Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vesnické žetony a prodej za chánovy desky

lukylakys (CZ1)lukylakys (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
Není každý zazobaný a netiskne peníze. Zrušení prodeje za desky když jedna jediná ve slevové akci stojí 350 rubínů znemožní velkému množství hráčů soukrommé vesnice nadále vylepšovat. Na to abych vyjezdil dost desek vynaložím nejen nemálo času ale i ty rubíny, které teď budu potřebovat na žetony. Jednu vesnici pokud nechci utrácet hříšné peníze za rubíny vylepším od základu nejdřív za půl roku. Mockrát děkuji. To se zase soudruhům z NDR něco nepovedlo. Asi se na celou hru vy.... a rubíny ať nakupují pracháči co tu ještě zbudou. Ale myslím si že ubytek na zisku určitě GGS silně pocítí. Lepší je když nakoupí lidi rubíny třeba za 200Kč a utratí za levné věci třeba 3x za měsíc.  Málo lidí koupí najednou za 1000Kč rubíny aby si koupili jednu brutálně předraženou věc jejíž efekt na vylepšení je nepatrný. No ekonomové GGS asi neví, že nejvíce se vydělává na levných a užitečných věcech.

Komentáře

• lukylakys (CZ1)lukylakys (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Ještě mě napadlo poslat co nejvíce hráčům výzvu k bojkotu nákupu rubínů na několik dní. aby si to v GGS uvědomili co je to bude stát když se na hru vykašle velký počet lidí.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,855
    lukylakys (CZ1) napsal(a):
    Není každý zazobaný a netiskne peníze. Zrušení prodeje za desky když jedna jediná ve slevové akci stojí 350 rubínů znemožní velkému množství hráčů soukrommé vesnice nadále vylepšovat. Na to abych vyjezdil dost desek vynaložím nejen nemálo času ale i ty rubíny, které teď budu potřebovat na žetony. Jednu vesnici pokud nechci utrácet hříšné peníze za rubíny vylepším od základu nejdřív za půl roku. Mockrát děkuji. To se zase soudruhům z NDR něco nepovedlo. Asi se na celou hru vy.... a rubíny ať nakupují pracháči co tu ještě zbudou. Ale myslím si že ubytek na zisku určitě GGS silně pocítí. Lepší je když nakoupí lidi rubíny třeba za 200Kč a utratí za levné věci třeba 3x za měsíc.  Málo lidí koupí najednou za 1000Kč rubíny aby si koupili jednu brutálně předraženou věc jejíž efekt na vylepšení je nepatrný. No ekonomové GGS asi neví, že nejvíce se vydělává na levných a užitečných věcech.
    Ahoj, prosím tě o jakém zrušení prodeje mluvíš....?

Ono poslední den po půlnoci se mění nomádský obchod a vojáci a žetony z něj zmizí...ale jenom pro těch posledních pár hodin této akce. Nejsou zrušeny :) 
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 240

Naprosto nerozumím tvému problému. Jsi 70, všechny 70 mají u nomáda vesnice a to že sis je zapomněl koupit je tvůj problém. Poslední noc z obchodu mizí stejně jako vojáci pokud si to za ty roky ještě nezjistil, myslím že 3 dny na nákup je dosti dlouhá doba.
    A k té druhé části o zisku pro GGS už vůbec nerozumím. O co ti v tom tvém pojednání vlastně jde? Kdo chce kupovat, ať kupuje kdo ne tak ať nekupuje, ale nemůže potom chtít dosáhnout toho co platič. GGS utahuje šrouby to je sice pravda, ale stále je tu prostor jak ušetřit. Stačí si jen všímat různých nabídek.
    Reakce na to že někteří kupují rubíny aby koupili předraženou věc, chceš mi jako říct, že si kupujete např. ty předražený stavební díly za 150k rubínů, místo toho aby jste využili nabídky ve výprodeji, kde ty díly máte mnohonásobně levnější, sice za peníze, ale vyplatí se to. Pokud kupujete každou krávovinu, tak se nedivím že si tu pak všichni stěžujete. Chce si to udělat ten čas, podívat se na všechny možnosti, jednoduchou matematikou si to spočítat, co se vyplatí a vhodně investovat...

Já třeba kupuji větší množství, ale opět výhodněji, využívám nabídky 200% prime k nákupu rubínů a naklikám si vhodné odměny za nákup. Když nabídka není, tak čekám tak dlouho až je, chce to trpělivost.

A můžu tě uklidnit, GGS jistě úbytek zisku nepocítí :D
    Tomy 30 @ cs 1
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 240
    Ještě mě napadlo poslat co nejvíce hráčům výzvu k bojkotu nákupu rubínů na několik dní. aby si to v GGS uvědomili co je to bude stát když se na hru vykašle velký počet lidí.

Tak toto je úplná blbost. Mylíš, že GGS pocítí úbytek na zisku díky tak nevýznamnému serveru jako jsme my?
    :D Jsou mnohem silnější servery, třeba německý, který nás snadno přebije. A ve finále se GGS nesmiluje, protože ceny jsou a budou nastaveny stejně, akorát udělá to, že když se jim nevyplatí tento server držet tak ho prostě zruší. Takže ve finále tvůj bojkot nevyřeší absolutně nic, spíš uškodí ještě více.
    Tomy 30 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,815
    Teda já ti nevím, ale soukromé jídelní vesky jsem vylepšil za cca. rok, možná méně a to jsem koupil tak 5 žetonů za rubky. Víc to nebylo.Dneska jde z tábora 90 nomádů udělat 800 desek na útok když se jede na střed a křídlo, základníma UP na akci. Na těch pár dílů na vesky fakt moc času potřeba není...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• lukylakys (CZ1)lukylakys (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    To s těmí vesnicemi byl muj omyl způsobený panikou. Nikdy jsem nebyl v situaci kdy to nešlo jak píšete pokaždé před koncem akce po půlnoci nákup nelze uskutečnit.  a co se týká bojkotu a různých protest akcí i český server má sílu něco ovlivnit. Vpomeňte na růžové hrady. Zabralo to a akce pokud je mi známo proběhla právě jen na českém servru.:-))

Přeji všem příjemnou hru a omlouvám se za planý poplach..-))
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,789
    To s těmí vesnicemi byl muj omyl způsobený panikou. Nikdy jsem nebyl v situaci kdy to nešlo jak píšete pokaždé před koncem akce po půlnoci nákup nelze uskutečnit.  a co se týká bojkotu a různých protest akcí i český server má sílu něco ovlivnit. Vpomeňte na růžové hrady. Zabralo to a akce pokud je mi známo proběhla právě jen na českém servru.:-))

Přeji všem příjemnou hru a omlouvám se za planý poplach..-))
    Pokud se nepletu, tak akce "růžové vlajky" proběhla v podobnou dobu i na ostatních serverech (i když teda nevím jistě, jestli k vyjádření postoje využili stejnou barvu)... co se kupní síly týká, jsme poměrně malá ryba :) nicméně na zpětnou vazbu se hledí stejně bez odhledu na to, z jaké komunity přichází, ale více než "slovní" feedback hraje roli skutečné chování většiny hráčů ve hře. 
Sign In to comment.