Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

SABOTÁŽE

vlad500 (CZ1)vlad500 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
Sabotáže jsou zvýhodněny na úkor bránícího se hráče,který nemá adekvátní zbrań,jak se bránit.Sabotáže mohou probíhat donekonečna a i z hořících hradů,které hoří na 100% a sabotér ví,že se mu nic nestane.Strážnice ani hasičárna nikdy sabotáže nezastaví.Sice pár jich neprojde,ale nakonec vždy sabotáž projde.
V poslední době se tato taktika používá dost často a není jak sabotáže eliminovat.
Co stím budete dělat?

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 264
    Ahoj, Na časté sabotáže sa sťažovali aj iné komunity. Ale nemáme bližšie info či sa s tým bude niečo v budúcnosti robiť.

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Zdravím, sabotáže k téhle hře patří. A já bych nic neměnil. A jestli ti vadí sabotáže postav hodně strážnic.
    Často to chytí, a pak aspoň víš kdo to byl a můžeš mu to oplatit. A když to nechytíš tak ti chytne hold pár budov.

Azazel
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 264
    Zdravím, sabotáže k téhle hře patří. A já bych nic neměnil. A jestli ti vadí sabotáže postav hodně strážnic.
    Často to chytí, a pak aspoň víš kdo to byl a můžeš mu to oplatit. A když to nechytíš tak ti chytne hold pár budov.

Keby šlo len o pár budov, nik by sa nesťažoval. Ono hráčom sa nepáči hlavne to, že dakto používa na sabotáže mulťáky, a to ich môže týmto spôsobom poslať desiatky, že bude horieť celý hrad.

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Sabotáže bych ve hře nechal. Ale víc bych kontroloval multiúčty. Například ve hře Grepolis to měli vyřešené tím způsobem že když se z jedné domácnosti připojilo najednou nebo po sobě víc lidí/účtů tak to vždy ostatní odhlásilo aby nemohl nikdo mít multiúčet nebo se to tím aspoň omezilo. A když to člověk stále a stále opakoval dostal týdení ban a pak i víc.
    Azazel
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 980
    sabotáže jsou nepříjemné a to někdy hodně. Byl jsem sabotován 2 měsíce v kuse denně( někdy i několikrát) od pěti hráčů ( nebo spíš to bylo 5 hradů) a někdy to už fakt bylo únavné pořád dokola hasit 7 hradů. Nicméně já měl aspoň výhodu v tom , že jsem věděl kdo to je. Nezbývalo než pořád dokola vypalovat všechny hrady, aby neměl vojáky se kterými by si něco vyjezdil a modlit se že nemá dostatek pírek  :#

Takže v prvé řadě je dobré zjistit kdo sabotuje....pak už ho jen jezdit pořád dokola jak to jen jde a zkusit to přežít bez nervového zhroucení. A vojsko je třeba udržovat v plusu, aby to při zapálených sýpkách nepozdrhalo
    Mik Mak
Sign In to comment.