Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Liga království

Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
Zdravím,
všiml jsem si že liga bude jen 18 dnů, normálně bývá 40 dnů, tak bych rád věděl zdali je to nějaká chyba nebo úmyslná změna. :)
«1

Komentáře

• U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 36

Já si myslím, že nás chce GGS zase vytočit :D

Ne, myslím si, že to je naschvál, aby jsme měli míň času a míň odměn....

nikdy nevíš, co tě potká .... :))
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 917
    Že vas taka hluposť, e je 18 dni a nie 40  naserie..... o:)
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,152
    Už ma nasrali s tou vojenskou oblastou  že sa nedá dat na základnu  tak sa im vy ... i na ligu :smiley:

• HviezdnyTulak (SK1)HviezdnyTulak (SK1) SK1 Komentářů: 44
    upraveno 09.06.2020
    presne tak 3xleg 800 so mnou v lige všetcia z top ALI  ja 60 lvl on nahral za 150 minut 1,4 miliona slavy 
    j horko ťažko 75tisíc lebo čo ?lebo GG mi ******* 69 lvl hrad s 5 obrancami ******
    a to som si chcel kupiť bonus :D
    a aby som nezabudol ten 28 lvl v lige s nami milé GG čo ma spraviť aby vyhralo nad 800 leg 
    prosím odpoved a nie hlavy do piesku že nič nevidíme 

Post edited by Lilith on
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,830
    Jak funguje tahle 8 denní liga? Proč se v žebříčku zobrazují jen ti, co mají zlaté medaile? Mám 2x bronz a nejsem ani v TOP 10 000? Kolikátý tedy jsem? To bronz a stříbro nemají cenu?
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,810
    upraveno 03.11.2020
    Jak funguje tahle 8 denní liga? Proč se v žebříčku zobrazují jen ti, co mají zlaté medaile? Mám 2x bronz a nejsem ani v TOP 10 000? Kolikátý tedy jsem? To bronz a stříbro nemají cenu?
    Abys ses umístil ve finálním žebříčku (a tedy i dostal odměny), potřebuješ alespoň jednu zlatou medaili - takhle to funguje už od začátku ligy, bez ohledu na její délku... 

Bronz, stříbro a i další, nezobrazované, medaile pak slouží jako druhotné kritérium pro určení pořadí hráčů...
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 917
    upraveno 04.11.2020
    Jo takže zvyska jak na placaty kamen na ligu aj na priepustku za par rubinov.................
     :D 

//Edit (Zoe): Nevhodná mluva
    Post edited by yaponec (SK1) on
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    Takže jsem se snažil zbytečně dobré vědět...

Takže jsem se snažil zbytečně dobré vědět...
    Tak minimálně dostaneš pár tokenů za titul... 

Každopádně zrovna tohle je fakt stará věc a je napsaná i ve hře :/

Takže těch 17 857 zlatých mincí za 10001+ pravděpodobně taky nedostanu i když mi to hra ukazuje?

upraveno 03.11.2020
    Takže těch 17 857 zlatých mincí za 10001+ pravděpodobně taky nedostanu i když mi to hra ukazuje?
    Přesně tak - tam je chyba, že ti je to ukáže (ukazovat by je to vůbec nemělo), ale “reálně“ to funguje dobře - takže ti je hra nedá.
    upraveno 03.11.2020
    Tak to je fakt výborný... :( To jsem si ten dortík včera večer odpálil úplně k ničemu. Už asi stárnu a tuhle hru nestíhám. Zlatej Dark orbit a jeho lagy. Tam člověku stačil výkonný PC, rychlej internet, rychlé reflexy a silná loď... Nemuselj sem moc studovat co jak funguje,,,
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on

• lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    Měli by se ty odměny upravit když je takhle krátká liga tak kdybych neudělal za řekněme cca 8 hodin bez bonusu 12 mega slávy tak bych neměl zlatou protože nomády v lize jsem hrál se skoro 8 legendama 800 a to prostě nejde získat zlatou když minimálně sázím do hry...

jen takový nápad ale stejně to určitě kvůli mě i jiným hráčům nezmění :):)
    Tak bylo by super, kdyby se do Sezonního žebříčku dostali i ti co mají třeba jen bronzové a stříbrné medaile.Protože je na palici mít třeba 12 stříbrných a žádnou zlatou a v žebříčku nebýt, než když mrtvola pošle 1 větší útok, dostane zlatou a v žebříčku je... Navíc žebříček je nastavený na 10001+ fakt je na některém serveru tolik živejch hradů level 70+? Na našem určitě ne...

