Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Aktuální chyby ve hře

13851

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,030
    upraveno 20.11.2020
    Ahoj, nejde mi postavit včelín. hlásí erorcode
    Ahoj, můžeš prosím poslat screen?

kde ho stavíš, na hh, nebo na základnách?
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,068
    Kdy opravěj toto? Je to fakt hodně otravny, kolikrát se tam zkopčí "hrad" skrz kterej se nedá nic udělat...

Strad75 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,355
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Kdy opravěj toto? Je to fakt hodně otravny, kolikrát se tam zkopčí "hrad" skrz kterej se nedá nic udělat...

Tohle jsme hlásili, ale je to poměrně okrajový případ - takže jedině hlásit s detaily na podporu, a snad se jim to povede reprodukovat...
  • Královna Evina (CZ1)Královna Evina (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Freya napsal(a):

Stavím na HH. V síni legend mám vyzkoumáno a v nabídce ho mám. Uvolnila jsem na HH místo, kliknu na něj posadím do volného místa a nezačne se stavět a naskočí uprostřed obrazovky v zeleným rámu error code a nějaký číslo.
    Freya napsal(a):

Stavím na HH. V síni legend mám vyzkoumáno a v nabídce ho mám. Uvolnila jsem na HH místo, kliknu na něj posadím do volného místa a nezačne se stavět a naskočí uprostřed obrazovky v zeleným rámu error code a nějaký číslo.
    Oki, a prosím mohla by jsi udělat screen toho erroru...? Pak se to lépe předává, když máme screeny...a číslo...
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    Ahoj proč se mi nuluje výroba medoviny v pivovaru? jídla i medu mám plný sklad .
    mafiozo @ cs 1
    mafiozo (CZ1) napsal(a):
    Ahoj proč se mi nuluje výroba medoviny v pivovaru? jídla i medu mám plný sklad .
    Takhle to má fungovat... při dosažení plného skladu by se měla výroba medoviny sama upravit. Pokud se nepletu, tak původně klesala na nulu a teď by měla klesnout tak, že s výrobou budeš v mínusu, ale v nejmenším možném...
  • lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Hlásím že nevím jak ale vozíky už mi fungujou normálně  :) a nic jsem nezměnil ani nic nového nezkoumal...

pro ty kdo to chtějí vědět na podporu jsem nepsal :) 
    Hlásím že nevím jak ale vozíky už mi fungujou normálně  :) a nic jsem nezměnil ani nic nového nezkoumal...

pro ty kdo to chtějí vědět na podporu jsem nepsal :) 
    Proběhla aktulka a s ní i oprava mnoha chyb, takže to možná bude důvod :)
  • AlienBot (CZ1)AlienBot (CZ1) CZ1 Komentářů: 6

Dneska při aktualizaci mi zmizeli vojáci co jeli na městský stát (dopad 9:32) . Nemám ani vojáky, výpis nic. To mě dost sejří, když nemám čím jezdit. 
    AlienBot @ cs 1
    AlienBot (CZ1) napsal(a):

Dneska při aktualizaci mi zmizeli vojáci co jeli na městský stát (dopad 9:32) . Nemám ani vojáky, výpis nic. To mě dost sejří, když nemám čím jezdit. 
    Ahoj,
    prosím, kontaktuj podporu s žádostí o kompenzaci.
    Zoe napsal(a):
    mafiozo (CZ1) napsal(a):
    Takhle to má fungovat... při dosažení plného skladu by se měla výroba medoviny sama upravit. Pokud se nepletu, tak původně klesala na nulu a teď by měla klesnout tak, že s výrobou budeš v mínusu, ale v nejmenším možném...

Prosím Tě, hraje programátor hru, nebo jen něco vymslí  pak pustí, aniž by zjistil, co to dělá, nedělá, způsobí??

Jak mohli vymyslet, že když se naplní sklad medovinou, vypne se výroba medoviny? Do kelu, když se naplní sklad jídlem, taky se vypne produkce jídla? NE!!!

