Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Funkce "Pumpička"

on.kurcon.kurc Komentářů: 29
upraveno 26.09.2013 v Krčma (off-topic)
Ahoj,

s tím, jak nás stále GGS zásobuje nesmyslnými stavbami na hrad, napadlo mně navrhnout funkci, které pracovně říkám pumpička.

Šlo by o to, že by se dala v obchodě třeba za ~ 10 000 - 50 000 rubínů koupit "pumpička" a nafoukli byste si hlavní hrad o určitý počet polí, abyste měli kam dávat okrasné prvky a z čeho poté živit armádu.
Jedna slecna a jeji banda patolizalu to tu nemuze diktatorsky ridit naveky! Lidi, proberte se!
Post edited by on.kurc on

Komentáře

• Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 23.09.2013
    chce to upravit
    trocha lacnejsie :D:D

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • on.kurcon.kurc Komentářů: 29
    upraveno 23.09.2013
    chce to upravit
    trocha lacnejsie :D:D

Já bych to ještě zdražil :D
    Jedna slecna a jeji banda patolizalu to tu nemuze diktatorsky ridit naveky! Lidi, proberte se!
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,960
    upraveno 23.09.2013
    on.kurc napsal: »
    Já bych to ještě zdražil :D

as taky rubinak si :D:D
    a ka to zdrazeje nikto si to nekupi :D

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
    upraveno 23.09.2013
    as taky rubinak si :D:D
    a ka to zdrazeje nikto si to nekupi :D

Je to psaný trochu s ironií :)
  • upraveno 23.09.2013
    Ondro, nech si to strčit do kreativity, tady to není návrh, možná podnět, ale k nafouknutí hradu.

A dej pozor, abys nepřefoukl, výš jak dopadl Zlatovláska, když ho přifukoval princ :D
    upraveno 24.09.2013
    Dobře, strčte mi ho do Kreativity.
  • Petr S.Petr S. Komentářů: 1,160
    upraveno 24.09.2013
    Souhlasím, s tím, že by se dal pak hrad zpět "vypustit" a získali bychom tak instantní lisované budovy v briketách :D
    Dobře, strčte mi ho do Kreativity.

Cože chceš kam strčit? :D
    "Až se ti ta hra zoškliví
    a stane se ti peklem,
    tak skoč po hlavě do hajzlu
    a zakryj se deklem!"

Petr S. & ~Spojené hrady~
    To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou...
    upraveno 24.09.2013
    Petr S. napsal: »
    Souhlasím, s tím, že by se dal pak hrad zpět "vypustit" a získali bychom tak instantní lisované budovy v briketách :D

Cože chceš kam strčit? :D

Tak já bych uvítal lisovat do tvaru rubínů :D

No chci to téma strčit do kreativního koutku. Na co ty hned nemyslíš? :D
  • Cuki (CZ1)Cuki (CZ1) Komentářů: 805
    upraveno 24.09.2013
    Tak já bych uvítal lisovat do tvaru rubínů :D

No chci to téma strčit do kreativního koutku. Na co ty hned nemyslíš? :D
    ty jsi napsal kreativity.
    Míša Cukr @ cs
    Dlouhá historie, dříve jsem hru hrál a ve fóru působil jako Míša Cukr, ke hře jsem se však vrátil :)
    Je celkem sranda dívat se na stará téma a lidi, kteří tu byli, koukám, že někteří tu jsou již pěkně dlouho a stále tu na fóru účinkují :D
    upraveno 25.09.2013
    Prosím moderátory o promazání OT.
  • xH4D3SxxH4D3Sx Komentářů: 1,678
    upraveno 25.09.2013
    Všetky budovy môžeš stavať len dobrovoľne, GGS ti len ponúka nejaké bonusové budovy čo ti na oplátku zvýšia alebo umožnia niečo iné (nové), ale musíš obetovať verejný poriadok... Na hlavnom hrade je naozaj málo mieste, ale tak, určite majú nejaký systém, prečo to tak je(teda dúfam :D)... Zatým som k tomuto návrhu neutrálny... nebudem hlasovať ešte...
    xH4D3Sx @ Slovensko 1

"Být prvotřídní je něco o čem se musí přemýšlet. Mít sílu znamená izolovat se a stát se arogantním. I když jsi zezačátku chtěl jen naplnit svůj sen."
    -Itachi Uchiha

http://cs.board.goodgamestudios.com/empire/showthread.php?26513-hromadne-staznosti-na-GGS
  • upraveno 26.09.2013
    Prosím moderátory o promazání OT.

OT odstraněny.
  • Viki61510Viki61510 Komentářů: 317
    upraveno 26.09.2013
    negativní, místa mám až hodně, a mám navíc základnu od lvl 66, takže o jídlo nemám nouzi:D
Sign In to comment.