Tak to je fakt výborný... :( To jsem si ten dortík včera večer odpálil úplně k ničemu. Už asi stárnu a tuhle hru nestíhám. Zlatej Dark orbit a jeho lagy. Tam člověku stačil výkonný PC, rychlej internet, rychlé reflexy a silná loď... Nemuselj sem moc studovat co jak funguje,,,
    No, musím uznat, že hra je teď dost komplexní... přijít do tohohle stavu, tak asi s křikem uteču :D klobouk dolů před nováčky, co se toho neleknou...

Měli by se ty odměny upravit když je takhle krátká liga tak kdybych neudělal za řekněme cca 8 hodin bez bonusu 12 mega slávy tak bych neměl zlatou protože nomády v lize jsem hrál se skoro 8 legendama 800 a to prostě nejde získat zlatou když minimálně sázím do hry...

Tak bylo by super, kdyby se do Sezonního žebříčku dostali i ti co mají třeba jen bronzové a stříbrné medaile.Protože je na palici mít třeba 12 stříbrných a žádnou zlatou a v žebříčku nebýt, než když mrtvola pošle 1 větší útok, dostane zlatou a v žebříčku je... Navíc žebříček je nastavený na 10001+ fakt je na některém serveru tolik živejch hradů level 70+? Na našem určitě ne...
    Tady je potřeba vzít v úvahu, že krátká liga je výjimka - a nepochybně nefér, z pohledu zisku konečných odměn, je, nemá cenu tvrdit opak. Jenže protože jde o výjimečnou věc, tak mechanismus události kvůli tomu nikdo měnit nebude... navíc všichni vědí předem, jak liga funguje a jak dlouho bude trvat, takže se podle toho mohou zařídit - nikdo nikoho nenutí jet všechno se 100% nasazením. 

Ohledně změny požadovaných medailí... na jednu stranu ano. 
    Na druhou stranu, odměny rozhodně nemají získat všichni. Při delší lize jsou pak divize tvořeny na základě titulů, síla už roli nehraje (alespoň co jsme vypozorovali) - takže pokud někdo získal čtyři zlaté za “jeden útok”, zpravidla pak dostane těžší soupeře a při delší lize v žebříčku postupně klesne. Je pravda, že konečné odměny furt dostane (i když méně), na druhou stranu, s ohledem na svou moc (která by měla o “úrovni“ vypovídat víc než úroveň) podal minimálně jednou nadprůměrný výkon... a navíc delší liga umožňuje “taktizovat” - pokud začínám s těžší divizí, můžu si pohlídat nízký titul a pak mít snazší divizi, kde zlatou získám s vysokou pravděpodobností zadarmo... 
    A neříkám, že je dobře, když tě hra “demotivuje” a odrazuje od aktivity, to určitě ne a někdo tak ligu vnímat může - ale jde to vnímat i jako drobný strategický prvek, zkratka kdy má cenu zabrat a je lepší jet si zvolna to svoje.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,950
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Už ma nasrali s tou vojenskou oblastou  že sa nedá dat na základnu  tak sa im vy ... i na ligu :smiley:

Tu už v současné době lze umístit na základny.
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

už jí mám na HH a jednu jsem koupil za mince na základnu 
    Ted šetřím na další :-:wink:
    Jen mě trochu štve že to stojí masakr a tu hospodárskou oblast získá jen vítěz v ledovém turnaji 
    Predtím vojenská byla i za Top 100  

Ale co mužeme očekávat od hamounu z GGS :D
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

už jí mám na HH a jednu jsem koupil za mince na základnu 
    Ted šetřím na další :-:wink:
    Jen mě trochu štve že to stojí masakr a tu hospodárskou oblast získá jen vítěz v ledovém turnaji 
    Predtím vojenská byla i za Top 100  

