Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Drbarna 2

2»

Komentáře

• Klášter (CZ1)Klášter (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    To je zajmavy ze potrefena husa se vzdy ozve zejmena kdyz se slapne na kuri oko.

Tim se stvrzuje vase strategie nekonecneho hastereni.
    HAW 

je lepsi byt farmar nez egonahanec 

Za me jsem zhodnotil chod aliance a napsal svuj nazor.
    Sami jste napsali ze pokud mate nepritele i prez urcite neschody ma byt respekt.
    ale to chvilkama rozlivate vodu a pije se vino.
    Neslo to neprehlednout a sahnete si do svedomi Co kdo vlastne chce.
    Tim ze se zavrelo vlakno pohadky napsal jsem svou pohadku a vam se nelibi?
    Děkujeme Františkovi Hrubínovi že tak pěkně popsal naší alianci.

Jdeme dál pořád se bavíme o roční válce OS vers. Osmihlavka ( čiméra) které teď by seděl nový název VELKÝ HOLUBNÍK.

Pouze 4 účty celé aliance nemá holuba.
    Je mi jich líto myslím že do 12 hod bude full holubník.

Čimerové mají poradu jak zase v ranních hodinách shodí holuby a obsadí základny.

UŽ JEN 342 DNÍ DO KONCE VÁLKY prosím aktualizujte si popis.

Pěknou hru ALF

Tam at dají jakýkoliv popisek,tak tuhle tu komedii si bude pamatovat snad každý.Opravdu je mi líto těch obyčejných hráču,protože já s nima chvilku hrál a takový oblbování si opravdu nezaslouží,tu ostudu.
    Honziku ono nekdy je lepsi vyhra se otocit zady a bez reakce odejit. Tim se da ukazat vyssi uroven a chranis si zdravi.
    Nepřemožitelnost je v obraně,takže pokud se nedokážu ubránit,tak nezačínám válku
    TO JE SVATÁ PRAVDA A PŘIPRAVENOST
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 419
    upraveno 23.01.2021
    Ahoj Všem, pobavil jsem se pohadkou od Mateska o čimeře a velkym Ramboje,

Mily *** jenom se divím, že když si vemeš strategii a učet je ti jasný, že zástup (y) je korektní propujcovat nabitý účet aby si hralo vicero lidi?
    Mne do toho nic neni a vlastne i je.
    je to zvolena strategie kriditkoveho zpusobu na mas tam vojaky hrej. Jumbis jeste nevymrel koukam.
    Na vypomoc zastupu chapu nastavit obranu a doplnit jidlo ale aktivne obohacovat body ucet a tim ovlivnovat okoli jo myslim ze je to dobry odkaz na ggs pravidla .

A vis proc se do vas ***? 
    Sam nevim jen si pamatuju vypis ramboje na svetech v nekolika hracich kdyz se pripojil na dorazeni me.
    Matesko byl vzdy omyl ve vedeni

//Edit (Zoe): Nepoužívej reálná jména hráčů a mluv prosím slušně. Děkuji.pan Tlapko
    pan Tlapko,je dost zaražejici že komentuješ valku o ktere podle všeho neviš ale vubec nic,to že ja posilam nejake utoky z jineho učtu musiš nejdriv dokazat jinak je to falešne obvineni,to že jsem omyl ve veleni je jen tvuj pohled,je zajimave že v OS si to lidi nemysli a nazor jednoho hlupačka to nezmeni,pokud maš se mnou nejakej problem mužeš se klidne pripojit k čimere a ukazat jakej jseš strateg,valečnik nebo obranar,takhle jen placaš hlouposti a delaš ze sebe troubu,OS valku nevyhlasilo a že jsme se s ni dokazali behem dvou tydnu vyporadat a donutit hrdiny hodnotit valku nahozenim holubu snad nechceš vyčitat nam,a už když jsme u toho i ten zastup pro nastaveni obrany je proti pravidlum GGS takže tady nerikej o kazani vody a piti vina protože tohle delaj všichni a jakou strategii pro valku zvoli OS te je uplne h...no.
    ješte takovek dodatek,mel bysis uvedomit že alianci nedela jen velitel ale tu dela hlavne ochota lidi se na hre podilet spoločne a velitel se zastupci to jen koordinuje a usmernuje,v OS to zatim funguje a už nekolikrat jsme to dokazali a umime i odpouštet a komunikovat pokud je protistrana ochotna se slušne bavit
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    http://prntscr.com/xgtku6
    JW za slušne jednani a omluvu alianci OS je mimo našich zajmu včetne jeho zakladen

[SIGPIC][/SIGPIC]
  • Aldikson (CZ1)Aldikson (CZ1) CZ1 Komentářů: 5

Dobrý den.. By mě zajímalo odkdy se začlo polemizovat o tom co se děje mezi dvěma aliancemi tady?co se děje na hře se děje na hře a co tady tak tady nebo za to může špatný vstup do nového roku některých hráčů?

