Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Covid

13

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 1,044
    Každa ali ma nejake svoje pravidla, ktore dodržuje alebo nie. Ak neporušiš pravodla GGE možeš tu hrat v podstate ako chceš, nekupiš rubiny tak nič nedostaneš, kupiš, maš výhody. Ale da sa hrat aj bez kupovania len je to o dosť ťažšie nazbierať dostatok rubinaov na budovy ktoré postaviš alebo vylepšiš len za ne. 
    Pevnosti sa daju stihať, ale treba si sledovať časy kedy dohoria a poslať útok. Treba mať dobreho velitela rýchlých vojakov a stihnuť to skor ako ostatní.
    Na zime som kedysi stihal v pohode aj 35-40 pevnosti, najlepšie sa utočilo v noci, malo hráčov na hre. Na piesku a ohni tak 1-3. 
    No a do práce chodím  :D:D:D

V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • jajinka7 (CZ1)jajinka7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 191
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Každa ali ma nejake svoje pravidla, ktore dodržuje alebo nie. Ak neporušiš pravodla GGE možeš tu hrat v podstate ako chceš, nekupiš rubiny tak nič nedostaneš, kupiš, maš výhody. Ale da sa hrat aj bez kupovania len je to o dosť ťažšie nazbierať dostatok rubinaov na budovy ktoré postaviš alebo vylepšiš len za ne. 
    Pevnosti sa daju stihať, ale treba si sledovať časy kedy dohoria a poslať útok. Treba mať dobreho velitela rýchlých vojakov a stihnuť to skor ako ostatní.
    Na zime som kedysi stihal v pohode aj 35-40 pevnosti, najlepšie sa utočilo v noci, malo hráčov na hre. Na piesku a ohni tak 1-3. 
    No a do práce chodím  :D:D:D

bože, o čem tu mluvím???..končím kolem 20 hodiny se hrou....Vstávám ve 4 ráno do práce...pevnosti se tu jezdí kolem půlnoci.to teda nedávám...a teď KONČÍM TUTO DISKUZI..JE TO UBOÝ...NIKDO TO NECHÁPE, CO CHCI ŘÍCT...PŘEJI VŠEM KRÁSNOU HRU...:

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Dobrý večer přátelé a jajinko, furt tu brečíš? sakra když ti ta hra tak vadí tak jí nehraj, vadíme ti my na fórum? nepiš sem! já snad založím protestativní alianci proti paní jájince a bude mít důvod brečet, protože teď ten důvod nemá :-) 
    Azazel
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 207
    AzazelCZE (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer přátelé a jajinko, furt tu brečíš? sakra když ti ta hra tak vadí tak jí nehraj, vadíme ti my na fórum? nepiš sem! já snad založím protestativní alianci proti paní jájince a bude mít důvod brečet, protože teď ten důvod nemá :-) 
    Není třeba, ona mi jen chce dát najevo, že včera a dneska jí to nestačilo a chce zejtra znovu zapálit, aby mohla hasit a nevyšla ze cviku  :D
    upraveno 19.03.2021
    A čo si neposielaju podpory???  Šak 7500 utok v 11 vlnach - valkyry a panenske bojovničky 5kove to je už pomaly normalny utok...
    ona její aliance asi moc podpor nemá, ona je velitelka :-)

