."
    Z téhle věty opravdu na první dobrou nepoznám, jestli ti to jenom zamrzá, nebo jestli ti u toho vyskakuje nějaká chybová hláška. Jestli se to týká toho relikuse, nebo jestli to je při upgradu dočasných vzhledů pomocí boostru. 
    Prostě nevím... a pokud nevím, těžko jakoukoliv informaci mohu předat dál.

Ano v další zprávě jsi se zmiňoval o relikusovi. Ok.

Vysvětlím proč je v takovýchto případech právě důležité video a pod..   Např. určitě si všichni pamatujeme, že každému občas zlobila kovárna...  Dostalo se nám do ruky video, kde hráč při kování přišel o zhruba 6k rubínů, jak se to sekalo....  Dnes kovárna funguje velmi dobře..  Takže právě proto se nám hodí vždy jakýkoliv materiál :)
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 248
    upraveno 23.05.2021
    Dovolím si se přidat k této diskusi. Z výše přečtené komunikace musím souhlasit, že interpretovat hru slovy, mám na mysli hlavně nějaký herní problém, je velice obtížné. Sám jsem již s fórem sdílel několik problémů a nikdy mi nedělalo problém udělat nějaký screen, i když chápu, že pro některé je to obtěžující práce navíc. 
    Ukázat problém názorně však vynikne lépe při komunikaci s podporou, jak psala tuším Zoe. Každý se nepovažuje za rodilého, anglicky mluvícího občana, a proto popsat nějaký problém v Aj není vůbec jednoduché. Proto i sama podpora nabízí možnost nahrání media, takže screen není žádný výmysl od moderátorů z fóra.

Lapiduchovi bych radil místo motání pravidel fóra se naučit Pravidla českého pravopisu!!!
    Tomy 30 @ cs 1
    Dekuji za radu a velmi si cennim tveho zajmu.

Urcite lepe se ze zmenil pohled na sluzby .
Sign In to comment.