Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

přihlášení

Ahoj, prosím o pomoc a návod jak se připojit ke hře, při zadání hesla a jména mi to napíše abych to zkontroloval a i zkontrolovat server. Kontroluji mám to dobře, server Svět 1 a do hry mne to nepustí. Poradíte? Díky  :)

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 339
    Ahoj, prosím o pomoc a návod jak se připojit ke hře, při zadání hesla a jména mi to napíše abych to zkontroloval a i zkontrolovat server. Kontroluji mám to dobře, server Svět 1 a do hry mne to nepustí. Poradíte? Díky  :)
    Ak chceš začať hrať na novom serveri, musíš sa klasicky zaregistrrovať a vytvoriť si nový účet.

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,553
    Ještě koukni... podle jména na fóru bys měl hrát na serveru “Česká republika 1”, ne na serveru “Svět 1”, který byl dneska přidán (a proto ho to asi i nově přednastavuje)...
  • KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Díky za info.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,070
    upraveno 04.01.2021
     Od našeho hráče :  Odpoledne jsem 5x zadal heslo a nic, tak jsem zaklapl noťas a šel raději uklízet, před chvilkou jsem 3x zadal heslo, než mi došlo, že se mi přepnul server :D

byl přidán nový serv Svět1 a při přihlášení ho automat nastaví jako první

Další debilno -geníální tah od GGS 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,688
    upraveno 04.01.2021
    Proč spouští novej server, když staré zejí prázdnotou? To přece nemá logiku... Jiné hry, když mají prázdno, tak servery spojují, né že přidají další... Na jednu stranu vyhrožují, že hru zpoplatní, ale na druhou mají dost prostředků na provoz dalších serverů...
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,340
    Proč spouští novej server, když staré zejí prázdnotou? To přece nemá logiku... Jiné hry, když mají prázdno, tak servery spojují, né že přidají další... Na jednu stranu vyhrožují, že hru zpoplatní, ale na druhou mají dost prostředků na provoz dalších serverů...
    Logiku to má....  víc serverů, víc nabídek... a zeptej se našich hráčů z discordu, jakou paseku vyvedli na Čínském serveru a jak si to užili :))
Sign In to comment.