Ale co mužeme očekávat od hamounu z GGS :D
    A máš tokeny na vylepšení? Mně třeba přijde, že jako jo, ta cena je sice vysoká, ale získání tokenů na vylepšení mi přijde těžší/časově náročnější (i vzhledem k tomu, že je třeba chce člověk použít na další věci) :sweat_smile:

Každopádně je velmi pravděpodobné, že i obchodní oblast bude dříve nebo později dostupnější :)
    Zoe napsal(a):
    No, musím uznat, že hra je teď dost komplexní... přijít do tohohle stavu, tak asi s křikem uteču :D klobouk dolů před nováčky, co se toho neleknou...

Tady je potřeba vzít v úvahu, že krátká liga je výjimka - a nepochybně nefér, z pohledu zisku konečných odměn, je, nemá cenu tvrdit opak. Jenže protože jde o výjimečnou věc, tak mechanismus události kvůli tomu nikdo měnit nebude... navíc všichni vědí předem, jak liga funguje a jak dlouho bude trvat, takže se podle toho mohou zařídit - nikdo nikoho nenutí jet všechno se 100% nasazením. 

Na druhou stranu, odměny rozhodně nemají získat všichni. Při delší lize jsou pak divize tvořeny na základě titulů, síla už roli nehraje (alespoň co jsme vypozorovali) - takže pokud někdo získal čtyři zlaté za “jeden útok”, zpravidla pak dostane těžší soupeře a při delší lize v žebříčku postupně klesne. Je pravda, že konečné odměny furt dostane (i když méně), na druhou stranu, s ohledem na svou moc (která by měla o “úrovni“ vypovídat víc než úroveň) podal minimálně jednou nadprůměrný výkon... a navíc delší liga umožňuje “taktizovat” - pokud začínám s těžší divizí, můžu si pohlídat nízký titul a pak mít snazší divizi, kde zlatou získám s vysokou pravděpodobností zadarmo... 
    A neříkám, že je dobře, když tě hra “demotivuje” a odrazuje od aktivity, to určitě ne a někdo tak ligu vnímat může - ale jde to vnímat i jako drobný strategický prvek, zkratka kdy má cenu zabrat a je lepší jet si zvolna to svoje.
    Zojinko máš pravdu skoro ve všem ale stejně tenhle experiment s krátkou ligou je uplná fraška kterou asi v GGS nedomysleli a mysleli si kolik na tom vydělají 
    A jak to dopadlo ? sice nejsem na tom tak zle jak Spartakus ale jak koukám do Top 100 v lize tak jsou tam hráči kteří by si v dlouhodobé akci ani netukli 
    Tím nechci nikoho urazit ale někomu stačí na zlatou medaili vyjezdit třeba ted u cizáku 10mega slávy a někomu nestačí ani 30M 
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Zojinko máš pravdu skoro ve všem ale stejně tenhle experiment s krátkou ligou je uplná fraška kterou asi v GGS nedomysleli a mysleli si kolik na tom vydělají 
    A jak to dopadlo ? sice nejsem na tom tak zle jak Spartakus ale jak koukám do Top 100 v lize tak jsou tam hráči kteří by si v dlouhodobé akci ani netukli 
    Tím nechci nikoho urazit ale někomu stačí na zlatou medaili vyjezdit třeba ted u cizáku 10mega slávy a někomu nestačí ani 30M 
    Krátká liga je z technických důvodů a jde fakt o výjimku (souvisí s tím zítřejší aktualizace)... nemyslím si, že z toho čekají vyšší zisky (nevidím důvod, proč by se někdo víc snažil - víc nakupoval - při krátké lize ve srovnání s delší), zkrátka to jednou bylo nutné (a řekla bych, že je lepší dát jednou ligu na 8 dní, než ji 8 dní vůbec nemít - tak to těm “mrtvolkám” pro jednou přejte, při tolika ligách, které tu většina hráčů zažije, je jedna liga zanedbatelná a většina z nich se už na podobnou pozici nikdy nepodívá) :)
Sign In to comment.