Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k listopadové aktualizaci

2

Komentáře

• Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Freya napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    ta obchodni oblast za top 250 v mesicnim je bug nebo pravda?:-)
    Od příští dlouhodobé události to bude určitě pravda, zatím nevíme, zda je to určeno i pro tuto již běžící akci :)
    co je obchodní oblast? a bude to od jakého levlu?

Můžeš tam umístit určité budovy (vojenské do vojenské oblasti - k dispozici u mistra kováře, hospodářské budovy do obchodní oblasti). Každopádně ji musíš vylepšovat za tokeny, abys tam těch budov mohl dát více (na úrovni 1 tam dáš 2, na úrovni 13 jich tam dáš 14). 

K dispozici by měla být v příští dlouhodobé měsíční události za top 250 (na úrovni 70+, momentálně ji dostává hráč na top1 pozici) :)

Budovy, které jdou do každé dát jsou zde

když už soudruzi udělali další bug s aktualizacíí  Tak proč to už nenechají tak  ???

Na ostatní chyby dlouhodobě kašlou ale todle si okamžitě pospíší aby to odstranili 
    Nenechá se to tak, z důvodu, že by to bylo nefér. Na začátku byly stanoveny nějaké odměny za top a ty i tak na konci budou. 
    Jak píše Radek níže  
    Ahoj, doufám že nejsem jediný co jim skočil na špek ,koupil bonus za 88.- a utratil 1,5M desek.

co udělají hráčum co za ten jejich další prehmat zaplatili zbytečne ??  
    Má napsat na podporu a donekonečna si s nimi vypisovat když umyslně nepochopí že podvedli další hráče ??

Že koupil bonus za 88 korun to mu pomohlo vyjet šlechtické body a tím získal víc zlatých medailí,co chceš reklamovat?
    Asi seš vedle My se tady bavíme o Ledovém turnaji  kde se získavají zlaté mince :-))

a ten bonus si koupil Posílení sezóních bodu ve výprodeji Minul chánovy desky aby se dostal do Top 250 kde po aktualizaci se objevila hospodárská oblast Která je ale bug a GGS to vrátí z5  
    Tak ty predešlé odměny jsou o ničem 

Chápeš?? 
    Nejsem vubec vedle,tam sou odměny zlatý mince a tolik by jich bez bonusu nevyjel a to,že tam mají chybu v odměnách na 250 není směrodatný a na žádnou kompenzaci nemá nárok.V akci se sbírají sezonní body.To já taky teda budu žádat kompenzací,že sem na začátku koupil bonus abych měl víc zlatých mincí.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,068
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Freya napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    Od příští dlouhodobé události to bude určitě pravda, zatím nevíme, zda je to určeno i pro tuto již běžící akci :)

Můžeš tam umístit určité budovy (vojenské do vojenské oblasti - k dispozici u mistra kováře, hospodářské budovy do obchodní oblasti). Každopádně ji musíš vylepšovat za tokeny, abys tam těch budov mohl dát více (na úrovni 1 tam dáš 2, na úrovni 13 jich tam dáš 14). 

K dispozici by měla být v příští dlouhodobé měsíční události za top 250 (na úrovni 70+, momentálně ji dostává hráč na top1 pozici) :)

když už soudruzi udělali další bug s aktualizacíí  Tak proč to už nenechají tak  ???

Na ostatní chyby dlouhodobě kašlou ale todle si okamžitě pospíší aby to odstranili 
    Nenechá se to tak, z důvodu, že by to bylo nefér. Na začátku byly stanoveny nějaké odměny za top a ty i tak na konci budou. 
    Jak píše Radek níže  
    Ahoj, doufám že nejsem jediný co jim skočil na špek ,koupil bonus za 88.- a utratil 1,5M desek.

Má napsat na podporu a donekonečna si s nimi vypisovat když umyslně nepochopí že podvedli další hráče ??

Že koupil bonus za 88 korun to mu pomohlo vyjet šlechtické body a tím získal víc zlatých medailí,co chceš reklamovat?
    Asi seš vedle My se tady bavíme o Ledovém turnaji  kde se získavají zlaté mince :-))

a ten bonus si koupil Posílení sezóních bodu ve výprodeji Minul chánovy desky aby se dostal do Top 250 kde po aktualizaci se objevila hospodárská oblast Která je ale bug a GGS to vrátí z5  

Chápeš?? 

hehe, tak tet už chápu, na co si stěžoval:-D
    Sem měl za to, že ho postih bug, kdy koupil bonus za 88,- na něco, a jako "bonus" mu to strhlo 1,5 mega desek:-)
    Strad75 @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Freya napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):

Jak píše Radek níže  

Chápeš?? 
    Nejsem vubec vedle,tam sou odměny zlatý mince a tolik by jich bez bonusu nevyjel a to,že tam mají chybu v odměnách na 250 není směrodatný a na žádnou kompenzaci nemá nárok.V akci se sbírají sezonní body.To já taky teda budu žádat kompenzací,že sem na začátku koupil bonus abych měl víc zlatých mincí.
    Predtím si psal 

