Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Proč jsou všichni naštvaní, že se v této hře bojuje?

28

Komentáře

• lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    No to si nemyslím protože když vyhlašuješ války na potkání tak by to ani smysl nemělo když nebráníš >:)>:)
  • Miky 12 (CZ1)Miky 12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 64
    Když nemáš co ztratit tato hra už není touto hrou :-)

• lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    Miky 12 (CZ1) napsal(a):
    Když nemáš co ztratit tato hra už není touto hrou :-)

přesně pak nemá smysl hrát  :D:D
    Když nemáš co prohrát není to boj :):)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,810
    upraveno 12.11.2020
    Buďte tak hodní a nedělejte nám tu multiposty (= víc příspěvků jednoho hráče za sebou; normálně používejte edit) a nenahlašujte příspěvky, které neporušují pravidla. Dííík :) 

A k tomu, co jsem řekla nebo neřekla :D hru některé stránky uvádí jako "budovatelskou strategii", GGS samotné pak pouze jako "strategii" (celá verze je "FREE-TO-PLAY STRATEGY MMO"). 
  • Kakashi (CZ1)Kakashi (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Zoe napsal(a):
    Buďte tak hodní a nedělejte nám tu multiposty (= víc příspěvků jednoho hráče za sebou; normálně používejte edit) a nenahlašujte příspěvky, které neporušují pravidla. Dííík :) 

A k tomu, co jsem řekla nebo neřekla :D hru některé stránky uvádí jako "budovatelskou strategii", GGS samotné pak pouze jako "strategii" (celá verze je "FREE-TO-PLAY STRATEGY MMO"). 
    Ahoj, aha promiň, měl jsem za to, že si někde někomu odpovídala a uvedla si to jako budovatelsko/bojovou hru, tak to byl asi někdo jiný.
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    Ogig (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Ahoj, aha promiň, měl jsem za to, že si někde někomu odpovídala a uvedla si to jako budovatelsko/bojovou hru, tak to byl asi někdo jiný.
    Ty,že nemáš co ztratit?Mužeš přijít o ty dvě základny co máš
    No jo, tak vidíte, mám co ztratit, tak šup šup, seberte mi je:)))
    Takové základny neberu, na mě jsou dost pod úrovní, ale díky :smile:
    A jak již zmiňovala Zoe, je to strategická/budovatelská hra........ Vidíš že by psala ,že je to boj na život a na smrt
    ???

A úplně jsem nepochopil princip toho co tu píšeš a už vůbec ne proč kvůli tomu zakládáš diskuze na fóru :smile:
    Miky 12 (CZ1) napsal(a):
    Takové základny neberu, na mě jsou dost pod úrovní, ale díky :smile:
    A jak již zmiňovala Zoe, je to strategická/budovatelská hra........ Vidíš že by psala ,že je to boj na život a na smrt
    ???

A úplně jsem nepochopil princip toho co tu píšeš a už vůbec ne proč kvůli tomu zakládáš diskuze na fóru :sm:smile:
    Tak pardon no, když mi ty základny nechcete vzít, tak si nestěžujte, že útoky na mě nemají cenu, když nemám co ztratit.

upraveno 12.11.2020
    Je to budovatelská a strategická hra, ale ty ani jedno neumíš, umíš jen cukat s vojáky :smiley:
    (umíš ještě vyslat pár vojáků na mrtvé hrady)
    upraveno 12.11.2020
    Jasný, hele je tu možnost jezdit na hráče, je tu možnost vyhlašovat války. Kdyby to bylo něco zakázaného, tak to tu asi nebylo ne? A s vojáky jsem uhnul jednou a to když jste mi jeli na monument ;)
    Na mrtvé hrady? Práve si svůj hrad, velitelův, zástupcův a toho rubínovýho týpka prohlásil za mrtvoly...
    Ogig (CZ1) napsal(a):
    Jasný, hele je tu možnost jezdit na hráče, je tu možnost vyhlašovat války. Kdyby to bylo něco zakázaného, tak to tu asi nebylo ne? A s vojáky jsem uhnul jednou a to když jste mi jeli na monument ;)
    Aha....Aha před chvíli to bylo nikdy :smile:

A jak sem již zmiňoval máme v ali i hrady na odpočinku kteří prostě nebrání, tak taková válka nemá moc cenu .
    No, vaše chyba že si necháváte zabíjet útok po tisících.
    Ukončuji tuhle konverzaci, ozvi se mi do zpráv až mi nabídneš dobrý tribut.

Ogig (CZ1) napsal(a):
    No, vaše chyba že si necháváte zabíjet útok po tisících.
    Ukončuji tuhle konverzaci, ozvi se mi do zpráv až mi nabídneš dobrý tribut.

Lze vidno, že konverzace s tebou je bezcenná.
     :smile:
  • AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Ogiga znám a vím že vy určitě proti němu nemáte šanci zbabělci :D a členové vaší aliance jsou hodně pod úroveň když mi na hrad posílaj mor :D fakt zbabělci.
    s pozdravem Démon 
    Azazel
    upraveno 12.11.2020
    Ogiga znám a vím že vy určitě proti němu nemáte šanci zbabělci :D a členové vaší aliance jsou hodně pod úroveň když mi na hrad posílaj mor :D fakt zbabělci.
    s pozdravem Démon 
    Jak již zmiňoval ogig útočení je možnost hry tak my si můžeme posílat mor........Je zakázaný ??? 

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    není to moc fér :D kdyby jste posílali útoky tak nic neřeknu. ale vy asi neumíte bojovat tak radši posíláte mor :D
    frajerové 
    Azazel
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) CZ1 Komentářů: 141
    upraveno 12.11.2020
    V této hře platí "Co není zakázané, to je povolené". Tudíž, tak jako nelze zakázat posílat útoky z hořících hradů v libovolnou dobu a v libovolném množství, tak nelze zakázat posílat morové experty, stínové vojáky či sabotáže.
    Můžeš proti tomu protestovat, můžeš nadávat, dělat protiopatření, ale to je asi tak vše, co se dá dělat. Nakonec, buď tě to znechutí a přestaneš sám nebo půjdeš na dohodu.
    Možná to někomu připadá zbabělé či nehodné bojovníka, ale je to tak.
    Jestliže si myslíte, že se mýlím - pranýřujte mne.

A poznámka k jídlu-Jestliže se zdá, že má Ogig bezedné zásoby jídla může to být i tím, že jej jídlem dotují spoluhráči z ali.
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    není to moc fér :D kdyby jste posílali útoky tak nic neřeknu. ale vy asi neumíte bojovat tak radši posíláte mor :D
    frajerové 
    Co je na tom špatného? Sabotáže a mor jsou taky způsob jak válčit ;)
Tato diskuze je zavřená.