Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

podvod

Ahojky , budu vas žalovat o 1 miliardu korun českých za podvod a zmnenu pravydel v medzištátnej hře goodgame epire že znevyhodnujete častými upravami hrače z česka.  Spozdravom Petr Marcin  

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,552
    upraveno 29.11.2020

Ke změně pravidel (VOP) došlo jednou a všichni hráči, kteří chtěli i po jejich změně pokračovat, museli novou verzi odsouhlasit - tzn. všichni byli o změně řádně informováni :)

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,070
    Mužete to konkretizovat ? 

upraveno 29.11.2020
    Myslel jsem spíš todle  : znevyhodnujete častými upravami hrače z česka

mě by zajímalo postoj GGS k tomudle 

Podle právních předpisů EU musí obchodník nechat výrobek opravit či nahradit, snížit jeho cenu nebo vám vrátit peníze, pokud se zboží, které jste u něj zakoupili, porouchá nebo nefunguje či nevypadá tak, jak bylo inzerováno.

Jestliže jste zboží či službu zakoupili online nebo mimo prodejnu (telefonicky, poštou, od podomního prodejce), máte rovněž právo do 14 dnů zrušit objednávku či zboží vrátit, a to bez udání důvodu.

naposledy sme se o tom mohli presvedčit když dali do dlouhodobé události odměny kvuli kteřím několik hráču investovalo za ten produkt peníze :D

A za něco co jsem nedostal tak mi dají něco uplně jiného jako kompenzaci 

Když reklamuji někde vadnou televizi tak nechci aby mi pak za tu vadnou poslali novou Pračku 

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Podle právních předpisů EU musí obchodník nechat výrobek opravit či nahradit, snížit jeho cenu nebo vám vrátit peníze, pokud se zboží, které jste u něj zakoupili, porouchá nebo nefunguje či nevypadá tak, jak bylo inzerováno.

Jestliže jste zboží či službu zakoupili online nebo mimo prodejnu (telefonicky, poštou, od podomního prodejce), máte rovněž právo do 14 dnů zrušit objednávku či zboží vrátit, a to bez udání důvodu.

naposledy sme se o tom mohli presvedčit když dali do dlouhodobé události odměny kvuli kteřím několik hráču investovalo za ten produkt peníze :D

Když reklamuji někde vadnou televizi tak nechci aby mi pak za tu vadnou poslali novou Pračku 

no myslím že postoj k tomuhle asi najdeš právě ve VOP. Nicméně si myslím, že tady na hře v podstatě vůbec nic nevlastníš, vše je zapůjčeno provozovatelem hry a ten ti to taky za porušení pravidel kdykoliv může odebrat(a nejen za porušení pravidel, ten důvod může být i jiný). Takže když ti dojde, že veškeré peníze co investuješ do hry jsou vlastně vyhozené prachy do vzduchu, pak jsi konečně prozřel a pochopíš že je zbytečné se ohánět jakýmikoliv žalobami. Tohle je vlastně skoro stejné jako by sis koupil slečnu na uspokojení tvých intimních potřeb. Taky jen vyhodíš prachy za trochu časově omezené zábavy  ;):D:D
    Mik Mak
    pmiki (CZ1) napsal(a):

On je tady trochu problém v tom, že se bude dost těžko prokazovat, proč člověk nakoupil... takže například koupíš bonus na body z měsíční události - bonus jsi dostal a měl jsi tak možnost získat víc bodů, tedy více odměn za aktivitu, tj. dostal jsi to, co ti za peníze slíbili. A už je pak těžké dohadovat se o tom, že tys ten bonus nekoupil kvůli odměnám za aktivitu, ale kvůli tomu, aby ses dostal na top pozice.... 