Podle mě zlaté medaile jsou v lize  a tím že koupi bonus na Posílení sezóních bodu  a utratil 1.5 M chánových desek u Herolda  tak za to asi žádné Zlaté medaile nezískal  
    A jinak asi nebude jedinej co kvuli té hospodárske oblasti udělali to samé  
    Osobně včera jsem byl v ledovém turnaji na 88 místě  a ted na 103 Asi to nebude náhoda
    A je mi celkem jedno jesti budu v Top 250 ,100  anebo né :-)
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Freya napsal(a):
    thugdze (CZ1) napsal(a):

Jak píše Radek níže  

Chápeš?? 
    Predtím si psal 

Podle mě zlaté medaile jsou v lize  a tím že koupi bonus na Posílení sezóních bodu  a utratil 1.5 M chánových desek u Herolda  tak za to asi žádné Zlaté medaile nezískal  
    A jinak asi nebude jedinej co kvuli té hospodárske oblasti udělali to samé  
    Osobně včera jsem byl v ledovém turnaji na 88 místě  a ted na 103 Asi to nebude náhoda
    A je mi celkem jedno jesti budu v Top 250 ,100  anebo né :-)
    https://ctrlv.cz/VBbr Myslím si,že jich tu je dost.
    Já tam vidím Stále Zlaté Mince  a prečti si co si psal puvodne  Zlaté Medaile :smiley:

Ale když už sme u tech medailí Kolik musíš udělat utoku aby si dostal 1000 mincí ?? v Ledovém turnaji ?? 
    Za tri dni u nomádu a beri sem si vyjezdil mimo ledového turnaje 10000 mincí jinak :-)

• radah (CZ1)radah (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    nic reklamovat nebudu a stěžovat si taky nebudu ,já jen že jsem čekal na příležitost dobře utratit chánovy desky, když se tam objevila  obchodní oblast ,tak jsem skočil po příležitosti , vědět že tam vrátí původní odměny tak nic neutrácim a počkám na další turnaj
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Já tam vidím Stále Zlaté Mince  a prečti si co si psal puvodne  Zlaté Medaile :smiley:

Ale když už sme u tech medailí Kolik musíš udělat utoku aby si dostal 1000 mincí ?? v Ledovém turnaji ?? 
    Za tri dni u nomádu a beri sem si vyjezdil mimo ledového turnaje 10000 mincí jinak :-)

Budeš se furt hádat kvuli nějakýmu překlepu?Ty si asi v životě neomylný,ale hlavní je,že víš o co de
    nic reklamovat nebudu a stěžovat si taky nebudu ,já jen že jsem čekal na příležitost dobře utratit chánovy desky, když se tam objevila  obchodní oblast ,tak jsem skočil po příležitosti , vědět že tam vrátí původní odměny tak nic neutrácim a počkám na další turnaj
    O tom tady píšu celou dobu Jen Honza to nechápe :-)

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Já bych kvůli blbým 88 Kč nepsal na podporu teda :D kdyby to bylo třeba 200 Kč ale kvůli ani né stovce se několik hodin dopisovat na podporu, která ti nakonec třeba ani nepomůže :D vykašli se na to, 88 Kč je nic
    Azazel
    Já bych kvůli blbým 88 Kč nepsal na podporu teda :D kdyby to bylo třeba 200 Kč ale kvůli ani né stovce se několik hodin dopisovat na podporu, která ti nakonec třeba ani nepomůže :D vykašli se na to, 88 Kč je nic
    Máš pravdu a ani nikdo na podporu psát nechtěl jen to byl návrh modíčky 
    Tady jde spš o princip a chtěl jsem poukázat na fakt že neustálými chybami a svojí neschopností zněpríjemnují hru a odrazují hráče  od hraní 
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,355

Chápu, že je to nešťastné. Nicméně jde o chybu (a prakticky vždy, kdy dojde ke změně odměn, platí změna až od další události)... pokud by to teď nechali, naopak by se objevily stížnosti na to, že se to mění během události a kdyby to lidi věděli od začátku, tak by se snažili a teď to získají lidé, kteří si to “nezaslouží”...

Zoe napsal(a):

Chápu, že je to nešťastné. Nicméně jde o chybu (a prakticky vždy, kdy dojde ke změně odměn, platí změna až od další události)... pokud by to teď nechali, naopak by se objevily stížnosti na to, že se to mění během události a kdyby to lidi věděli od začátku, tak by se snažili a teď to získají lidé, kteří si to “nezaslouží”...

Ještě, že si tam napsal to a prakticky vždy. Neb to není ani tak dávno, co odměny těsně před koncem akce změnil . Nj, ale ono to bylo v NEPROSPĚCH hráčů, a to se vlastně může a nepočíta...
    Tak asi beru zpět:-)

Strad75 @ cs 1
    Jinak, opět se optám. Hraje ta skvadra geniu, co programujou hru i hru jako takovou, nebo jen vždy něco vymyslej a pak dle "zpětné" vazby to, někdy, i upravěj?

