Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

vybaveni

Dobry den chtel bych se zeptat jestli je lepsi unikatni nebo legendarni vybaveni

predem dekuji :D s pozdravem David ukrutný

Král David ukrutný

Komentáře

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    unikátní, ale top je reliktní
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
    Dobrý den

Nechci zakládat nové vlákno, tak to dám třeba sem...
    Máme v alianci hráče, čerstvou legendu. Aktuálně má legendární lvl5.
    Nezobrazují se mu v úkolech herních událostí úkoly pro nomády, cizáky ani berimond.
    Jde hlavně o úkoly "Naplnit válečnou pokladnu, a Každý odvede svůj díl". Úkoly, kde se daruje pár zlatek, pojezdí pár táborů a odměnou jsou náhodné kousky reliktní zbroje.

Neumím mu poradit, od kterého levelu panství se tyto úkoly aktivují. Přecejenom, reliktní zbroj by se mu už hodila.

Poradí někdo?
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,514
    upraveno 01.11.2020
    Janko 65 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den

Nezobrazují se mu v úkolech herních událostí úkoly pro nomády, cizáky ani berimond.
    Jde hlavně o úkoly "Naplnit válečnou pokladnu, a Každý odvede svůj díl". Úkoly, kde se daruje pár zlatek, pojezdí pár táborů a odměnou jsou náhodné kousky reliktní zbroje.

Neumím mu poradit, od kterého levelu panství se tyto úkoly aktivují. Přecejenom, reliktní zbroj by se mu už hodila.

Poradí někdo?
    Ahoj, měly by se mu objevit, jakmile dosáhne 30. legendární úrovně.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,657
    Dobrý den

Poradí někdo?
    Ahoj,
    já teda neznám konkrétní úroveň, jediné co, tak vím, že cca kolem úrovně 100 (chvíli před) jsem je měla... zkusím se v pondělí zeptat :)
    Poděkování, holky. Oběma...

Informaci předám.
    Lvl30 bude určitě za pár dní...

Ještě jednou, děkuji.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,738
    upraveno 01.11.2020
    Taky je myslím potřeba postavit Relikuse... Pak zlikvidovat ty ,,základní´´ relikviové úkoly. (na zelí a pak světech)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 303
    upraveno 01.11.2020
    Dobrý den

Poradí někdo?
    aby získal přístup k těmhle úkolům tak musí nejdříve splnit všechny úkoly (4) z "RELIKVIE PRINCEZEN" .. jsou tam úkoly jako např. poraž barony, barbarské věže, daruj zlato, dřevo, jídlo atd.. mělo by to být v té modré sekci "Dobrodružné úkoly"

z série těchto úkolů získá jeden celý reliktní set vybavení včetně drahokamů .. pokud se nepletu

upraveno 01.11.2020
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den

Poradí někdo?
    aby získal přístup k těmhle úkolům tak musí nejdříve splnit všechny úkoly (4) z "RELIKVIE PRINCEZEN" .. jsou tam úkoly jako např. poraž barony, barbarské věže, daruj zlato, dřevo, jídlo atd.. mělo by to být v té modré sekci "Dobrodružné úkoly"

z série těchto úkolů získá jeden celý reliktní set vybavení včetně drahokamů .. pokud se nepletu

Ahoj,
    tohle by na to nemělo mít vliv. To je úplně jiná záložka.
    Tyhle úkoly jsou "úkoly herních událostí". A naskočí až od určitého legendárního levlu. (30)  
    Tohle jsou samostatné dobrodružné úkoly...

• lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    Ahoj vím to úplně přesně je to od legendy 30 a žádné úkoly na to vliv nemají...
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 303
    to je divný :) když přidali reliktní vybavení tak než jsem si mohl plnit tyhle úkoly tak jsem musel splnit relikvii princezen než se mi to odemklo... a to jsem byl legendárka řekl bych 300-400
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 30

Taky mám dojem že nejdříve se musely splnit myslím 4 úkoly "princezen" a potom se odemkly "Císař žádá","Naplnit válečnou pokladnu" apod.

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,738
    Tuším, to tak bylo. Nevím jestli se něco změnilo...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Kolega o kterého se jedná tu princeznu má splněnou.
    Úkoly té princezny nejsou v záložce "Úkoly herních událostí", ale v jakési jiné (už se tam nepodívám, mě už zmizela...). No v té jak ji sem postnul Device...

Taky si to už nevybavuji. Ale co říká Freya, že se to odemkne až od legendy 30 mi zní nejpravděpodobněji.
    Určitě ty úkoly nejsou vázány na Relikuse, toho jsem začal stavět dost pozdě, rektální velitelé mi už předtím zvesela cupitali po mapě...

No, párkrát se vyspíme, a kolega bude mít legendu 30. Dám pak vědět co se u něj změnilo...
    Tak kolega to dokydlal na legendární třicítku.
    A opravdu se mu odemkly ty úkoly "Naplnit válečnou pokladnu, Každý odvede svůj díl..."
    Pravda, zrovna teď o nomádech to po něm chce darovat i chánovy medaile, a co si budem, s chánem to má trošičku složitější. Zrovna zbroj kastelána není až taková, jak u hráčů kteří již mají rektálního vybavení doálelůja. Ale pere se s tím, to jo :-)

Každopádně, Freyo, dovol abych Ti vysekl poklonu za Tvou přesnou informaci :)
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 30

No jo,musí chlapec vydržet.

medaile dostane po skončení akce a jelikož následují klasicky Krkny či Cizáci, tak tam to rektální vybavení získá celkem snadno

:-)

• UltimateDestiny (CZ1)UltimateDestiny (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Dobrý večer, kde seženu zbroj set  Cizí peří a  Pán stepí mám to za úkol sekce ÚSPĚCHY
    Dobrý večer, kde seženu zbroj set  Cizí peří a  Pán stepí mám to za úkol sekce ÚSPĚCHY
    U nomáda v obchodě :)
Sign In to comment.