Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Úprava odměn

13

Komentáře

• dragan102 (SK1)dragan102 (SK1) SK1 Komentářů: 19
    upraveno 10.01.2021
    Ahoj bolo by dobre keby ste ku nomadom  pridali aj pierka ktore by  sadali kupit za dosky chanove 1pierko 1chanova doska
  • Radek_Fit (CZ1)Radek_Fit (CZ1) Komentářů: 39
    dragan102 (SK1) napsal(a):
    Ahoj bolo by dobre keby ste ku nomadom  pridali aj pierka ktore by  sadali kupit za dosky chanove 1pierko 1chanova doska
    Tohle by se fakt hodilo, tohle tam opravdu chybí, akorát 1 deska 1 pírko asi nikdy neprojde :wink: Dal bych 1 pírko 100 desek, to už je reálnější kurz. Takhle by bylo zase co kupovat, jak už jsem myslím v příspěvku samurajové dezertovali psal, nomádi opravdu potřebují změnu v obchodě. Jelikož mince jdou koupit jen 2x, 20 000 desek za 2000 stříbrných mincí, to je 180 pírek, to je tak akorát na cizáky, ale kdo z těch 2000 mincí koupí pírka, každý koupí další truhličky ať může jezdit dál. Ty pírka by to fakt chtělo. 400K desek jsem udělal za 2 dny na levelu 70/89, z toho 230K šlo na zlaťáky. Nic jinýho tam není, zbroj kterou má snad každej, hrabě nikdo nepotřebuje a vesnický žetony stojí kolem 10K ty jsou hned vykoupený. Samozřejmě část padne na vojsko, většinou kupuji kolem 12K za desky + mince + žetony, ale i tak hrozně desek zbyde. Já vím že to GG$ nikdy nezavede, ale opravdu by se pírka a další věci hodili.
    CZ1: Radek_Fit
    dragan102 (SK1) napsal(a):
    Tohle by se fakt hodilo, tohle tam opravdu chybí, akorát 1 deska 1 pírko asi nikdy neprojde :wink: Dal bych 1 pírko 100 desek, to už je reálnější kurz. Takhle by bylo zase co kupovat, jak už jsem myslím v příspěvku samurajové dezertovali psal, nomádi opravdu potřebují změnu v obchodě. Jelikož mince jdou koupit jen 2x, 20 000 desek za 2000 stříbrných mincí, to je 180 pírek, to je tak akorát na cizáky, ale kdo z těch 2000 mincí koupí pírka, každý koupí další truhličky ať může jezdit dál. Ty pírka by to fakt chtělo. 400K desek jsem udělal za 2 dny na levelu 70/89, z toho 230K šlo na zlaťáky. Nic jinýho tam není, zbroj kterou má snad každej, hrabě nikdo nepotřebuje a vesnický žetony stojí kolem 10K ty jsou hned vykoupený. Samozřejmě část padne na vojsko, většinou kupuji kolem 12K za desky + mince + žetony, ale i tak hrozně desek zbyde. Já vím že to GG$ nikdy nezavede, ale opravdu by se pírka a další věci hodili.

tak 100 dosiek za 1 pierko?? to je  dost ale  skor by mohli dat tak  ako si napisal a pierka sa hodia kazdemu

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,906
    myslím, že to není moc, když na útok se dá udělat víc jak 500 desek bez placení, bez problémů...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 
    https://www.youtube.com/watch?v=qWTYle8jTMg
    myslím, že to není moc, když na útok se dá udělat víc jak 500 desek bez placení, bez problémů...

ja za jednu nomadsky utok viem nahrat 200k dosiek takze mne by to nevadilo ale  malym levelom by to vadilo

Njn. Ale myšlenka 1 deska/1 pírko je krutě přehnaná.:D Za 1k desek 1k pírek pěkný no. :D
    sak to by sme mali plno pierok ale bol by  som rad keby dali vsetkym by to prospelo

To už by je mohli dávat rovnou neomezeně a zadarmo... :D
    aj  to  mozu ne cosi robim si srandu dobre bude ked daju aspon 1pierko 100chanovych dosiek