Azazel
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,897
    Jasně ten kdo kupuje rubíny, je hroznej trapák a ubožák... :D Přestaneme všichni platit a GGS hru zruší. Super nápad ne? :D Vstávám do práce posledních 10 let v půl pátý, pevnosti a draky nejezdím i když kdybych chtěl tak bych mohl, mezera by se našla. Hlavně okolo té půl páté... Jinak každý si může napsat noční klid klidně od půlnoci do půlnoci a je jen na ostatních jestli ho budou dodržovat nebo ne. Noční klid si vytvořili hráči. Útočit během něj není proti pravidlům GGS.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Zaplo (CZ1)Zaplo (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    jarin6914 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    No první jsi nahoře začala napadat ty, tak jen hovořím tvým jazykem. :D Pokud pracuješ a nemáš čas jezdit draky pro rubíny, tak snad seženeš 88 Kč na základní nákup a když chytneš 200% tak se to vyplatí a máš víc rubínů, než kdybys je lovila týden v kuse. A alespoň nebudeš mít reklamy...
    Lepší má obden , víc obdnů kupovat za 35,-  denní balíček:-)
    to je hezký,ale na pej safe jde nejmíň za 200 korun,tak to prodělám,nebo ne???
    jak kde jen za 200 Kč
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,454
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    No první jsi nahoře začala napadat ty, tak jen hovořím tvým jazykem. :D Pokud pracuješ a nemáš čas jezdit draky pro rubíny, tak snad seženeš 88 Kč na základní nákup a když chytneš 200% tak se to vyplatí a máš víc rubínů, než kdybys je lovila týden v kuse. A alespoň nebudeš mít reklamy...
    Nevím, jestlli si pochopil, o čem sem psal:-)

http://prntscr.com/10v8asr

Obden jde koupit za 35,- kč  8.750 rubasů a máš větší bonus, než při nabídce s 200%. Jen teda nedostaneš odměny z vozejčku...
    Strad75 @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,454
    jajinka7 (CZ1) napsal(a):
    Tahle hra jde asi do zadele, tady na tom vydělávají ti, co se válej celý den a noc doma u počítače, do práce nechoděj, asi ani nejedí, nespí....je mi to líto, že já a my ostatní, co chodíme do práce, a dojdeme domů kolem 16 hodiny, nemáme šanci dojet třeba na pevnosti...tam se vyskytují pořád stejný ksichty...jmenovat nebudu, víte to všichni...je mi to líto...nebrečím, jen to není spravedlivé pro všechny...Jája
    Abych se k tomu vyjádříl...jmenoval nemusíš, sám klidně napíšu, že jde konkrétně o mě, resp. o to, že si držim pár desítek pevností na písku. Je to každého věc, co dělá a jak často je na hře a co na ní dělá a jak jí hraje. Tvé zprávy ve hře mě už opravdu nebavily, tak jdeš brečet na fórum a co tak čtu, všichni jsou podobného názoru, jako já. (viz co jsem ti včera odepsal). Takže opravdu buď nechoď do práce nebo to nehraj, případně přestaň chlastat či hulit  :disappointed:
    A myslím že po včerejšku nemusíš tak moc koukat na pevnosti, ale raději se věnuj hašení  :p ...A ano, pokud budeš i potřetí brečet, klidně přijedu i potřetí  :p
    ten, kdo neuznává noční klid, je u mě ubožák...všechny ali maj popisek, jen čti...já vstávám ve 4 ráno, kvůli tobě mám přestat chodit do práce, jsi trapnej...nehulím, ani nechlastám, tak bacha na hubu...:((((..doufám, ža sis pohladil svoje ego...
    Milá zlatá, noční klid sme si tu "vydupali" na czk servru hráči a to jen mezi sebou. Ani nevím, zda je i na jinejch servrech. Když hra začínala před 10-11 lety, nic takového tu neexistovalo a útoky, hromadky se jezdili právě hlavně kol 3ráno:-)
    Není Ti divný, že co ali, to V POPISKU jinej noční klid? Kdyby byl systémovej, tak asi v té době nejde útočit. Noční klid sem tu začal prosazovat poté, co mi neprošel u GGSka návr na noční "malus" do útoku, jako je tuším v Grepolisu a Travianu? V jedné z těch her byl, nebo furt je. Jak jedeš útok po určitém čase, tak ztrácíš v útoku tuším??? 50% sílu...
    Strad75 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,804
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestlli si pochopil, o čem sem psal:-)

http://prntscr.com/10v8asr

Obden jde koupit za 35,- kč  8.750 rubasů a máš větší bonus, než při nabídce s 200%. Jen teda nedostaneš odměny z vozejčku...
    Jak se to vezme.. ten bonus je sice teoreticky větší než 200%, nicméně při 200% máš při nákupu za 350kč přes 90k rubek + několikrát dostaneš vozejk, zatímco u těch denních když koupíš 10x obden aby jsi se dostal na částku 350 kč získáš "jen" 87 500 rubínů, vozejk vybereš vždy max jednou a ještě na to musíš myslet, čekat a kupovat několikrát. Takže, za mě lepší koupit za větší částku při 200% než kupovat ten denní balíček. Vyjímka je samozřejmě pokud do toho ten člověk chce dát 35 kč maximálně za měsíc, dva.. pak jedině se to vyplatí.:)