A u “online nákupu” popravdě netuším, jak se věci mají, protože obsah hry ani fyzicky (na prodejně) zakoupit nejde... mimo to je tam podmínka, že zboží nesmí být použité, což se u obsahu hry asi určuje hůř než u “fyzického” zboží :)
    Nejsem právník  a popravsde ten VOP jsem si ani pořádně neotevřel ale určitě by fundovanej človek našel i tam pár skulinek  
    Karle  třeba u operatívního lízingu  taky nevlastníš automobil jen ho máš zapujčený 
    A máš v cene bezplatnej servis i třeba havarijné pojištění   WW stálo nemalé náklady aby se vyhrabalo z podvodu  ohledně software s emisemi 
    K té slečně  :-)
    nevím jak to napsat slušně  Ale když po té slečně požaduji služby co má napsané v Menu určitého podniku a místo toho poskytuje jiné tak to taky mužu reklamovat Vetšinou v korektním podniku ti poskytnou kompenzaci  
    ze službama co si očekával :smiley:
    Zoinko vím že kvuly pár šupum se nemá cenu s nima dohadovat ale kdyby došlo na soudní spor tak by taky GGS nemělo ve všem pravdu  Vop si mužou udělat každej jakej chce ale proti tomu je občanskej zákoník a práva kupujících  V USA  se stal případ kde jedna dáma v MC DONALDS se obařila kafem a kvuli tomu že to kafe mělo o pár stupnu víc jak to predepisují tak s vysoudila 1M dolaru 
    V česku by jí možná poskytli obrousek a max zaplatili prádelnu  
    To je ten rozdíl 
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 825
    Však nech to skúsi, ale bez kvalitneho pravika to nepojde.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Nejsem právník  a popravsde ten VOP jsem si ani pořádně neotevřel ale určitě by fundovanej človek našel i tam pár skulinek  
    Karle  třeba u operatívního lízingu  taky nevlastníš automobil jen ho máš zapujčený 
    A máš v cene bezplatnej servis i třeba havarijné pojištění   WW stálo nemalé náklady aby se vyhrabalo z podvodu  ohledně software s emisemi 
    K té slečně  :-)
    nevím jak to napsat slušně  Ale když po té slečně požaduji služby co má napsané v Menu určitého podniku a místo toho poskytuje jiné tak to taky mužu reklamovat Vetšinou v korektním podniku ti poskytnou kompenzaci  
    ze službama co si očekával :smiley:
    Zoinko vím že kvuly pár šupum se nemá cenu s nima dohadovat ale kdyby došlo na soudní spor tak by taky GGS nemělo ve všem pravdu  Vop si mužou udělat každej jakej chce ale proti tomu je občanskej zákoník a práva kupujících  V USA  se stal případ kde jedna dáma v MC DONALDS se obařila kafem a kvuli tomu že to kafe mělo o pár stupnu víc jak to predepisují tak s vysoudila 1M dolaru 
    To je ten rozdíl 
    tak evidentně máš s děvčaty větší zkušenosti než já .... :DB)B)
    Mik Mak
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 298
    upraveno 29.11.2020
    Mě by zajímalo jak to funguje u losu blahobytu?Podle mě je to hazard,jedna hra z německa musela něco podobného odstranit,společnost BigPoint
    upraveno 29.11.2020
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    ....
    To je ten rozdíl 
    Tak předpokládám, že VOP si nepsali sami jen tak na koleni, ale mají ho sepsané od právníků - ale samozřejmě i tak tam nějaké nedostatky být mohou, nemám kvalifikaci na to, abych to posoudila... nicméně to u nás přeci jen funguje poněkud jinak, než v zemi, kde společnost prohrála soud, protože jejich produkt "nedává křídla" :D 
    Mám dojem, že když v minulosti byla/byly žaloby "na spadnutí", GGS ustoupilo a poskytlo poměrně štědrou kompenzaci (ale jsou to informace "z hráčské strany", takže to tak vůbec nemusí být), protože jim to za to nestojí, i když by třeba vyhráli - přinejmenším by to byla hodně špatná reklama :)  

Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Mě by zajímalo jak to funguje u losu blahobytu?Podle mě je to hazard,jedna hra z německa musela něco podobného odstranit,společnost BigPoint
    Tohle se dost řešilo, když poprvé přišlo kolo štěstí... vzhledem k tomu, že ho pořád máme, to buď nikdo nikdy nikam nehlásil, a nebo to prošlo :) ale např. v mobilní verzi mají uvedené % šance na jednotlivé výhry, můj osobní odhad je, že to tam nejspíš uvádět musí právě z právních důvodů (ale ruku do ohně za to nedám :D
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,688
    No VOP mají všechny On-line hry v podstatě stejné a jsou od různých společností, takže asi neprůstřelná budou... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.