• FloWeR (SK1)FloWeR (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Ahoj. Podla mňa by trebalo zmeniť aliančne odmeny vylepšiť ich a dat tam nejake lepšie ktore by hračom pomohly v tejto faze hry  ale aj odmena za nomadou v top1 ali. Je tam ozdobak ktorý ma 500vp ked pritom sú v hre už oveľa lepšie ozdobaky pre ktoré sa oplatí hrať. Mohli by ste tam dat nejaký sily ozdobný predmet aspoň s 1250vp+.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,189
    Eternity (SK1) napsal(a):
    Ahoj. Podla mňa by trebalo zmeniť aliančne odmeny vylepšiť ich a dat tam nejake lepšie ktore by hračom pomohly v tejto faze hry  ale aj odmena za nomadou v top1 ali. Je tam ozdobak ktorý ma 500vp ked pritom sú v hre už oveľa lepšie ozdobaky pre ktoré sa oplatí hrať. Mohli by ste tam dat nejaký sily ozdobný predmet aspoň s 1250vp+.
    Zdravím,
    úpravy odměn zmiňujeme celkem pravidelně ve feedbacku a věřím, že nejsme jediná komunita... 
    Bohužel dost z nich kvůli rychlému vývoji hry ztratilo svou hodnotu.
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,248
    Dobrý večer... A čo zmena obchodu u meničov - za tie fialové odznaky? Veď sa tie odznaky len zbierajú, ale ponuka žiadna. To čo tam je, je na smiech, či skôr na zaplakanie. Ak by tam boli nejake stavebne žetony (nie na vylepšenie), tak by to bolo super, alebo aspoň zlaťaky a strieborňáky.   A keď som už pri tých stavebných žetonoch, tak je dosť veľký nepomer v odmenách čo sa týka vonkajších... stavebných je málo a vylepšujúcich máme už toľko, že môžeme s lopatou prehadzovať. :-)
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Dobrý večer... A čo zmena obchodu u meničov - za tie fialové odznaky? Veď sa tie odznaky len zbierajú, ale ponuka žiadna. To čo tam je, je na smiech, či skôr na zaplakanie. Ak by tam boli nejake stavebne žetony (nie na vylepšenie), tak by to bolo super, alebo aspoň zlaťaky a strieborňáky.   A keď som už pri tých stavebných žetonoch, tak je dosť veľký nepomer v odmenách čo sa týka vonkajších... stavebných je málo a vylepšujúcich máme už toľko, že môžeme s lopatou prehadzovať. :-)
    Ano i to jsme navrhovali, ale určitě vše ještě znovu připomeneme :) 
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Svatá pravda.

Jo, odměna za podezřelou osobu... Ta hráče určitě nemotivuje k plnění...
    podezřelá osoba je taky , vzhledem k vzdálenosti , akce pro hráče do LVL max 33 :D:wink:  
    malá-velká-huba ... (Jsem ten který ) málo poví hodně mluví (  J i m   J a r m u s ch - DEAD MAN  )
    ,, Bury My Heart at Wounded Knee "    
  • RUBINOVYHOST (CZ1)RUBINOVYHOST (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Pěkně jste mi to téma zaspamovali... Chtěl jsem pár věcí normálních to tohle tu vzniklo. :D Jako vždy... :)
    se tedy připomenu
    1. obchodní oblast za mince , za 200k zlatých jako je vojenská za 150k 
    a doufám , že to nemá limit pod 7ks .
    2. Možnost si ty hvězdičky očislovat dvoumístně , když né rovnou přejmenovat vybavení .
    3. Namátkou - klikání na ali pomoc při léčení pro všechny aktivní sloty jako u verbování .

To by mohlo stačit . Bod 1. a bod 2. Mám za opravdu podstatný zlepšení . Děkuji . RH 
    malá-velká-huba ... (Jsem ten který ) málo poví hodně mluví (  J i m   J a r m u s ch - DEAD MAN  )
    ,, Bury My Heart at Wounded Knee "    
    upraveno 02.02.2021
    Neboj brzy tam bude. dej tomu tak 2-3 mesíce.
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 248
    Dovolím si půjčit a znovuobnovit toto téma pro podobnou problematiku, kterou je potřeba znovu připomenout.