Jo, klesna na nejmenší možnej? ale to je klidně skoro 6k/hod viz dezerce před chvilkou
    http://prntscr.com/vocejc  tzn, že za 16hod máš dezerci jako prase....
    Imho, vypne se i v čase, když na ten kterej hrad někdo z kolegů iniciativně pošle medovinu, co sklad zaplní. Jooo, fakt geniální myšlenka od geniu za klávesnicema.
    Člověk se počítá s tím, kolik tam poslat jednotek, aby to vydrželo a je to k prdu. Neb to přenastavené určování spotřeby, výroby je taky k prdu. Proč tam není možnost si to nastavit ručně, třeba si nastavit výrobu 3.333/hod a nono to propočítá spotřebu medu/jídla?
    Každopádně, bohatě by stzačilo, aby to bylo jako s jídlem. Naplníš sklad, no a co? Výroba běží dál...

Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    mafiozo (CZ1) napsal(a):

Prosím Tě, hraje programátor hru, nebo jen něco vymslí  pak pustí, aniž by zjistil, co to dělá, nedělá, způsobí??

Jak mohli vymyslet, že když se naplní sklad medovinou, vypne se výroba medoviny? Do kelu, když se naplní sklad jídlem, taky se vypne produkce jídla? NE!!!

Jo, klesna na nejmenší možnej? ale to je klidně skoro 6k/hod viz dezerce před chvilkou
    Imho, vypne se i v čase, když na ten kterej hrad někdo z kolegů iniciativně pošle medovinu, co sklad zaplní. Jooo, fakt geniální myšlenka od geniu za klávesnicema.
    Člověk se počítá s tím, kolik tam poslat jednotek, aby to vydrželo a je to k prdu. Neb to přenastavené určování spotřeby, výroby je taky k prdu. Proč tam není možnost si to nastavit ručně, třeba si nastavit výrobu 3.333/hod a nono to propočítá spotřebu medu/jídla?
    Každopádně, bohatě by stzačilo, aby to bylo jako s jídlem. Naplníš sklad, no a co? Výroba běží dál...

Jakmile ti zaplnění skladu klesne můžeš si to zase manuálně upravit. 
    Tento systém je zavedený právě proto, že to v minulosti způsobovalo dezerce. 

Systém je trochu jiný, protože si právě SÁM můžeš regulovat, kolik chceš poskytnout jídla (podle tvé vlastní vzrůstající produkce jídla) a medu na výrobu atd... není to stejný systém jako výroba jídla. Ani by na toto nešel aplikovat.
  • Ramirez911 (CZ1)Ramirez911 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Dnesni chyba po aktualce:-)

Freya napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    mafiozo (CZ1) napsal(a):

Jakmile ti zaplnění skladu klesne můžeš si to zase manuálně upravit. 
    Tento systém je zavedený právě proto, že to v minulosti způsobovalo dezerce. 

Systém je trochu jiný, protože si právě SÁM můžeš regulovat, kolik chceš poskytnout jídla (podle tvé vlastní vzrůstající produkce jídla) a medu na výrobu atd... není to stejný systém jako výroba jídla. Ani by na toto nešel aplikovat.
    Do pr... Proč bych ale měl furt tohle hlídat? Dnes mi to zdrhlo, neb sem si nevšim, že mi včera dolezla medovina na max!!!
    Jasně, chápu, že je to trošku jiný. A dokonce mi to "štelování" jídlo/med nevadí, i mě to vcelku vyhovuje, jen mě, spromiinutím sere, že když se zaplní sklad medovinou, tak se to nastavení anuluje!
    Ale jak sem psal, tak dotyčnej programátor asi fakt hru nehraje, neb tohle by jinak nemoh pustit dál.
    Asi neví, že se s jednotkama bojuje, brání, že tam nejsou jen pro okrasu. A co se stane, když třeba 3k jednotek padne při obraně? Zvedne se produkce a co se stane pak? Zaplní se sklad. Tím se medovina vypne a po pár hod to ještě i zdrhne. Takže, stačí tu den nebejt a klidně je vše v pr....
    Imho, dík tomuto se dá vlastně i ničit soupeř bez boje. Stačí ho zaposílat medovinou. Když si toho nevšimne, medovina se mu vypne a za pár hod mu to foukne. Jooo, supr GGS logika...