MATY2000, CZ1

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Tahle hra jde asi do zadele, tady na tom vydělávají ti, co se válej celý den a noc doma u počítače, do práce nechoděj, asi ani nejedí, nespí....je mi to líto, že já a my ostatní, co chodíme do práce, a dojdeme domů kolem 16 hodiny, nemáme šanci dojet třeba na pevnosti...tam se vyskytují pořád stejný ksichty...jmenovat nebudu, víte to všichni...je mi to líto...nebrečím, jen to není spravedlivé pro všechny...Jája
    Abych se k tomu vyjádříl...jmenoval nemusíš, sám klidně napíšu, že jde konkrétně o mě, resp. o to, že si držim pár desítek pevností na písku. Je to každého věc, co dělá a jak často je na hře a co na ní dělá a jak jí hraje. Tvé zprávy ve hře mě už opravdu nebavily, tak jdeš brečet na fórum a co tak čtu, všichni jsou podobného názoru, jako já. (viz co jsem ti včera odepsal). Takže opravdu buď nechoď do práce nebo to nehraj, případně přestaň chlastat či hulit  :disappointed:
    A myslím že po včerejšku nemusíš tak moc koukat na pevnosti, ale raději se věnuj hašení  :p ...A ano, pokud budeš i potřetí brečet, klidně přijedu i potřetí  :p
    ten, kdo neuznává noční klid, je u mě ubožák...všechny ali maj popisek, jen čti...já vstávám ve 4 ráno, kvůli tobě mám přestat chodit do práce, jsi trapnej...nehulím, ani nechlastám, tak bacha na hubu...:((((..doufám, ža sis pohladil svoje ego...
    Milá zlatá, noční klid sme si tu "vydupali" na czk servru hráči a to jen mezi sebou. Ani nevím, zda je i na jinejch servrech. Když hra začínala před 10-11 lety, nic takového tu neexistovalo a útoky, hromadky se jezdili právě hlavně kol 3ráno:-)
    Není Ti divný, že co ali, to V POPISKU jinej noční klid? Kdyby byl systémovej, tak asi v té době nejde útočit. Noční klid sem tu začal prosazovat poté, co mi neprošel u GGSka návr na noční "malus" do útoku, jako je tuším v Grepolisu a Travianu? V jedné z těch her byl, nebo furt je. Jak jedeš útok po určitém čase, tak ztrácíš v útoku tuším??? 50% sílu...
    jj..když jsi od půl 5 v práci a navíc záchranář, tak tuhle hru bereš jako relax...chceš si i zahrát a odreagovat se...ale tyhle diskuze jsou k ničemu...každej hájí to svoje...já se potřebuju alespoň vyspat...ale tahle hra mě baví, takže to beru jako odreagování...no pevnosti, to je věc sama o sobě...prostě večer nejsou k mání a v noci spím...jestli se vám to nelíbí, třeba mě zabijte...včera jel na mýho hráče jeden zlotřilec se 7k valkýr...on věděl, že to můj hráč neubrání, ale ten dotyčnej se baví...a je mu z toho dobře, proto já tohle odsuzuju...hra jde do zadele s těmahle hráčema...berte to jak chcete a dejte mi pokoj...Jája
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    jj..když jsi od půl 5 v práci a navíc záchranář, tak tuhle hru bereš jako relax...chceš si i zahrát a odreagovat se...ale tyhle diskuze jsou k ničemu...každej hájí to svoje...já se potřebuju alespoň vyspat...ale tahle hra mě baví, takže to beru jako odreagování...no pevnosti, to je věc sama o sobě...prostě večer nejsou k mání a v noci spím...jestli se vám to nelíbí, třeba mě zabijte...včera jel na mýho hráče jeden zlotřilec se 7k valkýr...on věděl, že to můj hráč neubrání, ale ten dotyčnej se baví...a je mu z toho dobře, proto já tohle odsuzuju...hra jde do zadele s těmahle hráčema...berte to jak chcete a dejte mi pokoj...Jája
    jj..koukám, že vám najednou docházejí argumenty, což????..:((((
    upraveno 29.03.2021

