Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k Březnové aktualizaci II

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k dnešní aktualizaci
«1

Komentáře

• Neuměl (CZ1)Neuměl (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    upraveno 31.03.2021
    Můžu se zeptat, co všechno je jejím obsahem? Je to jen o opravách reliktních budov, nebo i o předělání denních úkolů, jak tady bylo psáno asi před dvěma týdny? Neumím německy :smile:
    Děkuji 

Pardon, nevšiml jsem si možnosti kliknutí na "aktualizaci", už to vidím :smile:
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,470
    Loupeživí baroni po celé Velké říši staví nové věže. Tyto vysoké stavby přináší jen chamtivost a krutost. Nyní musíš skutečně znásobit své snahy a zničit tyto podlé zločince i s jejich pevnostmi. Upravili jsme vzhled věží loupeživých baronů, aby více odpovídaly stylu království ohně, pouště a ledu.

Tohle je jen vzletně "libivě" napsáno, nebo se změní i jejich max úroven?
    Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,906
    upraveno 31.03.2021
    Neuměl (CZ1) napsal(a):
    Můžu se zeptat, co všechno je jejím obsahem? Je to jen o opravách reliktních budov, nebo i o předělání denních úkolů, jak tady bylo psáno asi před dvěma týdny? Neumím německy :smile:
    Děkuji 
    Aktulka je i u nás česky, normálně v kategorii oficiálních oznámení (případně je odkaz v úvodním příspěvku této diskuze) a nebo prostě tady - https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/380758/aktualizace-31-3-2021.
    Ta německá oznámení tam máme, protože zaskakujeme za nemocného kolegu a fórum funguje tak, že všechna témata založené modem jednoho fóra se objeví v bublinách na tom daném fóru, nejde to vypnout/zapnout jen pro určitá témata.

Každopádně stručně řečeno se změní vzhled věží v království (tvrze na vodě ne) a několik málo budov půjde zbourat :)

U denních úkolů šlo o chybu v komunikaci a měnit se, alespoň co víme, nebudou.

• Mitsuzava (CZ1)Mitsuzava (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Já bych se chtěl mimo aktualizace zeptat, v jakým roce se GG Empire odehrává, jestli 1700, 1300 a podobně...  
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 207
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Loupeživí baroni po celé Velké říši staví nové věže. Tyto vysoké stavby přináší jen chamtivost a krutost. Nyní musíš skutečně znásobit své snahy a zničit tyto podlé zločince i s jejich pevnostmi. Upravili jsme vzhled věží loupeživých baronů, aby více odpovídaly stylu království ohně, pouště a ledu.

Nevím no...nové věže, že by byly pevnosti i na zelí? :D
    Zoe napsal(a):
    Neuměl (CZ1) napsal(a):
    Děkuji 
    Aktulka je i u nás česky, normálně v kategorii oficiálních oznámení (případně je odkaz v úvodním příspěvku této diskuze) a nebo prostě tady - https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/380758/aktualizace-31-3-2021.
    Ta německá oznámení tam máme, protože zaskakujeme za nemocného kolegu a fórum funguje tak, že všechna témata založené modem jednoho fóra se objeví v bublinách na tom daném fóru, nejde to vypnout/zapnout jen pro určitá témata.

Každopádně stručně řečeno se změní vzhled věží v království (tvrze na vodě ne) a několik málo budov půjde zbourat :)

U denních úkolů šlo o chybu v komunikaci a měnit se, alespoň co víme, nebudou.

Dobře, díky, předtím jsem si toho nevšiml :)
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jde jenom o změnu vzhledu. 

Mitsuzava (CZ1) napsal(a):
    Já bych se chtěl mimo aktualizace zeptat, v jakým roce se GG Empire odehrává, jestli 1700, 1300 a podobně...  
    Úplně nutně to určené není, cca to bude středověk... ale konkrétnější vymezení by asi musel zkusit odhadnout někdo, kdo rozumí historii :D 

• Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Tohle byla měsíční práce gge? xD no mě vynesou
    Kokar Piekan <3

upraveno 31.03.2021
    Tys mi tu chyběl... :D půlměsíční, v březnu byla ještě jedna aktulka... plus je v GGS mnohem míň lidí, než bývalo kdysi a tenhle měsíc bylo větší zaměření na E4K (dělá na tom jeden tým)... 
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) SK1 Komentářů: 133
    krasna aktualizacia :-D, hlavne prekreslovat nepodstatne veci a podstatne neriesit :-(

zburanie niektorych stavieb pomoze, ale to uz malo byt davno, zvysok totalne nepodstatny, miesto opravy nekonecne trvajucich chyb ako napr. darovanie surovin, alebo presun a hlaska o nedostatku surovin, atd.

A ten Liehovar zase nic ;-) :-D :-(
    RReennyy @ sk 1
  • Rat Mlfoons (CZ1)Rat Mlfoons (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Zoe napsal(a):
    Tys mi tu chyběl... :D půlměsíční, v březnu byla ještě jedna aktulka... plus je v GGS mnohem míň lidí, než bývalo kdysi a tenhle měsíc bylo větší zaměření na E4K (dělá na tom jeden tým)... 
    i tak mi to přijde tragické :smile: člověk by čekal nějaké slušné změny a oni změní vzhled baronů :) to je k smíchu
    Kokar Piekan <3

Já teda nevím... jsou velký aktualizace, je to špatně, mají se opravovat chyby... jsou menší aktualizace, opravují se chyby (seznam ještě bude zveřejněn), je to zase špatně... 
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 207
    Tak už vidíme, co rozbili :D Na vnějšku by podle zprávy měly být body x5 a jsou jen x1, zbrojíř zmizel, globální efekty nenaskočily, že by se chybička zas vloudila? :D 

upraveno 31.03.2021
    Tak už vidíme, co rozbili :D Na vnějšku by podle zprávy měly být body x5 a jsou jen x1, zbrojíř zmizel, globální efekty nenaskočily, že by se chybička zas vloudila? :D 

Vnější víme, předáme... efekty můžou být schválně naplánované na trochu později... a zbrojíř ti furt chybí?
    Jakej čeho dizajn se změnil? U mě teda ničeho...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Malé úrovně věží na světech.

Nevím, jestli je to aktualizací, ale proč vidím v seznamu aliančních členů body slávy ze včerejška?
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Aha, tak ty na obrazovce nevidím, bez rolování někam dál...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

hehe, a byli to věže, heč:-D
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Aha, tak ty na obrazovce nevidím, bez rolování někam dál...
    Máš moc vylepšeno, no :D

Neuměl (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli je to aktualizací, ale proč vidím v seznamu aliančních členů body slávy ze včerejška?
    Tohle vypadá na chybu, relog a promazání mezipaměti to nespraví? Kdyžtak prosím počkej do zítra, jestli se to o půlnoci nesrovná... 

Sign In to comment.