GGS opravilo individuální odměny pro hráče na akcích, které jsou za mě hodně dobré, no možná až na ty dočasné vzhledy, které nemají moc význam. Bohužel stále jsme se nedočkali odměn pro aliance. Průběžné alianční odměny jsou dobré možná tak pro hráče pod lvl 70, ale k čemu je například lvl 70 třicet beranidel na nomády, které si může koupit u kováře? K ničemu samozřejmě, proto bych byl rád, aby se tvůrci hry začali soustředit na to, jak tyto odměny zlepšit.
    Můj návrh (průběžné odměny):
    Ponechat
    rubíny - jako příspěvek do pokladny
    vojáky - avšak zvýšit jejich počet
    rychlopírka
    urychlováky
    okrasy - zvýšit VP (třeba na 1200-1500VP)
    Přidat
    dublony (v menší míře) (ve větší míře ponechat jako odměnu za top umístění)
    tokeny (menší množství klidně jako nejvyšší odměna) (např. 50 nebo 100 stavebních a 200 nebo 250 vylepšovacích tokenů)

Dále by to chtělo také upravit top odměny - ponechat okrasy, ale zvýšit u nich VP (okrasu dát třeba za top 50 (1500VP) a nějakou lepší za top1 (třeba 2000VP)), dále nechápu, proč dublony, které používáme na nomády získám u samurajů atd. Navrhuji smysluplnou úpravu, získat u nomádů dublony používané k nomádům, u samurajů k samurajům atd.

Mimo akce by to také chtělo přidat nějakou příležitost k zisku sceatta.

Každý má samozřejmě jiný názor, zde jen modelově navrhuji, jak by to mohlo vypadat. Byl bych rád, aby to bylo předáno GGS jako forma feedbacku.
    Tomy 30 @ cs 1
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Dovolím si půjčit a znovuobnovit toto téma pro podobnou problematiku, kterou je potřeba znovu připomenout.

GGS opravilo individuální odměny pro hráče na akcích, které jsou za mě hodně dobré, no možná až na ty dočasné vzhledy, které nemají moc význam. Bohužel stále jsme se nedočkali odměn pro aliance. Průběžné alianční odměny jsou dobré možná tak pro hráče pod lvl 70, ale k čemu je například lvl 70 třicet beranidel na nomády, které si může koupit u kováře? K ničemu samozřejmě, proto bych byl rád, aby se tvůrci hry začali soustředit na to, jak tyto odměny zlepšit.
    Ponechat
    rychlopírka
    urychlováky
    Přidat
    tokeny (menší množství klidně jako nejvyšší odměna) (např. 50 nebo 100 stavebních a 200 nebo 250 vylepšovacích tokenů)

Dále by to chtělo také upravit top odměny - ponechat okrasy, ale zvýšit u nich VP (okrasu dát třeba za top 50 (1500VP) a nějakou lepší za top1 (třeba 2000VP)), dále nechápu, proč dublony, které používáme na nomády získám u samurajů atd. Navrhuji smysluplnou úpravu, získat u nomádů dublony používané k nomádům, u samurajů k samurajům atd.

Každý má samozřejmě jiný názor, zde jen modelově navrhuji, jak by to mohlo vypadat. Byl bych rád, aby to bylo předáno GGS jako forma feedbacku.
    Zdravím.... na složení odměn bohužel nemáme vliv....

Pravidelně však předáváme nespokojenost s aliančními odměnami a TOP1 individuální odměnou..
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 248
    Freya napsal(a):
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):

Ponechat
    rychlopírka
    urychlováky
    Přidat

Zdravím.... na složení odměn bohužel nemáme vliv....

Pravidelně však předáváme nespokojenost s aliančními odměnami a TOP1 individuální odměnou..
    Vím, že na to nemáte vliv, jen jsem sepsal, jak by to mohlo vypadat a hlavně, aby se jim to připomnělo (klidně i s nějakým návrhem).
    Tomy 30 @ cs 1
Sign In to comment.