Jak můžou dát do kola blahobytu jednotky, co žerou medovinu? Tvl, co má asi dělat hráč, co má legendu třeba jen 50 se 4k těchle jednotek, když mu ani ali nemá jak pomoct, neb nemá možnost si narychlo postavit sklad na 8, abychom ho třeba zazásobovali medovinou?
    Chudák si třeba koupí losy za reál prašule a jediný, co nyní může, je čekat na dezerce, neb to ani nemá kam poslat, když je to obrana...
     Já utrácel losy, co sem dostal jako "kompenzaci" za ali klání a nevím, jestli sem měl "štígro" nebo to tak je nastavené, ale z 1/2 losů, co sem měl + dokoupil u kováře, byli právě tyto jednotky...
    A v ali taky lidi hlásej, že je dostávaj...

Strad75 @ cs 1
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 26

Jj

Mě z 5-ti losů padlo 3k medových jednotek.

naštěstí z toho 1k útoku.tak jsem aspoň naraboval než to všecko uteklo

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,030
    Bohužel poslední info co k tomu máme je, že medovinové jednotky v kole štěstí jsou úmyslné. 
    upraveno 24.11.2020
    Můžu vědět, proč nejdou najednou dát vyrábět prostředky, když nemám dost surek na 80ks? Ještě včera to dalo vyrábět toli prostředků, na kolik bylo ve skladu prostředků, i kdyby to byl jen jeden štít:-(

Fakt, co můžou zeserou a pak se snažej to "omlouvat" blbejma výmluvama, jako třeba kolo blahobytu a medojednotky pro všechny, zrušení výroby medoviny při dosažení max kapacity medoviny ve skladu atd.

Tak s jakou "geniální" výmluvou, proč to tak musí bejt, u těch prostředků, přijdou???
    Že tak to má bejt, neb to předtím byl jen letitej bug, kterej konečně opravili?

P.S. Že si to pak můžu ručně nastavit vím, ale to fakt nemám v plánu furt dělat...
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ještě, že si tam napsal to a prakticky vždy. Neb to není ani tak dávno, co odměny těsně před koncem akce změnil . Nj, ale ono to bylo v NEPROSPĚCH hráčů, a to se vlastně může a nepočíta...
    Tak asi beru zpět:-)

To se tu člověk časem naučí, no :D každopádně u čeho to bylo? Už si to nevybavuju... vím, že měnili pravidla (nutnost poslat alespoň jeden útok pro získání ali odměn - ale neměnil se obsah odměn) v průběhu akce a v zásadě to vedlo k tomu, že někteří ty odměny dostaly podruhé - a zůstaly jim :) 

Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Můžu vědět, proč nejdou najednou dát vyrábět prostředky, když nemám dost surek na 80ks? Ještě včera to dalo vyrábět toli prostředků, na kolik bylo ve skladu prostředků, i kdyby to byl jen jeden štít:-(

Fakt, co můžou zeserou a pak se snažej to "omlouvat" blbejma výmluvama, jako třeba kolo blahobytu a medojednotky pro všechny, zrušení výroby medoviny při dosažení max kapacity medoviny ve skladu atd.

Tak s jakou "geniální" výmluvou, proč to tak musí bejt, u těch prostředků, přijdou???
    Že tak to má bejt, neb to předtím byl jen letitej bug, kterej konečně opravili?

P.S. Že si to pak můžu ručně nastavit vím, ale to fakt nemám v plánu furt dělat...
    Nahlásili jsme to jako chybu, budeme doufat, že to není záměrná změna....

• Luciana161 (CZ1)Luciana161 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    No je to pecka ! GGS umí rychle napravovat chyby ! 
    Ale jen v případě, že hráče nechtěně namotivují pěknou odměnou :( 
    Pokud hráče svým bugem poškodí tak se nic neděje :( 

.... jsem zvědavá jak to dopadne např. s odměnama za klání šlechticů .... ? 
    Luci
    Luciana161 (CZ1) napsal(a):
    No je to pecka ! GGS umí rychle napravovat chyby ! 
    Ale jen v případě, že hráče nechtěně namotivují pěknou odměnou :( 
    Pokud hráče svým bugem poškodí tak se nic neděje :( 

.... jsem zvědavá jak to dopadne např. s odměnama za klání šlechticů .... ? 
    Tak zrovna tohle byla chyba a krátce po aktualizaci bylo oznámeno, že se odměny změní zpět... pokud by zůstaly, tak by si naopak někteří stěžovali, že kdyby to věděli od začátku, víc by se snažili a kvůli změně během události jim to uteklo...

S kláním šlechticů by žádný problém být neměl, takže by se nijak měnit neměly... nebo je tam nějaká chyba?
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,202
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Máš pravdu a ani nikdo na podporu psát nechtěl jen to byl návrh modíčky 
    Tady jde spš o princip a chtěl jsem poukázat na fakt že neustálými chybami a svojí neschopností zněpríjemnují hru a odrazují hráče  od hraní 
    Pokud jde od odrazování.. Tak nějak to beru a moc nehraju :-) Nebo provokuju ;-) Pointa žádná. Imrvére mi tu skáčí nějaké ankety. Nakakat!!! Neodpovídám, zavírám. Atd..

Nic zábavného se neděje. Ale to tuším, si všimlo i více lidí..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.