Dobrý večer všem. Jájinko víš proč ti už nikdo neodepisuje na týhle hloupé diskuzi? Nikdo na tebe nemá náladu ani čas se hádat o blbostech.

A proč si tu zas stěžuješ že někoho od tebe sleji s valkýrama? To ti vadí už i celkově útočení? Nevadí ti náhodou vojáci i to stavění hradu?

Jo to je v Grepolisu :-) jájinka by měla jít hrád grepolis, pak by si na ten Empire nestěžoval, v grepolisu ti můžou vzít/zničit i tvůj hlavní hrad a končíš na daném světě úplně :-D útočí se tam furt a furt a i tak tam nikdo takhle na fórum nebrečí že ho sjeli :-)

Post edited by Lilith on
    Azazel
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,897
    upraveno 30.03.2021
    Takže ono někdo investuje čas, úsilí a často i peníze aby měl Valkýry a pak je ani nesmí používat, protože to je prasárna? Sluníčkový no. Ono pokud jde o štítonošky,tak s trochou šikovnosti se dají odrazit. Posledně na kolegu z aliance jela taky 11 vlka s Valkýrama (úroveň5) a udržel je  na hradbách. Měl síň nastavenou na obranu, středně silného měničského kastíka. Silnější díl na hradby. Sílu přesně nevím, ale kupovaný nebyl+ dočasný díl na hradby od kováře. Je pravda, že jsem mu poslal na hradby medovinovou obranu, ale myslím, že by to udržel i bez ní. Každopádně útočník pohořel na hradbách a dostal naloženo i na nádvoří. A to nás na podpory bylo pár. Jasně když jde takovejch útoků na celou alianci XY, tak je to problém, ale jedna 11 vlka odrazit jde. Stačí to umět. Posledně jela návštěva s  Valkýrama + veteránský děsy mě na základnu a taky odjel s pláčem a to tam z aliance přijelo podpor jen pár.
    Ono pokud tu někdo brečí a stěžuje si, jak neumí bránit, tak se nemůže divit, že to zaujme někoho kdo umí útočit a přijede na kafe...
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    A to si vem, kdybych jel třeba já, tak už bych moh jet 10tkama valkýrama a 3kama štítonoškama, kdyby mi dík genialitě GGS před pár dny nezdrhli:-)
    To bych byl asi už u vás v ali úplně na odstřel:-)

Ale vážně... Hra Tě baví, tak ji v klidu hrej a užívej. Každej hraje, jak má své možnosti. Ber to tak, že to je jen shluk pixelů, které se kdyžtak uhasej:-) A jestli Ti vadí, že tu někdo bojuje, tak jdi chovat slepičky, prasátka, lovit ryby na big farm. Dokonce tam maj prej i žížaly:-)
    Tam když týden nebudeš, tak Ti nic nezdrhne, neumře, prostě strašná nuda, ale třeba ideál pro Tebe:-)
    Tuhle diskuzi jsem ukončila, tvoje výlevy neberu v patrnost, tohle stejně jako já, si tohle myslí spousta hráčů, kdo nemůžou být ve hře 24 hodin denně...hlavně v Coronavirový době, taky lidi choděj do háku, jestli jsi tomu nerozuměl, je mi líto...:(
    Tak tu furt neremcaj a hraj............ o:)o:)o:)
Tato diskuze je zavřená.