• Lord Lucifer (CZ1)Lord Lucifer (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Aldikson (CZ1) napsal(a):

Dobrý den.. By mě zajímalo odkdy se začlo polemizovat o tom co se děje mezi dvěma aliancemi tady?co se děje na hře se děje na hře a co tady tak tady nebo za to může špatný vstup do nového roku některých hráčů?

Zajímavá dedukce, každopádně, je to názor. Ten Ti nikdo ovšem nebere. 

Dovolím si ale nesouhlasit, myslím si, že obecně jsou herní fora od toho aby se dali plošně předávat informace, diskutovat mezi celou herní komunitou, tak jak to dělají moderátoři, tak to dělají i hráči.

Každopádně, chceš-li se dozvědět odkdy se herní komunita zabývá válkou, musíš se podívat do tématu "drbárna"
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 137
    upraveno 23.01.2021

Dobrý den Holubáři,
    přesně od té doby co jste dali vaše nesmysly do popisku.

Je úplně jednou kdo byl v právu ale to co se pak dělo s obsazenými základnami to už je přes čáru ( rozebrat a zničit základnu ) obvykle se pak vrací ale to asi vaše velení neví.

To co se provedlo pod dohledem Osmihlavky si nikdo nedovolil na CZ serveru za celou dobu existence.
    "Zaseješ vítr sklidíš bouřku".

Konkrétně ty si se schoval za vrkouna hned jak si viděl kam se válka ubírá.
    Počkáme máme čas a hlavně nás hra zatím baví.

Furt to máte za 342 dní zobaci.

Pěknou hru ALF

ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • Outlaw King (CZ1)Outlaw King (CZ1) CZ1 Komentářů: 47
    upraveno 23.01.2021
    ****** na ne ......, nestoji uz opravdu za slovo....tahle aliance mela mozna byt zajimava..., ale jejich veleni to totalne nezvladlo..., vyřadíme je z top 10 a pak ..., mozna za par let budou mit šanci si získat respekt zpátky......

85dunzhqloz3.jpg
    Goalie Ales @ cs 1
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 258

Aleši ty měj rozum a pod za mnou do SB z toho bordela,budeš tam mít kámoše ostraváky
    Ach jo,ja si až ted všiml že mame nove vlakno protože nekdo neunesl trochu kritiku
    takže tohle je pro milou pani,slečnu,studentku nebo nevim co abych nahodou nepoužil nespravnej slovnik,pokud nedokažete prijmout trochu kritiky na vaši adresu a pokud jste osobne angažovana do valky ve hre bylo by opravdu vhodne aby jste vubec nezasahovala do vlakna ve kterem se tohle tema reši,pak to vyzniva jako tendenčni editace prispevku a už vubec jste nemela pravo vlakno uzavrit protože nikto nikoho vyrazne neuražel,neosočoval,nikomu nikto nevyhrožoval,pokud nedokažete odosobnit osobni ambice na hre od prispevku na foru tak i když to delate dobrovolne za smešnou odmenu tak by jste to radeji nemela delat,ja si praci modiku važim ale tady jste opravdu presahla sve kompetence,myslim že tohle vlakno mohl editovat kdokoliv jinej a kdyby ho uzavrela treba Zoe tak by to nevypadalo tak blbe jako ted,preju vam hezkou hru i když tech 343 dni bude hodne težkych :D
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,204
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Ach jo,ja si až ted všiml že mame nove vlakno protože nekdo neunesl trochu kritiku
    takže tohle je pro milou pani,slečnu,studentku nebo nevim co abych nahodou nepoužil nespravnej slovnik,pokud nedokažete prijmout trochu kritiky na vaši adresu a pokud jste osobne angažovana do valky ve hre bylo by opravdu vhodne aby jste vubec nezasahovala do vlakna ve kterem se tohle tema reši,pak to vyzniva jako tendenčni editace prispevku a už vubec jste nemela pravo vlakno uzavrit protože nikto nikoho vyrazne neuražel,neosočoval,nikomu nikto nevyhrožoval,pokud nedokažete odosobnit osobni ambice na hre od prispevku na foru tak i když to delate dobrovolne za smešnou odmenu tak by jste to radeji nemela delat,ja si praci modiku važim ale tady jste opravdu presahla sve kompetence,myslim že tohle vlakno mohl editovat kdokoliv jinej a kdyby ho uzavrela treba Zoe tak by to nevypadalo tak blbe jako ted,preju vam hezkou hru i když tech 343 dni bude hodne težkych :D
    Zdravím,
    Pokud se mi nelíbí chování vůči mým kolegům, mám samozřejmě plné právo téma uzavřít.

