Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

ostrovy

Metrix5 (CZ1)Metrix5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
Ahoj, ví někdo jak nasbírat 600 000  aquamarínu z ostrovů, když je sklad jenom 80kilo??
«1345

Komentáře

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,071
    Z ostrovu se ti počíta akvamarín nad rámec skladu 
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 369
    Ako píše pmiki, nad limit ide len akvamarín z ostrovov. Z opevnení ide max do tých 80k kapacity.

• Král Kazisvět (CZ1)Král Kazisvět (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    na ostrovech mi nejde verbovat ukazuje cas verbovani 40 vojaku ,2 h 53m kdyz je dam verbovat naskoci mi 64 h na tech 40 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,363
    na ostrovech mi nejde verbovat ukazuje cas verbovani 40 vojaku ,2 h 53m kdyz je dam verbovat naskoci mi 64 h na tech 40 
    Nemáš ochranný režim (holuba), nebo ti nenaskakuje?
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,697
    nemá.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

To, že jde na ostrovech vylepšovat budovy za tokeny, je chyba, nebo záměr? :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,572
    To, že jde na ostrovech vylepšovat budovy za tokeny, je chyba, nebo záměr? :D
    Hádám to bude záměr... ale když se uklikneš (třeba při vylepšování skladu), tak je prý vrací (a budovu samozřejmě vrátí o úroveň níž)... samozřejmě se ti to nesmí stávat pořád :D  
    ještě otázka. Jak je to s tokenama z ostrovů? Dostane je celá aliance, nebo jen ti co stavěli loďky?

ještě otázka. Jak je to s tokenama z ostrovů? Dostane je celá aliance, nebo jen ti co stavěli loďky?
    Tokeny dostávají všichni členové aliance s minimálně jednou postavenou lodičkou.:)
    upraveno 09.01.2021
    díky. Alespoň, že tak.
    Edit: A přičtou se až po skončení akce?

Post edited by Spartakus01 (CZ1) on

• cikahe (CZ1)cikahe (CZ1) CZ1 Komentářů: 22
    Zdravím, ajaj další posun ,aby jsme se vubec ostrovů dočkali :-(

ps.když se to takhle posouvá to to bude vypadat samá chybka :-)
    cikahe @ cs 1
    cikahe (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, ajaj další posun ,aby jsme se vubec ostrovů dočkali :-(

ps.když se to takhle posouvá to to bude vypadat samá chybka :-)
    Ahoj, osobně si myslím, že je lepší si počkat, aby to bylo lépe vychytané, než to pustit do živého prostředí neúplně otestované.... potřebují čas? Dejme jim ho :)
  • Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    upraveno 15.02.2021
    Ať už táhnou do ř 3 týdny čekat na nasazení dílku. Mělo to být 10tého, pak 15tého a těžko věřit tomu že to zítra půjde.. Jak to zítra nepůjde, tak s touhle .... bandou končím! 

Edit Freya
    Vyjadřuj se prosím slušně
  • Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Budu se vyjadřovat tak, jak oni se vyjadřují směrem ke mě. Minulý horizont mě stál asi 2500, vnější asi 800, a v pátek jsem vzal losy za 880. Takže jako možná slušně platící bych si snad mohl zasloužit fungující službu ne?
    Ale rád se spokojím s tím, že to zítra nepůjde a už mě tak leda mohou zadara vykouřit ,-)
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 287
    Birkis (CZ1) napsal(a):
    Budu se vyjadřovat tak, jak oni se vyjadřují směrem ke mě. Minulý horizont mě stál asi 2500, vnější asi 800, a v pátek jsem vzal losy za 880. Takže jako možná slušně platící bych si snad mohl zasloužit fungující službu ne?
    Ale rád se spokojím s tím, že to zítra nepůjde a už mě tak leda mohou zadara vykouřit ,-)
    Tak proč je pořád takhle podporuješ, když jim to "nefunguje" ? :D:D:D 
  • Stankov hrad (SK1)Stankov hrad (SK1) SK1 Komentářů: 11
    Ahojte,

tak kedy by mali byť ostrovy? Potrebujem sedliakov, groše, atď... :wink:
    Stankov hrad @ sk 1
    Ahojte,

tak kedy by mali byť ostrovy? Potrebujem sedliakov, groše, atď... :wink:
    ahoj až ve čtvrtek :)
  • Stankov hrad (SK1)Stankov hrad (SK1) SK1 Komentářů: 11
    Dík  :)
    Stankov hrad @ sk 1
  • KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 246
    Jenom taková otázka,když budu jezdit na tvrze,tak mi to dá do kapacity 600 k?
    KingDiamond2 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,572
    Jenom taková otázka,když budu jezdit na tvrze,tak mi to dá do kapacity 600 k?
    Přesně tak (na kapacitu 600k akvy je potřeba postavit sklad na lvl 7) :)
Sign In to comment.