Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nepripísanie odmien z Berimondu

2»

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,875
    Ahoj body potřebné pro získání odměn jsem najel, podpora vidí, že odměny pro ali byly připsány tak mi je nedá, napsali mi to no a já vidím, že jsem je nedostal, jak jsem psal 1-10.  
    Chyba je předaná, QA o ní ví... bohužel, víc s tím neuděláme a nezbývá než počkat na opravu :/
  • KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Ahoj už toho je celkem příliš, opět Beri, celkem nepřipsáno 16 aliančních odměn to jde ne?  :)
  • Ganjik04 (CZ1)Ganjik04 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    Není to už trapný? Píšou tu jediní 3 hráči pořád a dokola, jak nedostávají odměny, zajímavé :-))))

• KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Klidně Ti půjčím příště účet a uvidíš sám :-)
  • smrtka1 (CZ1)smrtka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Toto je už několikátý (4. nebo 5.) beri, co se mi pořád nic z ali odměn nepřipsalo... :/ Už mě to nebaví, na podporu jsem už psal a nic. Neví někdo, co nám vůbec mají dát za kompenzaci, zase to bude něco, co je ve hře prakticky nepoužitený?
Sign In to comment.