Imho, píšeš, že to dřív způsobovalo dezerce. Aha, a co to dělá nyní? To samé. Přitom by stačilo a bylo i logický, aby sklad po naplnění prostě zůstal plnej i s tou produkcí...

Strad75 @ cs 1
    Ramirez911 (CZ1) napsal(a):
    Dnesni chyba po aktualce:-)

Nahlášené, děkujeme :)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 959
    asi taky nechápu proč by se mělo něco vypínat.....nevypíná se nic tak proč produkce medoviny to je mi těžkou záhadou.
    Mik Mak

asi taky nechápu proč by se mělo něco vypínat.....nevypíná se nic tak proč produkce medoviny to je mi těžkou záhadou.
    protože tady je zavedený trochu jiný systém, než u jídla... tohle si prostě v určitém poměru bere jídlo a med. Můžeš si sám ovlivnit jak rychle se ti sklad naplní a o kolik ti tedy krátkodobě na úkor medoviny klesne produkce jídla. Tady to bylo pravděpodobně vymyšleno tak jak to je hlavně kvůli tomu, aby prstě zbytečně neběželo "užírání" jídla. Bohužel to mělo ten vedlejší efekt dezercí, protože s tím nikdo nepočítal ani si to nehlídal....  Proto to bylo upraveno tak, že po naplnění skladu ta produkce medoviny klesne do nejnižšího možného mínusu. takže pořád běží produkce, ale pomaličku ubývají zásoby ze skladu. (v tu chvíli už je možné i manipulovat znova s nastavením poměrů produkce).
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Protože   :Ale jak sem psal, tak dotyčnej programátor asi fakt hru nehraje, neb tohle by jinak nemoh pustit dál.

V GGS zase něco vymysleli a ten dotyčnej programátor to zbastlil ale nedomyslel  :smiley:
    Freya napsal(a):

protože tady je zavedený trochu jiný systém, než u jídla... tohle si prostě v určitém poměru bere jídlo a med. Můžeš si sám ovlivnit jak rychle se ti sklad naplní a o kolik ti tedy krátkodobě na úkor medoviny klesne produkce jídla. Tady to bylo pravděpodobně vymyšleno tak jak to je hlavně kvůli tomu, aby prstě zbytečně neběželo "užírání" jídla. Bohužel to mělo ten vedlejší efekt dezercí, protože s tím nikdo nepočítal ani si to nehlídal....  Proto to bylo upraveno tak, že po naplnění skladu ta produkce medoviny klesne do nejnižšího možného mínusu. takže pořád běží produkce, ale pomaličku ubývají zásoby ze skladu. (v tu chvíli už je možné i manipulovat znova s nastavením poměrů produkce).

Ahaaa, jasně, supr. A co se změnilo nyní? Nic... Furt to musíš hlídat, neb to stejně klesne do tísícovejch mínusů... Přitom by stačilo a budu jako kolovrátek, kdyby to prostě zůstalo nastavené i po naplnění.
    Ono, i když si něco nastavím, stačí si nevšimnout, že končí dozorce na med/medovinu, neb u toho nechodí info, jako u jídla, kamene, dřeva. Tam to přijde i když dostanu za přihlášení 1den dozorce třeba na dřevo. Tady aby si člověk dával upomínku, neb kupodivu to přidává fakt 25% k produkci, co je.
    Tohle s tím medem/medovinou je fakt supr nápad, jen není dotažnej dík tomuto do zdárného, funkčního konce...
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.