Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Empire by měl zkázat více sprostých slov

Zdravím dnes jsem narazil na fakt dost rasistickou alianci už jenom popis je hrozný. Pak jsou tam Atisemitické názvy hradů a hráčů nejspíš jde o multiúčty aliance se jmenuje Ku-Klux-Klan

Král David ukrutný

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,338
    Zdravím dnes jsem narazil na fakt dost rasistickou alianci už jenom popis je hrozný. Pak jsou tam Atisemitické názvy hradů a hráčů nejspíš jde o multiúčty aliance se jmenuje Ku-Klux-Klan

Zdravím, jediný kdo v tomto případě může pomoci, je podpora.
  • David ukrutný (CZ1)David ukrutný (CZ1) CZ1 Komentářů: 71
    Freya napsal(a):

Zdravím, jediný kdo v tomto případě může pomoci, je podpora.

To vím, ale dnes už jsem tam jednou psal kvůli té produkci jídla a dnes už na to nemám sílu tak doufám, že to někdo nahlásí za mě

Král David ukrutný

• Serena Viliamse (CZ1)Serena Viliamse (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 14.12.2020
    Chce to zkazat podruhe.
    Me taky nekdo nabonzoval za nevhodny jmeno a anglani nekompromisne zmenili Williamse na Viliamse! B)>:)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 14.12.2020
    Chce to zkazat podruhe.
    Me taky nekdo nabonzoval za nevhodny jmeno a anglani nekompromisne zmenili Williamse na Viliamse! B)>:)
     :D  :D:D

tak ten co tě nahlásil asi nesleduje tenis a na druhé straně příjemce stížnosti evidentně nepochopil důvod stížnosti  :D

tohle mě fakt pobavilo  :D:D:D

a teprve teď tvůj nick dává smysl  :D:D:D
    Mik Mak
Sign In to comment.