Více si můžeš přečíst zde: 
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/282884/smernice-pro-komunitu

Hlavně pak doporučuji odstavec:

"Mějte prosím na paměti, že fóra jsou vlastnictvím Goodgame Studios a ačkoli máte svobodu říkat, co chcete, my máme právo rozhodnout, který obsah a chování chceme na našich fórech dovolit. Nejedná se o žádné porušení svobody slova. Např. někdo přijde do vašeho domu a řekne o vás něco špatného. Je jejím/jeho právem to udělat, ale zároveň vy máte právo na to donutit tuto osobu opustit váš dům."

Úplně nechápu co to má společného s hrou. Moderuji forum a nikoliv hru a popravdě, kromě zhruba pěti hráčů. kteří v těchto vláknech opakovaně píšou taky úplně netuším kdo odkud je... nesleduji to. 

Freya napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    Pokud se mi nelíbí chování vůči mým kolegům, mám samozřejmě plné právo téma uzavřít.

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/282884/smernice-pro-komunitu

"Mějte prosím na paměti, že fóra jsou vlastnictvím Goodgame Studios a ačkoli máte svobodu říkat, co chcete, my máme právo rozhodnout, který obsah a chování chceme na našich fórech dovolit. Nejedná se o žádné porušení svobody slova. Např. někdo přijde do vašeho domu a řekne o vás něco špatného. Je jejím/jeho právem to udělat, ale zároveň vy máte právo na to donutit tuto osobu opustit váš dům."

Úplně nechápu co to má společného s hrou. Moderuji forum a nikoliv hru a popravdě, kromě zhruba pěti hráčů. kteří v těchto vláknech opakovaně píšou taky úplně netuším kdo odkud je... nesleduji to. 

Tak to rovnou uzavři ať máš splněno, za chvilku pojedu k tobě na hrad doufám že nemáš holuba :).

Pěknou hru ALF
    ALF1208 @ cs 1

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,204
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,

a vidiš zrovna tohle beru jako tendenčni rešeni a nelži že neviš kto jsem a o co tady jde a jak tedy rikaš že ty maš pravo si pomalu delat co se ti zachce tak ja mam pravo podle bodu C se na tebe stežovat,myslim že Zoe nikto neuražel jen si s alfem vysvetlovali par veci a Zoe je dost rozumnej modik aby se umela obhajit sama co i dokazala a proto tvou reakci beru opravdu jako neprimerenou a tendenčni a už jen tim jak si to vlakno uzavrela si jen dokazala že ti praskli nervy,rozumnej a neangažovanej modik by napsal,,z duvodu porušeni pravidel tohle vlakno uzaviram,,ale tys to udelala jako tady velim ja a vy všichni jdete dopr.....vic už s tebou nemam o čem mluvit

Tebe samozřejmě znám, psala jsem kromě zhruba 5 hráčů. Můžu tě ujistit, že jsem úplně v klidu a vzhledem k tomu, že na hru téměř nechodím ani moc netuším co přesně se tam děje. Hraji i na jiném serveru.
    A pokud se bude kdokoliv jiný v jakémkoliv jiném vlákně chovat stejně, bude také uzavřeno.

Samozřejmě máš právo si stěžovat,
    Mí nadřízení jsou CM, kromě Nazhandiela, který povýšil a má nyní jiný post ve firmě, se asi můžeš víceméně obrátit na kteréhokoliv zde uvedeného CM...  Případně i přes discord, tam se vyskytují také.

matesko (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,

a vidiš zrovna tohle beru jako tendenčni rešeni a nelži že neviš kto jsem a o co tady jde a jak tedy rikaš že ty maš pravo si pomalu delat co se ti zachce tak ja mam pravo podle bodu C se na tebe stežovat,myslim že Zoe nikto neuražel jen si s alfem vysvetlovali par veci a Zoe je dost rozumnej modik aby se umela obhajit sama co i dokazala a proto tvou reakci beru opravdu jako neprimerenou a tendenčni a už jen tim jak si to vlakno uzavrela si jen dokazala že ti praskli nervy,rozumnej a neangažovanej modik by napsal,,z duvodu porušeni pravidel tohle vlakno uzaviram,,ale tys to udelala jako tady velim ja a vy všichni jdete dopr.....vic už s tebou nemam o čem mluvit
    Tak jsem zjistil že Freya bude mít holoubka ještě hodně dlouho pak že není tendenční rozhodování.

Už to konečně uzavři tu frašku s Osmihlavkou.

Pěknou hru ALF

ALF1208 @ cs 1

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 278
    Tému zavieram, keďže diskusia sa nikam neposúva a zvrháva sa to na niečo nepekné. Budeme radi, keď budete rešpektovať moderátorov a nebudete zakladať ďalšie témy, kde sa bude riešiť podobný obsah. Ďakujeme

Tato diskuze je zavřená.